Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Szpilki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#81 moli3

moli3
  • Zbanowani
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 14:30

Też zawsze jak mam kupić szpilki wybieram raczej te cieliste kolory żeby nogi wydawały się dłuższe. Z natury nie mam nóg do nieba niestety..

Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź /link/

#82 L0ANDRA

L0ANDRA
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 08 maj 2019 - 19:59

Odcień nude i do tego lakierowane jak ta boska para: 

DSC_0319-600x800.jpg

Ja buty w takim stylu zakładam do wszystkiego i spodni i sukienek i spódniczek o przeróżnych kolorach i zawsze szpilki nude pasują.

#83 odes

odes
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 23 maj 2019 - 11:52

Fajne, mam podobne.Chociaż moje akurat nie są wygodne. Niestety ale trafiły mi sie buty, które w sklepie jak mierzyłam były bardzo komfortowe jeśli chodzi o noszenie ale w domu okaząło się coś innego. Tak wiec nakładam je jedynie jak wiem,ze nie będę dużo chodziła. Szkoda mi ich wyrzucać bo są z dobrej jakościowo skóry no i tanie nie były.

Wolę sandałki na wysokim obcasie

http://www.modny-but...w-damskich-2019

Sa bardziej przewiewne. 

Romantycznie

#84 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 07:57

Ja mam tylko trzy pary butów, na lato/wiosnę converse czarne i białe, na resztę czasu martensy. Od kilku lat sprawdzają mi się idealnie (mam sandały, ale na przykład w zeszłym roku założyłam je tylko raz, w conversach jest mi chłodno nawet w bardzo ciepłe dni).
Conversy pasują praktycznie do wszystkiego, nawet z eleganckim outfitem wyglądają dobrze.

Ostatnio jednak szukałam dla siebie czarnych czółenek. Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia w tym sklepie:

Czy ktoś moze kupował tam buty?