Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Z ciemnych na blond

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#1 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 maj 2007 - 07:39

A ja zamierzam w wakacje przefarbowac moje obecnie ciemne wloski na blond :mrgreen:
Kiedys chodzilam w jasnych chyba ze 2 lata i naprawde dobrze sie w nich czulam :-)
Fakt, wlosy mialam strasznie zniszczone i suche, ale teraz z perspektywy czasu wiem co robilam zle :-/ Kladlam rozjasniacz co jakis czas, nawet co tydzien :shock: zamiast farbe...nie wiem po co <bezradny></span> Chyba bylam mloda i glupia ;-)

Mysle, ze po 2 etapach rozjasniania bede juz mogla nalozyc jakis blond :-)
Tak intensywnie o tym mysle, ze juz nic mnie nie odwiedzie od tej mysli ;-)

#2 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 25 maj 2007 - 12:52

A ja zamierzam w wakacje przefarbowac moje obecnie ciemne wloski na blond :mrgreen:

to może nam się pokażesz?? teraz jeszcze w ciemnych, a potem w blond :) będziemy miały porównanie :)

a ja mam na odwrót, kiedyś z jasnych brązowych przefarbowałam się na czarno i tak już zostało :)

za to siostrzyczka moja będzie mogła Ci doradzić jak się pojawi na forum, bo też farbowała z ciemniejszych na jaśniejsze.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 maj 2007 - 13:33

A pokaze sie pokaze, ale jak juz bede biala 8-)

Czekam na rady co do najlepszego rozjasniacza.
Wtedy uzywalam tego BLOND Joanna, byl dobry ale niszczyl wlosy. Dletego sprobuje innym.

Aha, o salonie fryzjerskim nie ma mowy...dlatego, ze po myciu moje wlosy nie nadaja sie na pokaz publiczny :evil: ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2007 - 14:05

Aha, o salonie fryzjerskim nie ma mowy...

a ja jednak radze Ci wybrac sie do salonu.... bardzo trudno jest zejsc z ciemniejszego koloru do jasniejszego. A w ogole masz ciemne wlosy, ale jak ciemne? Poza tym z rozjasnianiem, czego juz sama juz doswiadczylas, nie ma zabawy....ja regularnie rozjasniam wlosy - zawsze w salonie, nie zdecydowalabym sie robic tego sama, fryzjerka wie jak dlugo trzeba trzymac rozjasniacz, nie mozna go trzymac za dlugo, bo wtedy wlosy Ci moga wypadac, albo beda przesuszone... A ona wie jak to sprawdzac itd... A tymbardziej, jak chce sie zejsc z ciemnego koloru na blond.... Juz nie mowiac o zejsciu z koloru czarnego, czego czesto profesjonalni fryzjerzy sie nie podejmuja <bezradny></span>

#5 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 maj 2007 - 14:12

Tak jak juz pisalam, robilam to kilka lat temu sama i dalam rade 8-)
Kto jak kto, ale ja sobie poradze i absolutnie sie nie boje. Najgorsze jest pierwsze rozjanienie :-/

Wloski mam ciemne odcien czerwony co mi pozostalo po farbie jakiejs... bo gore i tak mam jasna :-) sama robilam z reszta :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#6 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2007 - 08:10

szczerze mowiąc nie wiem czy drugi raz zdecydowalabym sie przejsc z koloru czarnego nas blond. z naturalnego ciemnego koloru nie ma problemu, farby chwytaly jak sama w domu robilam. a z czarnymi fryzjerzy sobie nie mogli poradzic, chodzilam do kilku salonow, przy czym w ostatnim pani powiedziala mi, ze wystarczyly 2 wizyty. nie dosyc ze stracilam full kasy, to jeszcze musialam chodzic przez ponad pol roku w spietych wlosach, bo mialam odcienie brazu, rudego, przy glowie blondu i ogolnie na glowie bajzel. dlatego radze, zebys nie robila tego sama, wykosztowala sie jednak, nie przejmowala sie jak wlosy wygladaja jak sa mokre, no i wybrala sie do fryzjera

#7 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 26 maj 2007 - 09:59

Wszystko tez zalezy od tego jakie kto ma wloski. Ja nie mialam problemu z ich rozjasnianiem. Wiadomo, ze kazde rozjasnianie je niszczy, ale trzeba tylko pozniej zadbac o dobra pielegnajce wlosa.
Mi nie wychodzily zolte :roll: no moze kiedys za pierwszym razem, gdy trzymalam rozjasniacz ok. 30 min. dlatego mam juz wyczucie ile go trzymac na glowie, i bywalo roznie. czasem nawet 1 godzine. ale efekt byl super. kolorek mialam jak u Jessici Simpson :-)

Plusem u mnie jest to, ze w przeciagu ostatnich ponad 2 lat farbowalam wlosy tylko raz. No pomijajac ostatnio rozjasniona gore ;-)

Hmm no i chyba zostane przy Joannie, bo zawsze go uzywalam i wiele osob go chwali.

#8 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 maj 2007 - 16:41

jest chyba joanny super blond do pasemek, mąż mi nakładał pasemka :mrgreen: i wyszło super. Kolorek piękny złocisty blond a włoski naturalne mam ciemny brąz, także polecam :)

#9 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 31 maj 2007 - 14:46

Och...juz sie nie moge doczekac :mrgreen: :mrgreen:

Moj Mis jeszcze nic o tym nie wie :oops: musze go po malu przygotowac...juz widze jego reakcje :-| zabroni mi kategorycznie...ale wie ze jak ja chce cos zrobic a on mowi NIE to ja i tak to zrobie ;-)

#10 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 31 maj 2007 - 14:59

Madzia a ja mam odwrotnie mój miś chce żebym całkowicie sobie blond zrobiła albo blond na wierzch a czarny pod spodem :roll: a mi się to wcale nie podoba.

#11 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 31 maj 2007 - 15:01

A mialas juz kiedys blondzik?

#12 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2007 - 15:34

zabroni mi kategorycznie...

hehe, mój mi zawsze mówi, że jak się przefarbuję na inny kolor niż blond to mnie rzuci :D i zawsze ma stresa jak idę do fryzjera i się z nim drażnię ;) ale ja i tak nie mogę przefarbować, bo oprócz tego, że mężczyzna mi zabrania, to jeszcze tata mi zabrania :D no i też fakt, że ja sama lepiej się czuję w jasnych włosach :) ale chciałabym kiedyś spróbować taki ciemny brąz, ale boję się, że będzie brzydko i będę się męczyć, żeby zejść z powrotem do blondu :)

#13 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 31 maj 2007 - 17:14

Powiem ci ze chyba by cie ciagnelo z powrotem do blondu ;-)

Ja wlasnie tak mam, ze jak mialam jasne to bardzo dobrze sie w nich czulam i od kiedy zrobilam ciemne...caly czas mnie ciagnie do blondu :-/

Powiedzialam mu 8-) i co uslyszalam? "zamkne cie w domu na klucz" w ogole nie byl zainteresowany tym co mowie :mrgreen: wiec luzik...zrobie po kryjomu ;-)

#14 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 31 maj 2007 - 18:26

Powiedzialam mu 8-) i co uslyszalam? "zamkne cie w domu na klucz" w ogole nie byl zainteresowany tym co mowie :mrgreen: wiec luzik...zrobie po kryjomu ;-)

a to dobre ;-)
ja mam znowu tak, że " nie mogę" przejść z czarnego na żaden inny kolor ;-) mąż i tatuś nie wyrażają zgody ;-)
ale nie ma tutaj konfliktu, bo póki co nie ciągnie mnie do żadnego innego koloru :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#15 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 01 czerwiec 2007 - 10:16

Jest, jest , jest :mrgreen: Rozjasniam w wakacje wloski :!:
No zgodzil sie...ale pod jednym warunkiem "Ma mnie przy tym nie byc" 8-)

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 01 czerwiec 2007 - 21:04

Jest, jest , jest :mrgreen: Rozjasniam w wakacje wloski :!:
No zgodzil sie...ale pod jednym warunkiem "Ma mnie przy tym nie byc" 8-)

hehe ;)
dziwne to troszkę ;-) ale niech mu tam będzie ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#17 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 01 czerwiec 2007 - 21:46

Kurczę Madzia odważna jesteś. Ja bym się chyba nie odważyła na takie rozjaśnianie w domku. No i jakby nie patrzeć fryzjerki mają troszkę bardziej fachowe środki któe tak nie niszczą włosów - przynajmniej ja to zauważyłam. Odkąd skończyłam z moim eksperymentami w domu i oddałam się w fachowe łapki włosy mam w o wiel lepszym stanie. Ale trzymam kciuki za Twoje rozjaśnianie i chętnie zobaczę fotkli "przed" i "po" :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 01 czerwiec 2007 - 21:51

Ale trzymam kciuki za Twoje rozjaśnianie i chętnie zobaczę fotkli "przed" i "po"

podziekuje juz po :mrgreen:

Madzia dam rade ;-) on wyjezdza troszke wczesniej ode mnie...wiec ja zostaje dluzej w PL... juz nie moge sie doczekac tej metaformozy :-D

Pozdrawaim! :-)

#19 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 13:16

ja swoj naturalny kolor mam ciemny blond... i tez zamierzam przefarbowac wlosy na wakacje wlasnie na blond :) ale jeszcze nigdy nie robilam sie na blondynke...
jestem ciekawa jak to wyjdzie
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#20 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 18:15

Anija, z tych dziewczyn co znam i robily z ciemniejszych na jasny blondzik wszystkie byly zadowolone. wszystkie mowily, ze zdecydowanie lepiej sie czuja w jasniejszych :-) i sama tak mialam jak nosilam blond.