Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Motywacja!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2319 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 08:19

Mnie w sumie motywują zdjęcia które Ewa Chodakowska dodaje na FB, metamorfozy dziewczyn....
Chociaż ostatnio to nawet brak czasu na ćwiczenia, ale obiecałam sobie, że wrócę niebawem.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#22 paulinawelc

paulinawelc
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 13:41

Największą motywacją są zdjęcia samej siebie przed i po! wiele dziewczyn nie wierzy w te metamorfozy od chodakowskiej i na jej fb sypie jadem. Czasem aż nie mogę tego czytać. Praca nad sobą nie jest łatwa, ale trzeba samą siebie motywować! Bo jak nie my same to kto inny nas zmotywuje? ;)

#23 taniax

taniax
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 17:25

Ja  gdy mam się do czegoś zmuszać,  to zazwyczaj na dłuższą mete nic z tego nie ma, więc słucham organizmu.

Cwiczenia w domu nie są dla mnie bo mnie nudzą, nie lubię też biegać wolę basen i spacer.

Czy Wy lubicie aktywność fizyczną o której tu piszecie czy  raczej się motywujecie  i zmuszacie,

jak to jest tak szczerze?

Użytkownik taniax edytował ten post 23 styczeń 2014 - 17:25

#24 tykwa

tykwa
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 16:26

Ja sobie myślę, ze niedługo zbliżają się wakacje i chcę dobrze wyglądać na plaży w stroju kąpielowym. :)

#25 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 04 luty 2014 - 15:26

Powiem wam że zastosowałam metodę kartkową czego wcześniej nie robiłam i skuteczność jest na prawdę baardzo wysoka (przynajmniej w moim przypadku)  :mrgreen:

Takie coś podobnego powiesiłam sobie w kuchni  <umieraam>  :lol: odstrasza bardzo 

Załączone miniatury

• motywator.jpg

Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 04 luty 2014 - 17:18
przy- nie by- ;-)

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#26 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:01

@Kala1702 genialne, tylko ze ja malo podjadam z lodówki, ale pomysł super ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#27 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:16

@Kala1702 dobre, chyba też zastosuje  <umieraam>

#28 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 04 luty 2014 - 19:47

tylko ze ja malo podjadam z lodówki,

to przylep w miejsce gdzie sa rzeczy które lubisz  :lol:

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#29 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 13:01

Pewnie głupio to zabrzmi ale oprócz rzeczy o których pisałam wcześniej motywują mnie również...ciuchy i buty do ćwiczeń. Zdecydowanie lepiej mi się ćwiczy gdy jestem ubrana w coś co mi się podoba. Oczywiście wygoda jest najważniejsza, ale pracuję wydajniej gdy mam na sobie jakieś fajne legginsy i top, a nie powyciągany dres.

#30 liquni

liquni
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 09:51

Czasem to też działa tak, że jak kupisz sobie jakiś ciuch specjalny do biegania na przykład to później jest szkoda nie ćwiczyć, bo to by znaczyło, że się wyrzuciło pieniądze w błoto.

Dopijam zimną herbatę, idę porzucać granatem

#31 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 10:02

Chyba nic tak nie motywuje jak świadomość, że wyjeżdza się w wakacje gdzieś nad morze, do ciepłych krajów, gdzie zwyczajnie jesteśmy "skazani" na paradowanie w strojach kąpielowych. :D

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#32 Suzi

Suzi
  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 09 maj 2014 - 09:29

U mnie ostatnio zero motywacji.
A zaczęło się od tyranki w domu po ktorej i tak miałam zakwasy,
czekałam aż miną i jakoś teraz nie mogę sie zabrać za ćwiczenia <bezradny>

Hehe też miałam tak samo, najpierw napalę się na ćwiczenia jak szczerbaty na suchary, od razu bym chciała mieć super efekty, a tu zakwasy na drugi dzień i dupa zanim przejdą to i chęci miną.
Ale teraz podeszłam do tego bardziej z głową. Przed ćwiczeniami najważniejsze by dobrze rozgrzać mięśnie, wiec stosuję rozgrzewkę i dodatkowo smaruję uda i brzuch maścią rozgrzewającą dip hot, w tych miejscach zawsze miałam najbardziej bolesne zakwasy. Jest ok

Dodatkowo dostałam jakieś alergii i muszę być przez 3 tyg. na ścisłej diecie, wiec mam dodatkową motywację by połączyć siły i wykorzystać ten czas.

Powiem wam że zastosowałam metodę kartkową czego wcześniej nie robiłam i skuteczność jest na prawdę baardzo wysoka (przynajmniej w moim przypadku)  :mrgreen:
Takie coś podobnego powiesiłam sobie w kuchni  <umieraam>  :lol: odstrasza bardzo

U mnie wiszą zdjęcia modelek, też pomaga :)

#33 mily

mily
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 11 maj 2014 - 19:50

Mnie do jeżdżenia na rowerze motywuje to, że oszczędzam na bilecie miesięcznym. A mam 8 km do pracy w jedną stronę :) A to tylko do pracy. Nie liczę tego ile potem jeszcze jeżdżę odwiedzając znajomych, itp.

#34 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 11 maj 2014 - 19:59

ja i motywacja to dwa odlegle bieguny.

silownia mnie odstresowuje i lepiej spie po niej , wiec dlatego sie na to decyduje. no i  kupuje miesieczny karnet , by mi bylo szkoda kasy i chodzic jak najczesciej.  

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#35 lukasz123

lukasz123
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 15:41

zmotywowanie sie do cwiczen potrafi byc bardzo trudne, szczegolnie jak trzeba sie zmusic do cwiczen po 8 godzinach pracy

ja mam tak ze musze isc na cwiczenia od razu po pracy, bo potem zjem obiad i nic nie robie wiecej. niedawno mialem urodziny i znajomu mi zaprezentowali zegarek inteligenty ktory mi zlicza spalone kalorie, co jest super motywujace, niby juz jestesmy w trakcie wakacji, ale lepiej pozno niz wcale :P on sie nazywa fitbit czy jakos tak, jest super, bo dobrze wyglada i fajnie sie z nim czuje

#36 foldare

foldare
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:19

zmotywowanie sie do cwiczen potrafi byc bardzo trudne, szczegolnie jak trzeba sie zmusic do cwiczen po 8 godzinach pracy

ja mam tak ze musze isc na cwiczenia od razu po pracy, bo potem zjem obiad i nic nie robie wiecej. niedawno mialem urodziny i znajomu mi zaprezentowali zegarek inteligenty ktory mi zlicza spalone kalorie, co jest super motywujace, niby juz jestesmy w trakcie wakacji, ale lepiej pozno niz wcale :-P on sie nazywa fitbit czy jakos tak, jest super, bo dobrze wyglada i fajnie sie z nim czuje

A ja mam wprost odwrotnie, po prostu nie umiem się zmusić do takiej "sztucznej" aktywności. Wiecie, takie bieganie przed monitorem to nie sport. Dla mnie faktyczny wysiłek to zwykła, czasami żmudna robota. Kiedy prowadzę na przykład moje małe hobbystyczne /link/ lub zbieram grzyby po lesie - wtedy spalam kalorie,a jednocześnie prowadzę moje normalne hobby.

Użytkownik Wisienkowa edytował ten post 27 grudzień 2016 - 22:35

#37 Olaaa90

Olaaa90
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:16

Najlepszym wyjściem jest trener personalny :-) Bo jak się ma żywy motywator to aż się chce ćwiczyć :-) Ja swojego trenera znalazłam tutaj /link/ Polecam wszystkim zapaleńcom treningowym. Mają też bloga, który również nieźle motywuje do ćwiczeń :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych