Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zioła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 28 październik 2014 - 08:02

Janina ja mowie o nasionach.. sadzonki mozna by bylo chyba w ogrodzie botanicznym popatrzec

#22 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 październik 2014 - 22:46

@Janina ja wiekszosc  roslin mam z allegro , tylko od duzych sprawzonych firm , w marketach rosliny czesto sa przesuszone. najlepiej wybierz sie do sklepu ogrodniczego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#23 tylkomorze

tylkomorze
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 08:48

Próbowałam pewien czas temu pohodować sobie w domu miętę, melisę... i coś jeszcze (nie pamiętam)... ale chyba kiepski ze mnie ogrodnik <kwiatek2>

Kaktusy... - to mi wychodzi <jupi>

"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści"  - Bolesław Prus

#24 women

women
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 16:40

mi osobiście z ziarenek hodowle nie wychodzą, najlepiej kupić na targu małe sadzonki - kupuję co wiosnę i nie dość że całe lato mam świeże zioła to jeszcze na zimę nasuszę lub zamrożę. Biznes jest tani - sadzonki kosztuję parę groszy - wychodzi dużo taniej niż zioła z marketu

Człowiek mądry to człowiek szczęśliwy

#25 Słodki_Wawel

Słodki_Wawel
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 25 maj 2015 - 10:13

Ja sadzonki kupuję na targu;) zioła mam w doniczkach w domu i w ogrodzie;) uwielbiam wszystko nimi doprawiać, strasznie mnie to cieszy, że mi wyrosły;)

#26 rachela

rachela
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 15:31

Zdecydowanie najlepiej kupić małe sadzonki -zioła w ogrodzie i na balkonie to jest raj :)

... link ...

#27 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4750 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 16:58

Ja mam na razie tylko bazylię i dodaję ją do wszystkiego. Mięta by się przydała.

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#28 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 19:19

Własne zioła nawet pachną inaczej niż zioła z torebki. Marzy mi się taka duża plantacja na całym oknie, gdzieś widziałam zdjęcie. Kilka poziomów doniczek ułożonych na deseczkach jedne na drugich. 

#29 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:44

Własne zioła nawet pachną inaczej niż zioła z torebki. Marzy mi się taka duża plantacja na całym oknie, gdzieś widziałam zdjęcie. Kilka poziomów doniczek ułożonych na deseczkach jedne na drugich. 

Świeże zawsze inaczej pachną niż suszone. I nie demonizowałabym, wystarczy kupować dobrej jakości. U mnie niestety wszystko szybko usycha...

#30 lewka16

lewka16
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Wzrost:162
  • Włosy:rude
  • Stan:panna
  • Partner:Krzysiek
  • Nastrój:Zakochana

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:38

Ja wczoraj zasiałam estragon. Kupiłam w supermarkecie w carrefourze ;) Po dwa coś ;) Mam nadzieję, że coś z tego wyrośnie. Uwielbiam świeże zioła. Bazylię chyba najbardziej ;)

#31 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:11

Ja muszę w końcu wydzielić kawałek na zioła i ich zacząć pilnować.

#32 grazyna.szelak

grazyna.szelak
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 17 maj 2018 - 13:27

my mamy "doniczki" z butelek po pepsi lub tego typu, obcinam część z gwintem (oczywiście zakrętkę zostawiam "na swoim miejscu") a plastik trochę dziurawię gwoździem :D wsypuję ziemię i wsadzam zioła kupione w techo. I tak sobie rosną. Butelkę wkładamy w takie okrągłe "uchwyty", jak pod doniczki i taką mamy małą zielarnię na ścianie domu :D 

#33 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 24 maj 2018 - 13:47

Mi się już udało kącik na zioła wygospodarować, teraz ambitnie planuję na zimę posuszyć część, choć jeszcze mi się marzy jakaś ścianka ze świeżymi w domu.