Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 24 październik 2012 - 14:15

Dołączona grafika

Kolejna kompromtacja

Wszyscy, którzy wielokrotnie poddawali wątpliwości nie tylko perfekcyjność, ale i prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek, mogą odczuć satysfakcję.
Jak się okazuje, podejrzenia wielu internautów, że lista osiągnięć, jak i twarz Perfekcyjnej pani domu nie pasują do podawanego oficjalnie przez nią i producentów show TVN wieku, były trafione.
Dociekliwi internauci zauważyli, że gdy Rozenek nie była jeszcze gwiazdą TVN, udzielała się w wielu programach telewizyjnych i - co zaskakujące - wtedy podawała zupełnie inny wiek niż obecnie!
Dwa lata temu sprzątająca gwiazda występowała w tak show Polsat Cafe i o dziwo przedstawiła się jako 41-letnia pani prawnik. Dla przypomnienia, na oficjalnej stronie programu TVN podany wiek Małgorzaty Rozenek to 34 lata!

Rozenek przyłapana na kłamstwie!

Wygląda na to, że nowa gwiazda TVN ma na sumieniu znacznie więcej niż wypominane przez tabloidy korzystanie z pomocy domowej, opiekunki czy nikotynowy nałóg.
I tym razem to już poważna sprawa, bo Małgorzatę Rozenek przyłapano na kłamstwie dotyczącym wieku.

Dwa lata temu miała 41 lat teraz ma 34?!

Dwa lata temu Rozenek, jeszcze wtedy znana głównie jako żona serialowego aktora, była gościem programu "Kobieta Cafe" emitowanego przez lifestylowy kanał Polsatu.
Jak widać na kadrach z tamtego programu, mało znana wówczas postać została przedstawiona z imienia i nazwiska oraz podpisana jako 41-letnia matka dwójki dzieci i mężatka od siedmiu lat.

Rozenek cofneła się w czasie?

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w świadomości milinów telewidzów Rozenek funkcjonuje jako 34-latka. Taki wiek oficjalnie podają producenci Perfekcyjnej pani domu, jak i sama zainteresowana.

Mało perfekcyjne oszustwo gwiazdy

- Małgorzata Rozenek ( 34 lata ) - z wykształcenia prawniczka, mama dwóch synów, żona aktora Jacka Rozenka. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce "zawód" zawsze wpisuje "Perfekcyjna Pani Domu".
Małgorzata skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia konie oraz swoje trzy psy. Dbanie o dom od zawsze jest jej wielką pasją. Ma prosty i łatwy sposób na każdy problem związany z zajmowaniem się domem. W programie chce podzielić się swoją praktyczną wiedzą z widzami i zarazić ich swoją pasją.

Po co kłamano na temat wieku Rozenek?

Jak widać, coś wyraźnie się tu nie zgadza. Pytanie tylko, dlaczego Małgorzata Rozenek i wszystkie osoby zaangażowane w produkcję reality show o sprzątaniu celowo wprowadzały odbiorców w błąd?
Czyżby perfekcyjną panią domu nie mogła być kobieta po 40- tce? Czy na siłę odmłodzono gwiazdę, by grono młodszych kobiet mogło się z nią bardziej identyfikować?

Wszystko ujdzie jej na sucho?

Trudno znaleźć odpowiedź na te pytania. Wątpliwości nie ulega jednak fakt, że widzowie mogą czuć się oszukani, a Rozenek jest już w prawdziwych tarapatach. Z oszustwa takiego kalibru trudno będzie się wytłumaczyć złośliwością prasy czy ludzką zawiścią.
Wygląda jednak na to, że bez względu na skalę kompromitacji dalsza kariera Rozenek w telewizji jest niezagrożona.
Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, już potwierdził, że będzie 3. edycja Perfekcyjnej pani domu.
Pytanie tylko, czy znajdą się jeszcze naiwni telewidzowie gotowi oglądać porady kompletnie zakłamanej prowadzącej.

źródło: teleshow.pl

#2 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 24 październik 2012 - 15:19

Ładna kobieta,aczkolwiek troszkę za szczupła jak dla mnie. ;-)
Jeśli chodzi o wiek,to może jakas pomyłka,literówka sie wkradła.Po co od razu zarzucać kłamstwo.
Hmmmm.Tak mi sie wydaje. :-)

#3 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7101 postów

Napisano 24 październik 2012 - 16:14

Zdjęcie mnie śmieszy, bo make-up okropnie zrobiony. Tak się ten za jasny korektor rzuca w oczu, że szok :lol:
A na 34 na pewno nie wygląda :P
Ale mimo wszystko jest atrakcyjną kobietą ;-)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

A tu zanim została perfekcyjna :P

Dołączona grafika
Dołączona grafika

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#4 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 24 październik 2012 - 16:39

Jest bardzo ładna, ma świetną figurę i przeszła naprawdę udaną metamorfozę, ale irytuje mnie strasznie. Oglądałam jakiś czas temu rozmowę, którą przeprowadzał z nią mój ukochany Najsztub i wydała mi się strasznie, ale to strasznie niesympatyczna. Do tego ma jeszcze bardzo drażniący głos.

#5 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 24 październik 2012 - 17:32

Do tego ma jeszcze bardzo drażniący głos.

No,ale głos taki jaki ma,to chyba nie jej wina ;-)
Mnie sie podoba taki głos,lepszy niz jakiś piskliwy :mrgreen:

#6 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9406 postów

Napisano 24 październik 2012 - 17:54

Jeśli chodzi o wiek,to może jakas pomyłka,literówka sie wkradła.

Dokładnie...skoro 2 lata temu miała 41 to teraz by miała 43,a ktoś przekręcił i wyszło 34. Potem każdy od każdego kopiował i sprostowania nikt nie zrobił :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#7 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 24 październik 2012 - 17:59

No,ale głos taki jaki ma,to chyba nie jej wina

Wiadomo ;-) Chociaż nie wiem, czy to nie wina fajek, bo jeszcze kilka lat temu miała inny. Tak czy inaczej irytuje strasznie i nie lubię jej słuchać.

#8 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1174 postów

Napisano 24 październik 2012 - 19:07

Dokładnie...skoro 2 lata temu miała 41 to teraz by miała 43,a ktoś przekręcił i wyszło 34. Potem każdy od każdego kopiował i sprostowania nikt nie zrobił :-P

No nie wiem czy to pomyłka, bo wpisałam sobie tą panią w google i gdzie bym nie zajrzała, to wszędzie był podany rok urodzenia 1978. ;-)
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz

#9 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 24 październik 2012 - 19:45

Po co od razu zarzucać kłamstwo

To już nie pierwszy raz jej się zdarzyło, kiedy na jaw wychodzą jej kłamstwa... U Najsztuba też robiła z siebie taką idealną choć wcale taka nie jest heh, irytuje mnie ta kobieta... Ale nie ma to jak za wszelką cenę robić z siebie super gwiazdę...

#10 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23938 postów

Napisano 26 październik 2012 - 20:00

viola napisał/a:

moze cos w tym byc , w necie czasem jak czegos szukam o kims to wszedzie jest ta sama informacja, jakby kopiowana jeden od drugiego , bez sprawdzania, byle bezmyslnie zamiescic jakies info. Jest znana od niedawna; wiec trudno wyszukać o niej info i potem pisze sie rozne bzdury . Wiadomo, ze to co jest w programam rozrywkowych- trzeba dzielić na pol , albo i na 4 <bezradny></span> to co tam jest .

Jesteśmy takim - niestety- ludzmi w wiekszosci , ze jak ktos ma lepiej; powiodzi mu sie to sie doszukujemy jakis brudów . nie pisze sie o niej ze ma dlugoletni zwiazek , ze starała sie o dzieci z problemami itp , tylko ze jest falszywa etc
ja wole taka "gwiazde" niz te wszystkie , które sa znane, bo sa znane jak siwiec czy Herbuś <bezradny></span>
a co posiadania sprzataczki , jakbym miała kupe kasy to nawet jakbym kochała sprzatać i miała bzika na punkcie czystości, ładu i skladu to wolałabym wolny czas poswiecic na dzieci czy prace doktorska niz na latnie ze scierkami , no ale to jest oczywiscie kwestia priorerytetów. :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#11 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9406 postów

Napisano 26 październik 2012 - 22:28

magdaaaaa, Twój post jest wręcz idealny w tym temacie. Zgadzam się z tym w 100% mimo, że to wbrew regulaminowi :lol:

Jakoś do tej pory ja się nie zastanawiałam ile ona ma lat. A gdy leci program zawsze sama wtedy coś robię w mieszkaniu :-) jak dla mnie program jest porównywalny z tym brytyjskim jeśli chodzi o poziom. I czasami zastanawiam się jedynie na ile ten syf w mieszkaniach jest wyreżyserowany ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#12 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7101 postów

Napisano 27 październik 2012 - 07:20

Tilia, na temat programu mamy osobny temat perfekcyjna-pani-domu-vt8573.htm

Tutaj proszę zamieszczać wpisy wyłącznie na temat Małgosi Rozenek.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#13 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 27 październik 2012 - 17:40

A ja ją mimo wszystko lubię. Do tego jej głos niesamowicie mi się podoba. Każdy kto zagości w mediach w jakiś tam sposób, mniej lub bardziej się zmieni wizualnie. W końcu od tego są te sztaby stylistów, makijażystów itd. itp. Co do sprzątaczek i opiekunek - nie rozumiem, czemu to tak razi. W pełni popieram zatrudnianie takich osób, po to, żeby mieć czas na inne rzeczy ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#14 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23938 postów

Napisano 28 październik 2012 - 14:31

A ja ją mimo wszystko lubię.

ja tez , ma fajne poczucie humoru ;-) ostatnio zazartowała w programie, ze nie dala uczestniczce korony za to ze miala tak duzo fajnych butów.
no i lubie jest styl ubierania sie. :-)

[ Dodano: 2012-12-01, 20:38 ]
czytałam , ze pokazała dowod osobisty i wcale nie ma jeszcze 40 lat :-) :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#15 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 02 grudzień 2012 - 20:59

. Jest mi obojetna. Ale Magdaaa ma racje, latke kazdemu przyklekajmy;) ma swoje 5 minut niech ma.
programu nie ogladam, do niej nic nie mam :-P

no i lubie jest styl ubierania sie

o to fakt. Tez mi sie podoba. Niesamowicie ze smakiem, gustem.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#16 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 19:32

Nie sledze jej "kariery" :-P ale w prasie/necie sporo sie o niej pisze wiec cos tam sie podczytuje czasem.
Nie wiem jaki ma glos :lol: nie wiem jak prowadzi ten swoj program (bo nie ogladalam, nie ogladam i ogladac nie bede), ale jako kobieta wizualnie wg mnie prezentuja sie bardzo dobrze :-P przeszla duza metamorfoze i obecnie wyglada o wiele lepiej niz kiedys :-P
Czytalam, ze przeszla jakies operacje plastyczne - super bo jej pomogly :-P grunt to delikatny wyglad, a nie jak np Iwona Wegrowska.
Rozenek ma fajny styl ubierania sie,ma ladna figurke, podobaja mi sie jej makijaze.

Załączone miniatury

• 1.jpg
  • 6.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#17 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 20:23

Rozenek ma fajny styl ubierania sie,ma ladna figurke, podobaja mi sie jej makijaze.

Akurat dla mnie ta pani jest za szczupła.Ładne ma włosy i oczy. ;-)

#18 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 20:26

podoba mi się na 3 i 4 zdjęciu.

czytałam, że ma głupiutkie komentarze przez co się ośmiesza ;P
i gdzieś mi mignął nagłówek, że się rozwodzi..
mi ona nie przeszkadza w niczym :)

#19 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9406 postów

Napisano 06 grudzień 2012 - 22:27

i gdzieś mi mignął nagłówek, że się rozwodzi..

ja widziałam reklamę jakiejś gazety plotkarskiej w tv i trąbili o tym

JkIEp1.png

#20 Desire

Desire
  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 22:45

Raczej wygląda na 40-stkę, niż 30-stkę... Też oglądałam ją u Najsztuba i powiedziała coś w stylu, że "jak na 34-letnią kobietę to coś tam", może ktoś się pomylił w programie Kobieta Cafe. Ja tam nie wiem, ale to mi się jakieś dziwne wydaje. Nie słyszałam, żeby pokazywała dowód... Gdyby pokazała, to rozwiałaby wszelkie wątpliwości.

Porównując zdjęcia przed i po metamorfozie, mam wrażenie, że urodę zawdzięcza chirurgowi... Te piersi, jakieś takie nienaturalne... Figurę ma fajną i ładnie się ubiera w programie i poza nim.

Pozytywna osoba, jej głos mi się podoba, taki... papierosowy.

Ale dziwi mnie strasznie to rozhisteryzowanie mediów na jej temat.
22.01.2012 ;*