Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jakie suplementy witaminowe przy regularnych ćwiczeniach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 25 lutego 2017 - 10:20

To ja przepadam za smakiem tych rozpuszczalnych witaminek, moim numerem 1 jest smak jabłkowo-morelowy krugera. Staram się przynajmniej jedną szklankę z suplementem wypić bo sporo przebywam na zewnątrz i jakoś mnie to trzyma przy zdrowiu. :) 



#22 Madrena

Madrena
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 marca 2017 - 09:18

Siemka polećcie jakieś fajne suplementy takie dobre do biegania. Najlepiej takie coś aby brać jedną - dwie tabletki dziennie i tyle. Z góry dzięki ! 



#23 laluna909

laluna909
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 marca 2017 - 12:46

odkad trenerka kazala mi zaopatrzyc sie we wszystkie suplementy to zaczelam dopiero to doceniac. niewazne czy cwiczycie w domu czy na silowni czy biegacie czy sprzatacie to witaminy sa mega wazne! moje nowe odkrycie to Vitrum d3 forte to witamina w kapsułkach i nie trzeba jej brac przy posiłkacjh, tylko po prostu. ja zaczelam byc taka "żwawa".. :) spróbujcie bo warto



#24 Valerie1

Valerie1
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 marca 2017 - 09:54

o, dzieki za opinie.. szukam czegos, bo od zawsze miałam niedobór witamin. Często jestem osłabiona, baaaardo czesto przysypiam, trenuje, ale treningi sa przerywane bo znowu zcesto tez jestem przeziebiona.. wiec tez mam zamiar zaczac cos stosowac. o vitrum czytałam w internecie i mają dobre opinię, więc na pewno sprobuje :)



#25 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 17 maja 2017 - 20:11

zaczęłam regularnie ćwiczyć bo w wakacje mam wesele i musże dobrze wyglądać, ćwiczę a oprócz tego codzienie kilka razy dziennie piję herbatę active burn od big-active, pomaga spalić tłuszczyk szybciej i też zmniejsza apetyt, dużo mniejsze porcje jem i szybciej chudnę







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych