Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Decyzja o dziecku...podjęta przez jedną osobę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 miszmaszowa

miszmaszowa
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2014 - 17:24

Witam, zasze chciałam być mamą;] wiele o tym myślałam ale nie mamy jeszcze stabilizującej sytacji z mężem..Kilka dni temu mąż zrobił mi psikusa no i po wszystkim byłam w szoku...zadałam tylko pytanie-ale jak to?przecież to miała być wspólna decyzja,a ja jestem centralnie w środku dni płodnych. Muszę kupić test..wszystko zdarzyło się 3 dni temu;] mąż chodzi w skowronkach,cieszy się a ja jednak mam takie rozczarowanie w sobie, nie wiem jak to nazwać...może gorycz? nie wiem... kobietki za ile mi powinien test dać odpowiedź już rzetelną..

Jak się przestawić..jak rzucić fajki,odstawić kawę i co najciekawsze jestem na antybiotyku bo mam grypę;/ wiecie co jest najśmieszniejsze, że 11 października kończy mi się wypowiedzenie w pracy, które złożyłam i szukam właśnie nowej roboty...co mam robić;/

#2 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 08 październik 2014 - 22:40

Ale, że co? Jeszcze nie jesteś niczego pewna, a już zadajesz pytania typu:

Jak się przestawić..jak rzucić fajki,odstawić kawę i co najciekawsze jestem na antybiotyku bo mam grypę :-/ wiecie co jest najśmieszniejsze, że 11 października kończy mi się wypowiedzenie w pracy, które złożyłam i szukam właśnie nowej roboty...co mam robić :-/

Póki co niepotrzebnie się nakręcasz i stresujesz.

Zrób test w dzień spodziewanej miesiączki.

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#3 Fioletowa

Fioletowa
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 09 październik 2014 - 14:01

ja na twoim miejscu opierniczyłabym gościa, bo to co zrobił było samolubne. 
nie mniej jednak warto by się przygotować na wypadek dziecka. 

#4 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 09 październik 2014 - 14:32

Test jest już wiarygodny 10 dni po stosunku, choć oczywiście najlepiej właśnie w dniu miesiączki o ile się spóźni

#5 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 09 październik 2014 - 17:39

no nie fajnie sie zachował tym bardziej, ze jestes bez pracy , wiec bedziesz tylko na jego utrzymaniu....

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#6 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 11 październik 2014 - 09:24

@miszmaszowa nie nakręcaj się niepotrzebnie. Poczekaj do dnia miesiączki zrób test i się okazę. A faceta na poważną rozmowę!

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#7 Kamilla34

Kamilla34
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 24 luty 2016 - 18:22

Jestem zdania, że Twój partner postąpił bardzo nieodpowiedzialnie. Skoro jesteście razem to powinien liczyć się z Twoim zdaniem. Decyzja powinna być wspólna i wcześniej omówiona. Z tego, co piszesz w Twoim życiu są teraz zmiany i jesteś na lekach. Na pewno byłabym zła na partnera w takiej sytuacji. Co innego gdyby to stało się przypadkiem. Ale on był pełni świadomy, co się dzieje. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i wtedy wszystko się wyjaśni. Ewentualnie wcześniej możesz wykonać test z krwi, który da dokładniejszy wynik.

#8 Sasanka

Sasanka
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 22:35

Ciekawe jak się sytuacja potoczyła ;)

#9 alicja8765

alicja8765
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 maj 2016 - 09:48

Nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji. Nie można stawiać w taki sposób drugiej osoby pod ścianą. Decyzja o dziecku to bardzo ważna w życiu decyzja, i powinna być podjęta wspólnie.

#10 euforka13

euforka13
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:56

I jak?

#11 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 09 luty 2022 - 11:42

Warto szukać zatrudnienia na umowę o pracę, tutaj możesz poczytać więcej na temat tego ile przerwy, ile dni wolnych od pracy przysługuje pracującej mamie. Myślę, że są to ważne informacje, które warto znać:)