Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Bielizna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1271 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 28 listopad 2006 - 17:26

Czyli to, co kobietki lubia najbardziej :) Nie wiem, jak Wam, ale mi nigdy jej nie jest dosc. Co wejde na strone z bielizna, to znajduja mnostwo pieknych kompletow, staniczkow czy pizamek typu Babydoll :) Wkleje tylko kilka pozycji z mojej wysnionej kolekcji ;)

z koplecikow:
slodziutkie ;)
Dołączona grafika

cyganeria...dosc chyba juz znana
Dołączona grafika

na to choruje juz od dawna
Dołączona grafika

a na to dopiero od niedawna, ale za to bardzo bardzo choruje ;)
Dołączona grafika

I jeszcze kilka Babydoll's ;)

srebrna :)
Dołączona grafika

biała
Dołączona grafika

rozowa
Dołączona grafika

żółta
Dołączona grafika

ale ja i tak wole czarne :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

na razie tyle ;)

#2 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 28 listopad 2006 - 17:45

no no musze przyznac ze niektore sa naprawde bardzo sexy :)
ciekawe jakby facet zareagowal jakbym to ubrala hehe
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#3 kiora

kiora
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 21:02

Zapewne szybciej by to zdjął niz ty to zdążyłabyś założyć :-D
Ja właśnie kiedyś to przeżyłam.
Nie myślałam, ze faceci są tacy szybcy :mrgreen:
Dołączona grafika

#4 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 21:19

Wszystkie koszulki Victorii Secret sa bezkonkurencyjne - z reszta na Limie pewnie i worek ladnie by wygladal . To co wrzucila Kociak - jest swietne , nie poraz pierwszy zbiezne mam z nia gusta, ale dorzuce jeszcze cos od siebie.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Ta niepozornie wyglada, ale zobaczcie jak jest wykonana - odcieta pod piersiami sprawia ze ida w gore, bo dodany jest prostopadly material , ktory dodatkowo je podnosi - sliczna , chociaz poeksperymentowalabym z czarnym kolorem :roll:
Dołączona grafika
i nastepne:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Jestem bardzo na biezaco jesli chodzi o bielizne bo szukam czegos dla siebie - za 20 dni spedzam urlop z ukochanym wiec ekhmmm same rozumiecie :oops: . Jesli bede miala mozliwosc, to zrobie fotki tego co zamierzam kupic w weekend i wrzuce zeby sie pochwalic :-P

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2006 - 12:39

Chwal sie Ko, chwal, chociaz i tak pewnie dlugo tego nie bedziesz miec na sobie :) a co chcesz kupic? jakas koszulke? gorsecik? czy taki komplecik po prostu ?
z tych co teraz wkleilas chyba najbardziej do gustu przypadl mi ostatni komplecik... ten czarno-rozowy ;) zreszta reszta tez mi sie podoba ;) zreszta sama wiesz, ze mamy podobny gust ;)

#6 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 30 listopad 2006 - 12:54

Mam na oku dwie czarne koszulki typu babydoll - jak mi sie poszczesci to kupie obie. Oprocz tego mam tez na oku caly komplet - gorset, stringi, pas do ponczoch - niestety tutaj cena przekracza rownowartosc obu koszulek prawie trzykrotnie , bo komplet jest nieziemski , a wziawszy pod uwage , ze niewiele bede miala okazji go zalozyc, to musze mocno przemyslec sprawe. Byc moze przeloze zakup na powrot na stale do PL. ;)
"Z życiem jest jak z sukienką : można mieć bogate i kolorowe, a jednak je zmarnować, można też mieć życie zwyczajne i nosić sie z klasą" .

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2006 - 13:00

komplet jest nieziemski , a wziawszy pod uwage , ze niewiele bede miala okazji go zalozyc, to musze mocno przemyslec sprawe

to jest wlasnie najgorsze dla mnie.... z checia kupilabym sobie jakis taki wlasnie super-sexi komplet, ale kurde...zaloze go raz na pol roku (przynajmniej na razie dopoki jeszcze razem nie mieszkamy) a tak bedzie lezal w szafie... ale tez chyba musze nad czyms pomyslec :) bo jedziemy na sylwka nad morze... i na ta noc wypadaloby czyms zaskoczyc ;) przylacze sie chyba Ko do poszukiwan czegos extra ;) jakiegos kompletu wlasnie z ponczochami i pasem ... ale przyznam sie szczerze....jeszcze nigdy nie mialam na sobie pasa do ponczoch i nie wiem czym sie kierowac w kupnie tego cudenka...to chyba najlepiej czarny kolor sie nadaje nie?

#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 02 grudzień 2006 - 21:56

takie cos podoba mi sie od dawna... i tak sie zastanawiam wlasnie nad kupnem ;) tylko ze to jakies 130 zeta kosztuje...chociaz na taki caly komplet to i tak chyba niedrogo...tyle ze zblizaja sie swieta i kasy na wszystko brak :/

Dołączona grafika

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 11:29

130 zeta kosztuje.

oj tam siostra, możesz zaszaleć raz ;-)
ale czarne!! no chyba, że Strusiek woli inne kolory, na tyle go nie znam na szczęście :-P

zakochałam się w tych niektórych Waszych propozycjach :) jak komputer wróci z serwisu, to pokażę Wam kawałek z mojego zbioru :)
my jako, że szykujemy się teraz do zakupu mieszkania to z takimi szaleństwami muszę poczekać, ale co nieco w szafie jest, Misiek się jeszcze tym nie znudził, więc.... ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#10 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2006 - 13:38

ale czarne!!

nie ma czarnego, jest tylko czerwone :P

#11 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 14:30

No wiec nie kupilam zadnej koszulki , jakos koslawo na mnie lezaly. Zakupilam pas do ponczoch ze stringami , oraz taki sobie komplecik :
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Zastanawialam sie , czy aby nie duzo dodatkow na tym rozowym kompleciku, ale o wiele lepiej prezenturje sie na ciele, niz solo, wiec stwierdzilam ze przejdzie :mrgreen:
A babydoll mam juz wystarczajaco wiele, wiec moze nastepnym razem :lol:

#12 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 14:39

nie ma czarnego, jest tylko czerwone :P

no to poszukaj podobnego czarnego ;-)

Ko., świetne zakupy :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#13 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 15:39

Kociak nie tylko ty chorujesz na ten komplecik :P

Ko piekny pas ;) bielizna też cudna chociaż ciut nie w moim stylu :)
Dołączona grafika

#14 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2006 - 15:41

Ko, ten pas jest swietny :))) taki mi sie wlasnie podoba ( juz przynajmniej wiem jakiego szukac), tyle ze u nas to ciezko z jakimis dobrymi sklepami z bielizna :/ a ten rozowy komplecik... no pewnie na zywo wyglada ladniej, bo tak jak widze tylko fotke to jakos mnie nie przekonuje do konca :)

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 12 grudzień 2006 - 20:07

a na to dopiero od niedawna, ale za to bardzo bardzo choruje ;)Dołączona grafika

To prawie bym już kupiła.... Ale właśnie mi pani napisała ze sklepu, że firma Princess wstrzymała dostawę czy coś i że będzie to dostępne dopiero w styczniu :( a ja chciałam juz na Sylwestra!!! Kurde, jak juz się na coś zdecydowałam, to wychodzi, że dupcia ... <killer></span>

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 17:14

kilka moich propozycji:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 17:19

i jeszcze
taką chciałam na ślub, ale nie udało mi się jej dostać. ale może kiedyś ;-)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a ta to taka już mocno wyzywająca, nic nie zakrywająca, wiem, że Marcin by oszalał, gdybym mu w czymś takim się zaprezentowała, a czy kiedykolwiek się na to zdobędę to się okaże ;-)

Dołączona grafika

#18 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2006 - 22:10

taką chciałam na ślub, ale nie udało mi się jej dostać. ale może kiedyś ;-)

bo takie to tylko na necie :P u nas sie nie znajdzie takich ;)
A o zestawie perełkowym to tez juz mam swoje zdanie :P a raczej czekam na relacje kogos, czy te perełki to aby nie pekna przy pierwszym zalozeniu ( a raczej zdjeciu przez niecierpliwe łapki faceta). Jak coś to ten pomysl zostanie na noc poslubna ;) o ile nie wycofaja do tego czasu z produkcji tego :mrgreen:

#19 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2006 - 14:59

Oki, poniewaz nie dostalam tamtej, zdecydowalam sie w koncu na gorset.... wlasnie do mnie idzie poczta :) o taki ( tzn gorset razem z majteczkami :mrgreen: )

Załączone miniatury

• 110141873.jpg

#20 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 16 grudzień 2006 - 16:02

Kociak, wow sliczne bardzo mi sie podoba :)
gratuluje zakupu mam nadzieje ze zrobi piorunujace wrazenie
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]