Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Z ciemnych na blond

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#121 MuszkaCzyKrawat

MuszkaCzyKrawat
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 08 luty 2011 - 11:30

Chyba muszę Cię zmartwić, ale raczej nie ma szans na to, żebyś za pomocą jednej farby zmieniła się w miodową blondynkę :( Może lepiej poczekaj jeszcze trochę, żeby mieć pewność, że masz swój kolor i wtedy rozjaśnij u dobrego fryzjera? Ja mam ochotę zrobić to samo, aktualnie mam ciemny brąz, chociaż nie farbowałam, ale regularnie nakładałam szampon koloryzujący i nie potrafię znaleźć fryzjerki, która podejmie się rozjaśniania - kolor się jeszcze nie zmył, na czubku głowy mam już swoje, a reszta (a mam je całkiem długie) jest bardzo ciemna. Nie wiem czy doczekam czasu, kiedy będę miała wymarzony orzechowy blond :)

Co do brwi, to lepiej poradź się kosmetyczki - domowe metody, takie jak woda utleniona czy sok z cytryny nie bardzo działają..

#122 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 08 luty 2011 - 11:33

Chyba muszę Cię zmartwić, ale raczej nie ma szans na to, żebyś za pomocą jednej farby zmieniła się w miodową blondynkę :(

Są szanse,już nie tak zdrowe włosy.Rozjaśniacz zrobi swoje.Jestem tego przykładem. ;-)

#123 kaskuskaa

kaskuskaa
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:26

Ostatnio uzywam JOHN FRIEDA GO BLONDER SPRAY i musze powiedziec ze po 3 uzyciu zaczyna cos sie z nimi dziac. Zmienil sredni braz na sredni blond. Dla lepszego efektu uzyje do 10 razy i wtedy zobaczymy. Swoja droga dobre rozwiazanie jesli ktos nie chce uzywac rozjasniacza caly czas. Jedyna wada jest to ze troche wysusza wlosy ale tylko na poczatku ma sie takie wrazenie, na drugi dzien wszystko wraca do normy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#124 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 11:07

Ja schodziłam z ciemnego brązu na blond. Naturalnie jestem ciemną blondynką (jakkolwiek to brzmi)
Najpierw malowałam różnymi odcieniami blondu z Loreala, potem Sayossem - miodowy blond (wyszły żółte), a teraz loreal recital preference - jasny popielaty blond. Wyszło fajnie, naturalnie. I chyba przy niej zostanę bo sayoos jak dla mnie szybko się zmywa, traci kolor.

Kiedyś dawno dawno temu :mrgreen: użyłam rozjeśniacza z joanny i... nigdy w życiu. Włosy mi spaliło, skórę na głowie również (miałam strupy),włosy się przerzedziły i nie odrosły już tak gęste jak były.

#125 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 08:45

jak dla mnie schodzenie samemu malując farbami jest bezsensowne, ponieważ cały czas tylko nakładacie kolejne warstwy farby a kolor nie zmienia się - jedynie odrosty.

ja od 3 lat gdy chce zmieniać sobie kolor (radykalna zmiana) to chodzę na dekoloryzację, i powiem że włosy po dekoloryzacji wyglądają lepiej niż malowanie farbami, przynajmniej jak moja fryzjerka robi to włosy w ogóle nie sa w gorszej kondycji niż były.

i jest to dobry sposób bo w ciągu 1 malowania macie kolor jaki chcecie, a nie bez sensu marowanie kasy co miesiąc na farby, pogłębiuanie kolejnego pigmentu, niszczenie
Dołączona grafika

#126 Luiza

Luiza
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:21

JW.

Myślicie, że od razu uda się uzyskać platynowy kolor ?

#127 koko87

koko87
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 00:25

Moim zdaniem zejście na platynę od razu jest niemozliwe, chyba ze chcesz sobie bardzo wysuszyc wlosy. I nie radziłabym samej, ja bo moich przygodach z farbowaniem włosow w domu probowalam "wywabic" przebijajacy sie rudy przez rok :) Dopiero u fryzjera mnie jakos uratowali, bo z takimi refleksami wygladalam dosc idiotycznie.

#128 Agna

Agna
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:12

Według mnie samodzielne rozjaśnianie to ogromne ryzyko. Lepiej zostawić to profesjonalistom. Sama chciałam z ciemnego brązu uzyskać ładny, naturalny choć jasny blond i udało mi się to dopiero u 3-ciego fryzjera z kolei (Leona Hebdy), a co dopiero jakbym miała sama katować rozjaśniaczem włosy! 

#129 agaaga07

agaaga07
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 10:54

Ja kiedyś rozjaśniałam, ale dekoloryzcja mi nie pomogła. Musiałam użyć rozjaśniacza palette chyba 4-6 tonów i dopiero mi farba zeszła, bo tak mocno ten ciemny się trzymał. Potem ufarbowałam już na kolor jaki chciałam.

#130 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 05 sierpień 2017 - 21:21

Czy są tu dziewczyny co malują włosy na blond i mogą polecić farbę, która jest najlepsza i nie rudzieje?

Love Love Love

#131 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1031 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:13

Wolę nie eksperymentować bo różnie to wychodzi.. a się o tym już kiedyś przekonałam, więc wole u fryzjera...

a blondy rudzieją ? Słyszałam że brąz zazwyczaj ma rudy odcień, ale blond ?

#132 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:06

Wolę nie eksperymentować bo różnie to wychodzi.. a się o tym już kiedyś przekonałam, więc wole u fryzjera...

a blondy rudzieją ? Słyszałam że brąz zazwyczaj ma rudy odcień, ale blond ?

Ja też bym nie eksperymentowała, no chyba że miałabym 99% pewności, że wyjdzie tak jak chce. Nie spotkałam się z sytuacją, gdzie blond rudzieje.

#133 Elizka001

Elizka001
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 08:50

Blond raczej nie rudzieje tylko może przybierać żółty jak ja to mówię kurczakowy kolor. Są specjalne szampony do blond włosów, aby zapobiec zmianie koloru.

#134 OpiniaOptymalna

OpiniaOptymalna
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:00

Chyba najlepiej skonsultować to z fryzjerką jakąś i ona na pewno podpowie jaką farbę na jakie włosy wybrać. :)