Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dietetyk/trener - korzystacie z takiej pomocy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 15:13

Znam to i też bywałam na takich wczasach ale rezultat był taki, że się z takich wczasów wracało i się nadrabiało. Teraz poszłam wślad za moją znajomą i razem stosujemy dietę z dietboxa - dietę pudełkową. Bardzo smakują nam dania z dietboxa nawet po odgrzaniu w mikrofali. Bardzo podoba mi się to, że w dietbox zawsze na podwieczorek dają coś słodkiego i dietetycznego. 

#22 Mariolka123

Mariolka123
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:28

U mnie się nie sprawdzają "diety dla każdego". Już chyba wszystkiego próbowałam i zawsze z tym samym skutkiem, czyli żadnym :) Dlatego zdecydowałam się na współpracę z trenerem. Układa mi plany żywieniowe i ćwiczeniowe, a przede wszystkim mam bat nad głową. Do tego czytam mnóstwo artykułów o zdrowym stylu życia, bo polecił mi jednego bloga. No i tak właśnie staję się fit :) 

#23 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 13 luty 2018 - 15:17

Uważam,że to ważne by korzystać z pomocy trenera. Często wykonujemy ćwiczenia niewłaściwie przez co nie widzimy efektów lub co gorsza robimy sobie krzywdę. Jak zaczynamy dietę to można zacząć od małych kroków, pewne rzeczy możemy określić sami jak np. ilość kalorii, które powinniśmy przyjmować. Nawet nie wiedziałam, że tak łatwo to obliczyć: http://www.kobiety.p...lans-kaloryczny Oczywiście jeśli ktoś ma poważniejsze problemy z wagą lub ma wątpliwości co do tego w jaki sposób powinien się odżywiać, warto iść do dietetyka.