Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Mieszkaniowe marzenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 19 maj 2014 - 14:46

Wątek dla tych, co jeszcze nie mają swojego domu czy nawet m2, ale juz sobie marzą...

Czy wszystko same planujecie w swoim "małym białym domku"? Macie ogólną wizję, czy bardzo szczególową? 

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#2 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 19 maj 2014 - 17:18

Wątek dla tych, co jeszcze nie mają swojego domu czy nawet m2
Ja mam malutki domeczek, ale marzę o większym- chociaż 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, kotłownia.

Podwórko jest mile widziane :D

nixqp2.png

#3 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość pokona , wszystkie przeszkody .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja... Na końcu tęczy ... :-P .
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 20 maj 2014 - 09:57

Wątek dla tych, co jeszcze nie mają swojego domu czy nawet m2, ale juz sobie marzą...

My wszak mamy dom , ale formalnie jeszcze nie jest nasz .. ale już niedługo  :-) .

Czy wszystko same planujecie w swoim "małym białym domku"? Macie ogólną wizję, czy bardzo szczególową? 

My sami wszystko razem uzgadniamy itp ... dużo mamy pomieszczeń niektóre musimy jeszcze trochę wykończyć , ogólnie dwa pokoje do remontu .. plus ganek cały do rozbiórki .. jeszcze planujemy  zrobić sobie skalniak plus oczko wodne  :mrgreen: .

Nasze 4 szczęścia synek 12 lat , córeczka 6 lat , córeńka 5 lat , nasze szczęście córeczka 13.04.2017r.💗
[*]Nasza gwiazdeczka 04.06.2016r.[*]9tc
20130928310114.png

#4 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 20 maj 2014 - 10:08

A ja marzę o domku <H>  na dole kuchnia z jadalnią,łazienka,salon...i na górze ze3 sypialnie i łazienka.Widzę go oczami wyobraźni <oczyjakcyce1> .Z kuchni wyjście na taras i ogród.A tymczasem mieszkam w 2pokojowym mieszkaniu kiedyś zakładowym obecnie gminnym...życie.Ale cieszę się z tego co mam <sun> . Przede wszystkim spokój,własny kąt,który mogę po swojemu przemeblowywać i ,,przeurządzać"...i to jest najważniejsze, maluteńki balkon,kuchnię z dużym oknem i mikroskopijną łazienkę.Przynajmniej sprzątania jest mało.A ogród mam...niedaleko domu...więc jest w porządku.

A pomarzyć zawsze można a wręcz trzeba. <ookk>

Użytkownik gogi edytował ten post 20 maj 2014 - 10:10

#5 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 21 maj 2014 - 11:04

Moim marzeniem jest dom piętrowy, z dużym ogródkiem (z grządkami, drzewami, miejscem do zabawy i leniuchowania) i niewielkim tarasem. A w środku takie moje marzenia to posiadać spiżarnię, miejsce, gdzie wszyscy wspólnie będą mogli jeść, dużą kuchnię - bo to będzie mój raj. Chciałabym, żeby każdy miał swój kąt, a na ścianach/półkach zdjęcia i pamiątki.

Ale najważniejsze, żeby dom był ciepły, przytulny, żeby chciało się do niego wracać i każdy mógł powiedzieć, że to jego ulubione miejsce... żeby sąsiedzi słyszeli śmiech, a nie krzyki, żeby w domu każdego dnia pachniało świeżym obiadem, a w weekendy domowym ciastem. ;)

Marzenia...

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#6 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 23 maj 2014 - 16:07

@Findmysky. u mnie wręcz przeciwnie. Żadnego domu z ogródkiem, bo to wiąże się z koszeniem trawy czego nie znoszę a ktoś musi.

Mieszkanie z balkonem mi wystarczy. 

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#7 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 23 maj 2014 - 19:00

Mam 3 pokojowe mieszkanie z ubikacja lazienka wielkim przedpokojem kuchnia 

Marze o domku malym, 3 pokoje napewno nie wiecej....z duzym ogrodem.

No ale jak pisze Gogi trzeba cieszyc sie tym co sie ma. Miejsca malo nie mamy, mieszkam przy lesie, dzialke mam:) 

Teraz sobie remontuje.Jest ok

A domek...moze kiedys. Bo czemu nie?

Załączone miniatury

• 1240202_502559323155459_469786286_n.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#8 Hawaj

Hawaj
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 29 maj 2014 - 13:58

Oj domek to bardzo by się przydał. Niekoniecznie musi by duży, zadowolę się nawet małym, ba! nawet,rzekłbym niedużym, wielkości kawalerki. Warunek jeden: nie w mieście. Może by pod miastem, na obrzeżach miasta, na odludzi, w lesie czy na tam gdzie psy tyłkami szczekają a na noc zwijają asfalt. Wszędzie byle nie w mieście. Mówię poważnie. Marzenia marzeniami ale mam nadzieję, że kiedyś uda mi się :-) Natomiast jeśli moje marzenia się nie spełnią i będę miała duży dom/ duże mieszkanie to zatrudnię architekta a sam z boku dobuduję szopę tylko dla mnie :-P

Użytkownik Hawaj edytował ten post 29 maj 2014 - 14:05

#9 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 29 maj 2014 - 14:22

Marzy mi się mały domek w górach, taki drewniany...

#10 nejo

nejo
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 05:51

Ja tam bym już nie wybrzydzała, wszystko lepsze od mieszkania z teściem. Nawet namiot :P

Użytkownik nejo edytował ten post 08 grudzień 2014 - 05:51

#11 amanda_lezak

amanda_lezak
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 15:20

Każdy ma tak, że planuje sobie jakby to było w swoim własnym kącie :) Te marzenia - kiedyś jak będę u siebie to zrobię sobie to to to i tamto :)

#12 Katelyyn13

Katelyyn13

Katelyyn13

• Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Wzrost:165
  • Włosy:Czerń
  • Stan:jeszcze panna
  • Partner:Sławuś
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 29 kwiecień 2015 - 14:51

Mamy spore mieszkanie w udynku wielorodzinnym ale i tak zawsze moim marzeniem było i będzie mieć piękny dom z bali :)

Naprawde są takie dniw których mamy wszystko

*>.<*

Ach, Matari Fotos  <tanczy7>

#13 rachela

rachela
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 15:12

Właśnie kupiliśmy mieszkanie - nie jest niestety duże (50,24 mkw), bo funduszy na większe brak, ale nareszcie własne. A marzymy o ładnym domku z widokiem na górskie szczyty :) 

... link ...

#14 Weronikatym

Weronikatym
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:17

napewno będzie to olbrzymi salon połączony z kuchnią i wysoki na 3-4 m  <ookk>

#15 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1016 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 22:20