Na początku mojego pisania wyciągam rękę do przywitania
.
Bardzo mi miło zagościć na Waszym forum i włączyć się, jak myślę aktywnie do rozmów z Wami. Jestem żoną z 10 letnim stażem, mamą cudownej 6-latki, właścicielką niesfornego buldoga francuskiego, pedagogiem z zawodu, rencistką z racji stanu zdrowia. Pewnie jak każda z babek czasami marudzę, chciałabym mieć większą szafę, płaczę, dużo się śmieję i mam marzenia (mała księgarnia dla dzieci), przede wszystkim pragnę abyśmy byli zdrowi i żyli długo i szczęśliwie. Zakochałam się w zeszłym roku w Turcji, nie ukrywam poznawanie nowych kultur to moja pasja. Kuchnia jest słabością a gotowanie dla bliskich ogromnie mnie releksuje.
Wszystkich całuję i pozdrawiam.
Poznanianka



















