Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#581 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 marca 2011 - 14:31

89kasienka89, karatetyka, poszło :lol:

dzieki :mrgreen: :mrgreen: ,

Mam nadzieje, że szybko przyjdzie :lol: Bo.. mój koordynator od Erazmusa się Sowa nazywa <umieraam></span> ciekawe czy z takim wisiorkiem bede mieć jakieś fory <lol></span>

[ Dodano: 2011-03-20, 14:13 ]
Pochwalę sie, a co :lol: Wszystkie kocham, i wszystkie sa przepieknej urody :lol:

Załączone miniatury

  • Obraz 002.jpg
  • Obraz 005.jpg
  • Obraz 004.jpg
  • Obraz 007.jpg
  • Obraz 006.jpg

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#582 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 20 marca 2011 - 14:22

LadyNefretete, wszystkie są cudowne, śliczne, no po prostu

przepieknej urody

:lol:
Zdecydowanie mój styl :mrgreen:

Ten ze zdjęcia pamiętam, bo wtedy strasznie mi się spodobał i w sumie chyba podoba mi się najbardziej ze wszystkich.

A sowę też mam :mrgreen:

#583 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 marca 2011 - 16:33

LadyNefretete,wiedziałam,że masz gust do fajnej biżuterii.Kiedyś tylko jedna mi się nie podobała co zaprezentowałaś,taka ze śrubek i nakrętek.(wieki temu) ;*
Z tego wrzutu urocze są wszystkie.Niepowtarzalne i bardzo charakterystyczne. :-D

#584 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:04

LadyNefretete, no własnie takie mi sie widza, tylko spokojne kształty nie kwaity czy sowy. Wiec ten drugi jest sliczny.Jak kupie ten co widziłam wrzuce foto. :)


Tu takie jeszcze, wisor sliczny, pierscionek na 3 fotce ładny choc moze ciut za duzo sie dzieje .

Załączone miniatury

  • Stare-zloto-naszyjnik-nici.jpg
  • pier%C5%9Bcionki_bb2d738df44ada055576f7e26a2c725b-max.jpg
  • img_archiwumallegro_pl.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#585 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:10

pierscionek na 3 fotce ładny choc moze ciut za duzo sie dzieje

Właśnie on najbardziej mi się podoba i wcale nie dzieje się za dużo. Dla mnie jest w sam raz :) Na pewno fajnie wyglądałby na palcu.

A drugi pierścionek i wisior takie sobie.

#586 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:11

Tu takie jeszcze, wisor sliczny

ja mam kolczyki tego rodzaju, bosko wyglądają <jezorek11></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#587 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:14

wcale nie dzieje się za dużo

zastawiam sie czy lepiej nie byłoby gdyby tyl czyli to co pod palcem było gładkie
LadyNefretete, musza bosko wygladać :) wisior bajeczny
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#588 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:17

Sajuri,wisior śliczny,bardzo delikatny.Piękna kolorystyka. ;-)

#589 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 20 marca 2011 - 17:51

zastawiam sie czy lepiej nie byłoby gdyby tyl czyli to co pod palcem było gładkie

ale to handmade jest, więc przód musiałby być doczepiany do blachy/srebra. I wtedy zyskałby odpustny wygląd. teraz całość tworzy ładną jedność. Widać, że przemyślany. Wisior też świetny. I też można zrobić samodzielnie. Kiedyś się pokuszę, ale najpierw trzeba skołować maszynkę do tych zawijasów, bo samej sprężynki robić... e-e :lol:

A z pierścionków Lady przedostatni mi się najbardiej podoba, ale wszystkie bez wyjątku są oryginalne i niestandardowe. gdyby nosiła pierścionki właśnie za takimi bym się rozglądała ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#590 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 20 marca 2011 - 18:03

Lady piękne, boskie i całkiem w moim stylu. Oryginalne bardzo. Najbardziej podoba mi się ten z kwiatkami <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#591 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 20 marca 2011 - 19:42

Lady najbardziej mi się podoba ten z czarnym oczkiem, a właściwie big okiem :) Przepiękny jest, mówisz, że to Rossman? :P

Sajuri Pierścionek ostatni boski :) Zakochałam się w jego kolorach :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#592 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 marca 2011 - 21:12

Przepiękny jest, mówisz, że to Rossman?

si ;) Na tych obrotowych stoiskach zpierdółkami ;-) Szukałam długoi tego który by mi z palca nie spadał, ale jest <jezorek11></span>

dziekuję <wstydnis></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#593 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 20 marca 2011 - 21:34

LadyNefretete super pierścienie :mrgreen: oryginalne i ciekawe- ciężko wybrać który jest naj, bo wszystkie są super :-) Mimo iż nigdy nie zwracałam uwagi na takie duże pierścionki to teraz jakoś zaczęły mi wpadać w oko- może sama się kiedyś na jakiś skusze :->
Sajuri wszystko fajne poza wisiorem :lol: jakoś nie przepadam za taką biżuterią, ale u kogoś czemu nie ;-) za to pierścionki boskie- ja to zawsze skromniejsze, ale w sumie im więcej się dzieje tym ciekawiej :-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#594 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 marca 2011 - 09:09

Moja bransoletka z kamieniami,howlitami.Bardzo mnie zauroczyła.

#595 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 marca 2011 - 20:58

nie lubie nieregularnych kamieni, ale jest pomysłowa :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#596 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 21 marca 2011 - 21:24

viola, ładne, ale ja wolę mniejszą, bardziej skromną biżuterie.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#597 OriRose

OriRose
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 21 marca 2011 - 21:52

Całkiem ładny naszyjnik i te pieścienie też niczego sobie. Ale generalnie lubie zakładać tylko kolczyki i nic wiecej. Rzadko mam okazję nosić biżuterie,może dlatego podchodze do niej tak sceptycznie.

#598 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 22 marca 2011 - 08:09

viola, jakos nie w moim guście. Zreszta... ja wogole jesli chodzi o biżuterie jestem mega wybredna i ciezko trafić w mój gust. Niestety.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#599 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 22 marca 2011 - 08:43

viola ładna ta branzoletka ;-) jest na pewno oryginalna :-D te kamienie są bardzo ładnie. Mnie się podoba :mrgreen:

201407101662.png


#600 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 marca 2011 - 10:01

ale ja wolę mniejszą, bardziej skromną biżuterie.

Jesli zakładam tę bransoletkę to już rezygnuję z wszelkich pierścionków,wisiorków ,kolczyków.By się tak naraz nie obwiesić biżuterią. ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych