Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Błyszczyki i szminki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#201 Anna_N

Anna_N
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 07:30

Z maybeline są w miarę ;)

#202 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 28 wrzesień 2013 - 11:28

Nie lubię ani błyszczyków, ani tym bardziej szminek. Generalnie cokolwiek bym miała na ustach to mnie drażni więc wszystkie błyszczyki też u mnie znikały szybko :lol:

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#203 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:39

ja tylko pomadki ochronne ;-) blyszcyki zazwyczaj gubie , bo uzyje raz , a potem mi wysuszy usta , wiec odkladam i zapominam.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#204 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 01:52

Codziennie używam błyszczyka na zmianę ze szminkami, a o pomadce ochronnej przypominam sobie właściwie dopiero wtedy, kiedy moje usta zaczynają błagać o litość :lol: Na szczęście nie zdarza się to często, bo szczoteczkowe peelingi i miód spisują się idealnie ;-)

#205 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 09:18

Jak malujecie usta?Szminka czy błyszczyk?Jakie kolory?Jak dbacie o skórę ust i wokół nich?

 

Ja od wiosny do jesieni używam jasnych kolorów,przeważnie błyszczyki to są ale i szminki też choć rzadziej.Kolory to beżowo-różowe,różowe,koralowe,łososiowe to na codzień.Na wyjścia fuksja bądź czerwień pomidorowa i oczywiście wtedy konturówki używam.

Zimą raczej szminki i to tłuste,gęste i w mocniejszym kolorze nawet na dzień...wszak to pora ciemności więc zniknęłabym w tłumie.

No i balsamy, i szminki ochronne to moja broń,używam zawsze,pod szmikę kolorową bądź zamiast niej,np.konturówką obrys a wypełnienie ochronną...bardzo naturalny efekt o ile konturówka nie jest za ciemna.

Czasem robie maseczke na usta...nakładam miód na warki i chodze sobie z ta maseczka po czasie sama się zje.Skóra wokół ust jest delikatna więc kremik i maseczki na twarz tam szczególnie dokładnie nakładam.

 



#206 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 10:00


Szminka czy błyszczyk?

 

http://babskiswiat.n...czyki-i-szminki

 

http://babskiswiat.n...omadki-ochronne

 

;-)


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#207 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 21:28


błyszczyk?
ja wczoraj odkryłam bezbarwny, zawsze miałam dylemat jaki kolor wybrac.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#208 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 21:35

A co powiecie na tinty, bo mnie kuszą, ale słyszałam, że wysuszają na wióry... 



#209 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 09:55

tinty

Pierwsze słyszę. Cóż to takiego? ;-)

 

Od jakiegoś czasu jestem wierna dwóm kolorom:

 

DSCN2851.JPG

nyc expert last blue rose 405.jpg

 

Błyszczyków używam już teraz sporadycznie.



#210 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 11:24


Błyszczyków używam już teraz sporadycznie.

To tak jak ja.Na obecna chwile wole pomadki.Lubuje sie w jasnorózowiutkich,lub beżowych odcieniach.@karatetyka

ładnie sie prezentuje ta druga szminka na ustach.Ta pierwsza wydaje mi sie za ciemna (jak na mój gust):)



#211 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 12:34

Ja z racji, że nie maluje ust na mocny kolor (chyba nawet by mi to nie pasowało :P ) to sprawiłam sobie pomadke ochronną z Maybelline w lekkim odcieniu pinki :D Daje fajny perłowo, różowy kolorek, a dodatkowo nawilża usta :D Baby Lips Pink Punch :)

Zastanawiam się jeszcze nad innymi kolorkami, bo wyglądają ciekawie.

 

baby-lips_pack-shot-crop_Pink_Punch.png

MAYBELLINE-BABY-LIPS.jpg


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#212 iwonaryki

iwonaryki

    Prawdziwa miłość , nie zna granic .

  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 25 marzec 2014 - 12:41


Błyszczyków używam już teraz sporadycznie.

 

 

Ja to wcale ich nie używam  :-) . Za szminkami nie przepadam i raczej , w życiu bym sobie żadnej nie kupiła ... jedynie co sobie kupuję to pomadki  ochronne  :-) .


Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#213 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 12:55

Błyszczyków używam od czasu do czasu, ale właśnie zdałam sobie sprawę, że nigdy nie używałam pomadki.


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#214 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 13:44


pierwsza wydaje mi sie za ciemna

To odbicie ust jest przekłamane, bo w rzeczywistości taka ciemna nie jest. Dobrze się w niej czuję i nawet nie zauważyłam, kiedy się skończyła i musiałam kupić nową :P



#215 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 00:36

Mam pomadkę pielęgnacyjną z Nivea, jedną czerwoną, dwie w kolorze nude, dwa błuszczyki (jeden brązowy, drugi przezroczysty) i na tym kończy się moja kolekcja. Mnie wystarcza. Nude na co dzień, ale nie codziennie, błyszczyk jak mnie najdzie ochota, czerwień na imprezy. A pomadka pielęgnacyjna na zimę.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#216 katarzyna_kilar

katarzyna_kilar
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 16:16

A ja z kolei nie lubią szminek wolę delikatne pomadki :-)



#217 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 20 maj 2014 - 13:49

Na codzień nie używam szminek czy błyszczyków. Jeśli już to pomadkę ochronną ;).



#218 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 23 maj 2014 - 16:16

Ja posiadam jedną ochronną pomadkę, drugą mam w zapasie jak ta pierwsza się skończy ;)

Poza tym z kolorowych mam koralową, różową i taką wpadającą w fiolet.

W tej ostatniej wyglądam najkorzystniej i nie wiem czy jej nie odkupię.

Błyszczyki mam dwa. Jeden od mamy mlecznojasnoróżowy, a drugi taki przezroczystoróżowy czasem na szminkę.

I to wszystko. Ostatnio codziennie kolor na ustach. Wolę to niż podkreślanie oczu, bo jak jest ciepło to makijaż krótko wygląda estetycznie.

A tak to usta maluję i już coś się dzieje na twarzy.


@Olenka mam własnie w zapasie tę trzecią szminkę ;) Ona jest jakaś brzoskwiniowa niby.



Pierwsze słyszę. Cóż to takiego?
A tinty to takie szminki w płynie które wżerają się w usta i są bardzo długotrwałe. Planowałam kupić, ale na razie wolę zwykłe szminki :P

#219 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 24 maj 2014 - 22:26

Pomadki z NYC są tanie i bardzo trwałe. Moje czerwone usta wytrzymały całe wesele. Pomadka nie odbijała się na szklankach, nie ścierała... i jeszcze miałam kłopoty ją później zmyć, a nie używałam dodatkowo żadnych utrwalaczy ani nic. ;)


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#220 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 29 maj 2014 - 11:58

@Findmysky. a ile ona kosztuje i gdzie ją można dostać? Zakochałam się w tym niebieskim połysku pomadki karate  <ookk> 


Użytkownik Wisienkowa edytował ten post 29 maj 2014 - 11:59





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych