Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jak się szybko i ładnie opalić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Annay

Annay
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 10:29

Niedługo wybieram się na wesele. Mam śliczną sukienkę w kolorze ecru, w której naprawdę świetnie wyglądałam na imprezie rok temu...ale wtedy byłam po urlopie i miałam śliczny kolor skóry, więc sukienka w bladym kolorze wyglądała bardzo elegancko (do tego złota biżuteria). Zapominając o tym drobnym szczególe (opaleniźnie) przymierzam dzisiaj sukienkę i...koszmar! Blada skóra, blady kolor sukienki..wyglądam jak duch ! Całe szczęście mam jeszcze dwa tygodnie, ale nie mam po drodze urlopu. Jak się opalić w tak krótkim czasie?? Dodam, że nie mam generalnie problemu z opalaniem, nie opalam się na czerwono ale nie idzie mi to znowu szybko. Nie mam czasu (ani pogody) na opalanko na słońcu. Co polecacie? Solarium? (ale czy starczą 2 tygodnie na uzyskanie ładnej opalenizny?) a może opalanie natryskowe? Pomocy!



#2 Annay

Annay
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 14:55

Widzę, że nikt nie zainteresował się moim postem ( :cry: ) więc poszperałam sama. Na jakimś forum ktoś dał "przepis" na opalanie w 1,5 tygodnia. 1 sesja 6 minut, po 3-4 dniach druga - 8 minut i ostatnia znowu po kilkudniowej przerwie 10 minut. Kluczem do sukcesu są podobno kosmetyki brązujące do solarium (nie opala się wtedy na czerwono). Zamówiłam /link/ doszło dzisiaj, więc idę na solarium...Jak kogoś to zainteresuje to wrzucę fotki z efektem:)   


Użytkownik Olenka edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 16:13


#3 aniamikos

aniamikos
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 październik 2014 - 09:29

Mozesz iść na air brusha to trwa 10 min i jestes super opalona,lub na solarium tylko tam musisz chodzić przynnajmniej 12-14 dni aby nie spalić skóry







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych