Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#521 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 18:26

Kolczyki na zdj nr 5 mam takie same :-P tylko w kolorze czerwonym :mrgreen:

Ładne cacuszka :-D

Muszę kiedyś zrobić swoim zdjęcie :lol: Kiedyś byłam prawdziwą maniaczką biżuterii 8-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#522 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 18:30

elizabeth, sama robisz? pierwsze czarne chyba na rzemyku? świetne są. uwielbiam, jak się na szyi dużo dzieje :mrgreen:

bransoleta też super, i delikatna i duża, widoczna na ręce. w ostatnim kompleciku zawieszka ma świetny kształt <ookk></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#523 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 18:33

sama nie robię, ale mam kolezanki, które robią i dużo na prezenty dostaję - na gwiazdkę od mamy R. 7 par kolczyków i 3 bransoletki dostałam, ale ostatnio dużo tez wyrzuciłam biżuterii, bo jakby powiedzieć - wyrosłam chyba :P

uwielbiam, jak się na szyi dużo dzieje :mrgreen:

ja też :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#524 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 19:02

viola uwielbiam mase perłowa , wiec podoba mi sie. mam sporo rzeczy z masy perłowej i jeszcze mi nic nie odprysło <hmm></span> , no ale mam to maksymalnie 2 lata to moze dlatego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#525 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 19:20

eli możesz pochwalić się całkiem sporą kolekcją :D

Ostatni komplecik boski

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#526 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 19:23

Ostatni komplecik boski


<zawstydzony></span> Dostałam od R. na 17 urodziny :D

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#527 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 20:17

elizabeth, mam taki sam niebieski i zielony naszyjnik :mrgreen: Chociaż zielony w sumie został juz chyba na dobre przywłaszczony przez moją siostrę.
Bardzo podobają mi się te okrągłe biało - niebieskie kolczyki i te na prawo od nich :)

#528 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 21:32

Bransoletka jest prześliczna, taka widoczna, nie za mało delikatna- lubię, jak bransoletka rzuca się w oczy :)

Muszę przyznać, że R. ma niezły gust, bo ostatni komplet bardzo elegancki, i w nietypoweym kształcie :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#529 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 22:09

elizabeth z Twojej kolekcji głównie podobają mi sie kolczyki, szczególnie takie skromniejsze, ogółem trochę tego masz ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#530 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 12:04

Elizabeth,wszystko przeurocze.A najbardziej ta zielona bransoletka wraz z kolczykami w komplecie. ;-)

#531 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 17:07

elizabeth, wow, spora kolekcja :-) Widac lubisz kolorową biżuterię :-)
Najbardziej podoba mi sie ten niebieski naszyjnik, cudny jest :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#532 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 08 lutego 2011 - 17:56

Eli podoba mi sie ostatni komplet. I pierwszy naszyjnik :)

A tu branzoletki które mi sie podobaja. Nie jestem fanka biuzeterii ale to mi sie podoba.

Załączone miniatury

  • z5688774X.jpg
  • 9d08d07f0009609847e434c2.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#533 claudia26

claudia26
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 12:08

Ja uwielbiam srebrne pierścionki z dużymi oczkami,ale sama na razie nosze złoto tzn pierścionek zaręczynowy i obrączkę.Kocham tez zegarki mniej bransoletki.
A to nasze obrączki pierścionka nie mam zdjęcia bo moim aparatem nie wychodzą ładne zdjęcia

Załączone miniatury

  • ffb5c9315039.jpg

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#534 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 12:17

A tu branzoletki które mi sie podobaja.

Śliczne są,tylko dość drogie z tego co wiem.Za każdą taką zawieszkę trzeba płacić oddzielnie.Można sobie samej skompletować wzór. :mrgreen:

#535 claudia26

claudia26
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 12:27

W sumie coś tam cykłam ale zdjęcie zupełnie inaczej pokazuje

Załączone miniatury

  • 9c45817d73b9.jpg

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#536 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 12:31

Za każdą taką zawieszkę trzeba płacić oddzielnie

no tak, i chyba jedna kosztuje lekko 70 zł ? jesli nie wiecej

claudia26, ładny pierosionek , skromny ale uroczy
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#537 claudia26

claudia26
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 12:36

Dziękuje :) on ma po bokach tez cyrkonie i nie jest aż taki malutki ale nie jest tez gigantem.Mam dość krótkie i grubiutkie palce więc musiał mąż dobierać pierścionek do nich.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#538 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 14:10

Sajuri, bez przesady, z tego co widziałam w avonowskim katalogu, to jedna taka zawieszka około 20-25zł kosztuje ;)

Wygląda może i fajnie, ale jeśli znów wszyscy mają to nosić i do tego miałabym płacić słoną kasę za jedną zawieszkę, to szczerze odpuszczam sobie ten modowy szok i kupuję inne, bardziej potrzebne mi rzeczy;) Nawet jeśli chodzi o biżuterię, to wolałabym jakieś dwie ciekawe bransoletki, niż kolekcjonować zawieszki (poza tym to lekko nastolatkowe jest). Do tego trzeba kupić sobie tę główną bransoletkę, też ze srebra, więc ostatecznie miałabym na ręce rzecz wartą z 200zł, czy ponad to. A za kilka miesięcy to się wszystkim znudzi i bransoletka pójdzie w odstawkę ;)

#539 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 14:33

z tego co widziałam w avonowskim katalogu, to jedna taka zawieszka około 20-25zł kosztuje ;)

może Sajuri chodzi o srebro, bo w aparcie zawieszki są po ok 40 zł i w górę ;-) z avonu chyba są posrebrzane jak dobrze kojarzę

Sajuri mi osobiście średnio podchodzi taka biżuteria :-> Może jest fajna, ciekawa, modna, ale

jeśli znów wszyscy mają to nosić

to jakoś wolałabym coś innego.
A tak na marginesie- rzadko noszę bransoletki, wolę u kogoś podziwiać ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#540 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 14:33

W zeszłym roku dostałam 4 komplety srebrnej biżuterii. Jeden od chłopaka, drugi od mamy, trzeci od babci i czwarty od taty. Każdy jest inny i chodzę w nich na zmianę.

Ostatnio oduczyłam się chodzenia w długich wiszących kolczykach... Mam ich bardzo dużo, ale jakoś wolę te zaraz przy uchu ;)

Ostatnio poluję na perełki :D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych