Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Krasnale, fontanny i inne ozdoby ogrodowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 24 maj 2013 - 08:38

Ja na kwiatkach się nie znam, ale za to lubię wszelkie ozdoby ogrodowe. Dwie z nich:

Załączone miniatury

  • 3216521113.jpg
  • 571762.jpeg

Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 24 maj 2013 - 08:43

Urocze te żaby,aż sie sama buzia smieje na ich widok :-D

#3 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 24 maj 2013 - 12:07

89kasienka89, żaby są świetne, aczkolwiek trochę za duże z tego co widzę, cały ogródek by zajęły :mrgreen: Ale pomysł sam w sobie niesamowity ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#4 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 24 maj 2013 - 13:24

aczkolwiek trochę za duże z tego co widzę, cały ogródek by zajęły

Ja mam bardzo duży ogród u siebie, także na większe dodatki znajdzie się miejscówka :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#5 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 25 maj 2013 - 15:52

ale za to lubię wszelkie ozdoby ogrodowe.

a ja właśnie nie cierpię :P zawsze mi sie z tymi kiczowatymi krasnalami kojarzą :P
wolę jakiegoś chwasta ładnego i huśtawkę obok, niż napostawiane takich wynalazków ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#6 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 25 maj 2013 - 16:01

a ja właśnie nie cierpię :P zawsze mi sie z tymi kiczowatymi krasnalami kojarzą :P
wolę jakiegoś chwasta ładnego i huśtawkę obok, niż napostawiane takich wynalazków ;-)


Ja mam tak samo. Wszelkie tego typu ozdoby są dla mnie koszmarnie kiczowate. A jak nieraz widzę ogród, który ma po kilka różnych na raz to nie wiem czy bardziej mnie to śmieszy czy zadziwia. .

Też lubię kwaty, drzewka i własnie huśtawkę czy hamak i wtedy jest super.

Każdy z nas urodził się ateistą


#7 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 26 maj 2013 - 18:09

Mnie się takie ozdoby nawet podobają, tylko wszystko z umiarem. Jak jest tego za dużo to trochę przysłania urok zielonego ogrodu :)
89kasienka89 krecik fajny. Nawet miałam plan podobnego nabyć, tylko takiego z latarenką, którego postawiłabym na skalniaku :D

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#8 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 26 maj 2013 - 18:12

ja bardzo lubie swiatelka nastrojowe np male lampki solarne oraz pergole i altany i duzo kwiatów :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#9 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 27 maj 2013 - 08:25

Cenionka no owszem, jak za dużo takich ozdóbek, to zakrawa o śmieszność, ale przy dużej powierzchni ogrodu i zarazem dużej ilości kompozycji kwiatowych te ozdóbki nie wyglądają tandetnie, ale subtelnie wtapiają się w otoczenie :P Ale są gusta i guściki.

U mnie dodatkowo są dwie ławy ogrodowe i huśtawka :P

marcys zestawik fajny, a jaka przyjemność picia kawy na świeżym powietrzu :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#10 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1174 postów

Napisano 27 maj 2013 - 16:07

Pamiętam, że mnie krasnale ogrodowe przerażały. Były po prostu okropne. Teraz też nie wszystkie ozdoby tego typu podobają mi się. Jednak gdy widzę u kogoś jakiegoś jelonka czy boćka, to ładnie to wygląda. Najważniejsze, żeby nie przesadzić. :)

Marcyś, świetny ten zestaw. Niech Wam służy. :)
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz

#11 mloda19

mloda19
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 15:25

Ja mam u siebie małą fontannę na ogródku. Fajnie to wygląda latem obok rozkwitniętych drzew z owocami. Mam także fajnie podświetloną ścieżkę, żeby w nocy było bardziej romantycznie. Myślę, że takie połączenie jest bardzo fajne... Nie wiem czy czegoś w tym roku nie dodać.



#12 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 04 marzec 2014 - 15:50

Nie lubię takich "ozdób" w ogrodzie, nie mój styl. Wole naturalne ozdoby- wypielęgnowane rośliny :)

Jak widzę takie cuda w niektórych w ogródkach, to się zastanawiam, co właściciel miał na myśli stawiając coś takiego u siebie :P Ani to ładne, ani praktyczne- kojarzy mi się tylko z niemieckimi emerytami. No ale podobno o gustach się nie dyskutuje :)



#13 gajka

gajka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 09:30

o ile fontanny jeszcze mogą być  otyle te wszystkie krasnalki i inne gadżety zupełnie odpadają. Dla mnie to kicz największy. Nie podoba mi się.



#14 martapors

martapors
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 17:31

Urocze te żaby :)



#15 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 11:54

Mi bardzo podobają się ceramiczne grzyby, domki jak dla krasnali oraz fantazyjne donice np. w kształcie ślimaków :D
Podobają mi się też żurawie z metaloplastyki. 



#16 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 18:32

Jeśli jest gdzie wkomponować figurki w swoim ogrodzie,to czemu nie,ale jeśli o mnie chodzi mnie bardziej się podabają ozdobne krzewy,tuje,cyprysy.no ewentualnie gdzieś pod drzewem jakiś muchomor - to byłby ciekawy widok. :) 



#17 lewka16

lewka16
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:37

A ja nie lubię, kojarzą mi się z niemcami albo bajką "Gnomeo i Julia" :) wolę kwiaty, latarenki, ewentualnie jakieś girlandy lampek :)



#18 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 12:59

Zawsze uważałam, że krasnale ogrodowe to kicz. A teraz sama się zastanawiam, czy nie kupić do ogrodu :lol: Tak mi się ubzdurało, że postawię dziewczynkom w ich części między zabawkami.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#19 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 18 styczeń 2022 - 07:33

Jak dla mnie najlepszą ozdobą ogrodu są rośliny, nie ma potrzeby aranżować zbędnego plastiku



#20 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 26 maj 2022 - 09:37

Na wakacje na pewno się nam przyda plecak i zerknęłam na produkty, jakie ma firma z plecakami. W wygodny plecak spakujemy wszystko co niezbędne. 







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych