Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Motywacja!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:18

Co robicie żeby zmotywować się do ćwiczeń?
Czy jest coś co sprawiam, że mimo iż wam się nie chce tyłka ruszyć i tak idziecie ćwiczyć?

Możemy się tu nawzajem motywować - wrzucając, zdjęcia, filmy, muzykę itd.
nawet nasze efekty ;-)

Ja np o wiele intensywniej i dłużej ćwiczę jak mam głośno muzykę puszczoną w słuchawkach.
:mrgreen: :mrgreen:

i uwielbiam oglądać ten film zanim zacznę cokolwiek robić :->

chciałabym być kiedyś w takiej formie ;-)

#2 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:35

uwielbiam oglądać ten film zanim zacznę cokolwiek robić

O ja! Niektóre są przesadzone :lol: :lol:

Co robicie żeby zmotywować się do ćwiczeń?
Czy jest coś co sprawiam, że mimo iż wam się nie chce tyłka ruszyć i tak idziecie ćwiczyć?

Ja mam klikniętych kilka funpagów na FB, które wrzucają fotki dziewczyn, które ćwiczą, mają fajne ciałka :P I to mnie w jakiś sposób motywuje, chociaż nie mówię, że zawsze :P

Motywują mnie metamorfozy Chodakowskiej, które wrzuca u siebie. Dziewczyny przez miesiąc potrafią się na serio mocno zmienić :D A co to jest miesiąc ćwiczeń? :P

Wczoraj zmotywowała mnie liczba jaką zobaczyłam na wadze <lol></span>
Daaaawno nie byłam tak zmotywowana. I wtedy z mojego: "Jutro poćwiczę..." zrobiło się: "W tej chwili wskakujesz w dresy i nie ma zmiłuj się, ćwiczysz przez godzinę".

Jak mieszkałam z siorką i kumpelą to potrafiłyśmy się mobilizować nawzajem. Wiadomo, że codziennie którejś coś nie pasowało, nie miała ochoty, czasu... To taka dostawała kopa w dupe od pozostałych dwóch i od razu znalazł się czas i chęci - to była chyba największa mobilizacja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#3 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4697 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:36

Kiedyś mama była moją mobilizacją największą - tak więc ćwiczenie we 2 :-D

Poza tym to faktycznie fajna muzyka, albo tłumaczenie sobie, że kurde jestem taka ładna i zgrabna, ale mogę przecież być ładniejsza :lol: I dodatkowo lepiej sie czuć.

I jak czytam Was, że ćwiczyłyście to zazdroszczę motywacji i ja też zaczynam :lol:

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#4 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:41

O ja! Niektóre są przesadzone :lol: :lol:

patrzę na to co potrafią i jakie mają tyłki ;-)

a jakiej muzyki słuchacie podczas ćwiczeń i biegania?

mnie w ćwiczeniach z płyt wkurza gadanie trenerki ;P
wolałabym że by muza leciała konkretna bo przecież widzę co ona robi :lol:

#5 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:45

Ja mam klikniętych kilka funpagów na FB, które wrzucają fotki dziewczyn, które ćwiczą, mają fajne ciałka :P I to mnie w jakiś sposób motywuje, chociaż nie mówię, że zawsze :P

Mnie chyba właśnie takie zdjęcia najbardziej motywują. Jak widzę jak niektóre dziewczyny wyglądają i jak ubrania na nich leżą to od razu chce mi się ćwiczyć.

Czasem motywuje mnie współlokatorka, która ma niedowagę ! a ciągle ćwiczy... Trochę z drugiej strony mnie to irytuje no ale jak ona ćwiczy to i ja :-P
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#6 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23926 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 15:04

mnie w ćwiczeniach z płyt wkurza gadanie trenerki ;P

tak , choc mel b mnie nie drazni ;-) tylko po kilku razach jej teksty zna sie na pamiec <bezradny></span> <bezradny></span>

co do motywacji to u mnie cos takiego nie istnieje, najwazniejsza jest ciaglosc ; jak odpuszcze jeden dzien to robi sie z tego miesiac :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#7 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 15:21

; jak odpuszcze jeden dzien to robi sie z tego miesiac

otoz to....nie cwiczyłam juz przez 2 tyg. Bo Emi chora, bo ja chora, a wczoraj sie nie chcialo.
teraz bede cwiczyc 3 razy w tyg. nie codziennie. Moge sie zacwiczyc i tak nie schudne jesli nie zmienie sposobu zywienia - a to moj slaby punkt. Ten chlebus z maselkiem :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#8 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23926 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:37

Moge sie zacwiczyc i tak nie schudne jesli nie zmienie sposobu zywienia

niestety , moze sie ze mnie lac, ale jak sie objadam to nic to nie da.

#9 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 18:42

Magda dlatego ja narazie odpuszczam cwiczenia.
Widze ze cwicze przez 2miesiace pieknie a pozniej wystarczy Emi chorowanie wypadam z rytmu na 2 tyg. i juz mi sie nie chce :roll:
Teraz sprobuje zrobic jak kolezanka. Najpierw schudła ( nie jadla slodkiego slonego) a pozniej wlaczała cwiczenia , i to nie by schudnac tylko dla zdrowia. W jej przypadku basen. A w moim to chyba bedzie cos innego bo jednak cwiczenia w domu mnie nudza :roll:
no i tyle w temacie obiecywania sobie :roll:

#10 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23926 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 20:37

tylko ruch to tez lepsza przemiana materii ;-) rob tak , zeby ci bylo dobrze i zeby motywacja byla ;-)

#11 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 07:32

magdaaaaa, tyle ze ja w bezczynnosci nie jestem ;) chocby 2h spacery kazdego dnia :P
w domu tez nie siedzie. Moze wroce do Mel jak zejde upaly, moze jak schudne, albo wcale. I znajde taki rodzaj ruchu w ktorym bym sie czula najlepiej. A chyba bylby to rower

#12 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4697 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 07:35

U mnie ostatnio zero motywacji.
A zaczęło się od tyranki w domu po ktorej i tak miałam zakwasy,
czekałam aż miną i jakoś teraz nie mogę sie zabrać za ćwiczenia <bezradny></span>

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#13 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 08:25

hej! hej! miałyśmy się tu motywować a nie demotywować waszym niechceniem :-P

uwielbiam tą nutkę do biegania i brzuszków ;-)

Załączone miniatury

• images.jpg
  • tumblr_mn05hyH9VK1rw625co1_500.png

#14 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 07 sierpień 2013 - 15:01

Torii1988, i cwiczysz ?? szacun :mrgreen: a muza fajna

czekałam aż miną

nie czeka sie. Podobno....ja nie czekałam. Tylko jechalam dalej.

#15 deni

deni
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:47

Dla mnie najlepszą motywacją do ćwiczeń jest endomondo, które loguje mi moje ćwiczenia - czyli najszęściej wspinaczkę i jazdę na rowerze :-)

#16 Kaprila

Kaprila
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 07 wrzesień 2013 - 22:02

Mnie motywuje jak ćwicze z kim na youtubie. Mi to pomaga, bo tak samej to się nie chce i nawet nie bardzo wiem, co ćiwczy ć. Niby znam ćwiczenia, ale szybko mi się nudzą, więc rezygnuje, a tak jak włącze sobie jakiś filmik, to mi lepiej idzie.

#17 Sarna

Sarna
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 08:39

Mnie nie trzeba motywować do aktywności. Sama bardzo lubię uprawiać sport i każda okazja do np. gry w siatkówkę jest dla mnie wielką przyjemnością. Dlatego uważam, że nie warto się zmuszać do jakichkolwiek ćwiczeń, tylko odnaleźć jakaś dyscyplinę, której uprawianie będzie nam po prostu dawało radość.
A gdy znów zapragniesz tam być, na starym strychu odrodzą się marzenia...

#18 Kaprila

Kaprila
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 09:58

W sumie to masz racje. Ja sama z siebie uwielbiam jeździć na rolkach, ale tego lata mało było dni, kiedy można było pojeździć, bo u mnie silne wiatry były i sa dalej. Dlatego trzeba nadrabiać innymi dyscyplinami.

#19 smakoszka

smakoszka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:33

motywacji, chyba najbardziej mi brak w dążeniu do idealnej sylwetki ;0 ale czas w końcu ruszyć do przodu..

#20 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 21:13

Ja mam na lodówce zdjęcia modelek :). Do tego kilka FP na facebooku z dietami, zdjęciami "przed" i "po" itp. Biorę detocell, który z jednej strony pomaga a z drugiej skoro już wydałam na niego kasę to i staram się przestrzegać diety i ćwiczyć. No i patrzę na swoje zdjęcia sprzed kilku lat, żeby przypomnieć sobie, że to jak teraz wyglądam nie jest stanem naturalnym :P.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych