Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dostawy do domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zdrowyduch

zdrowyduch
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 11:30

Jeżeli ktoś jest leniwy albo najzwyczajniej brak mu czasu to catreing dietetyczny jest bardzo dobrym sposobem, aby zacząć się zdrowo odżywiać :)

Teraz mam przerwę, ale funkcjonowałam w ten sposób przez kilka miesięcy i naprawdę super się czułam. Posiłki zawsze świeże i smaczne.

 

 

Bardzo polecam :)

 

Może ktoś korzysta?



#2 Panna K

Panna K
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 16:04

Swego czasu gdzieś widziałam test różnych firm kateringowych. Nie wszystkie wyglądały na takie mega zdrowe, więc trzeba uważnie dobierać firmę. Ja lunch do szkoły szykuję sobie z reguły poprzedniego wieczoru. :)



#3 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 07:00

Też uważam,że jak sobie sama przygotuję jedzenie do pracy to jestem pewna w 100% co jem,z czego jest posiłek przygotowany i czy jest napewno zdrowy.Poza tym catering to też kwestia finansowa...u mnie znaczna ...ale jeśli ktoś chce...czemu nie...po to są takie firmy. :-D



#4 zdrowyduch

zdrowyduch
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 12:06

Ponawiam temat.
Jakość firmy, z której korzystałam bardzo się obniżyła, więc postanowiłam zapolować na coś nowego :)
Macie coś fajnego?
Słyszałam, że ... to całkiem przyzwoita firma.

Czekam na wasze opinie! :)

#5 adaminaa

adaminaa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2015 - 11:03

Jestem fanką cateringu dietetycznego. Jeżeli ktoś naprawdę nie ma czasu gotować, a chce się zdrowo odżywiać, to jest doskonały sposób. Niestety jest trochę drogi i wyobrażam sobie, że nie każdego stać na taką formę diety. Nie chcę reklamować żadnej firmy, ale w Warszawie jest kilka naprawdę fajnych cateringów. Wiem, bo kilka moich koleżanek ze studiów pracuje właśnie w takich firmach. Przeważnie jedzenie jest naprawdę zdrowe. 



#6 Słodki_Wawel

Słodki_Wawel
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 maj 2015 - 10:23

Również jestem fanką cateringów dietetycznych;) zamawiam sobie często w opcji tygodniowej, a w pozostałych tygodniach chociaż same obiady dietetyczne;) jak się ma dobrą i sprawdzoną firmę, to można na prawdę zjeść porządny, zdrowy posiłek;) ja korzystam z Dietering już od jakiegoś czasu;)



#7 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 29 marzec 2024 - 23:29

Jeżeli  chodzi o  niebanalne  posiłki, to  przykładowo możecie  skorzystać   cateringu  https://www.spoldzielniarownosc.pl/   -   tam na pewno coś  wybierzecie dla siebie. W  szczególności specjalizują się przygotowaniem jedzenia pod  różne okoliczności - ich cennik jest  najkorzystniejszy i macie pewność, że wszystko  zostanie dopilnowane.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych