Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jezyki obce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 tittimiso

tittimiso
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:54

Cześć wszystkim,

Ja swoją naukę zaczęłam dość dawno temu bo juz jak miałam 12 lat,rodzice wysyłali mnie na prywatne lekcje.Jednakże najlepiej nauczyłam się pózniej na studiach prze Erozmus,chyba
najlepiej na żywo.Też się wspierałam różnymi materiałami dydaktycznymi i daje to swoje efekty.

Pozdrawiam

:-)

#22 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 10:06

Na pewno fajnie jest wyjechać i uczyć się na żywo tylko nie zawsze jest taka opcja ;), a jechać tak za granicę bez jakiejkolwiek znajomości języka to sporo ryzyko, ja już po kursie się czuję dosyć pewnie z angielskim :)

#23 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 06:13

Dziewczyny! A jaką szkołę językową byście poleciły w Warszawie? Muszę się zapisać na kurs, bo sama języka się nie nauczę. Zależmy mi na niedużych grupach, fajnej atmosferze i super lektorach.

#24 aita

aita
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 13:50

jakie znacie języki obce?  jakie chciałybyście znać? mi się marzy jakiś bardziej egzotyczny jezyk typu arabski albo chiński, widziałam w empiku kurs i się zastanawiam czy sobie nie zrobić takie prezentu i nie zacząć nowego jezyka się uczyć, mam koleżankę Chinkę i w sumie może trochę jakby co by mi pomogła odrabać pracę domową ;), oglądam Weronikę truszyńską na yt i w sumie ciekawie wygląda to życie w Chinach, fajnie by było tam kiedyś pojechać

#25 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 21:34

nela - pomyśl o speak upie, ja jestem zadowolona z ich kursu, sporo zajęć robię przez neta bo niestety na nadmiar czasu nie narzekam, to dla mnie wygoda bo odpadają dojazdy i też późnym wieczorem mogę odrabiać materiał, staram się za to zawsze znaleźć czas na activities clubs :) mam sporo znajomych którzy na nie chodza i też tak towarzysko to trakuję ;)

#26 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 06:43

Ja bym chciała podszkolić angielski, na razie nie myślałam o innych językach ale kto wie :D Myślałam właśnie o empik school ale nie wiem jak wrażenia. Ktoś chodził wie? Może jakieś promocje?

Zależy mi jednak na chodzeniu głownie na zajęcia, bo w domu to ja się uczyć nie będę ;/

#27 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23905 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 11:35

kiedys sobie zamazylam to maroko bo tam po francuski mówia. ale myslałam ze mnie nigdy nie bedzie stac. i teraz jak tam byłam postanowilam sie troszke podszkolic w tym jezxyku bo zawsze chciałam znac ten jezyk . kupilam sobie fiszki , ale troche za trudne. , nie poddaje sie i nosze je w torebce i próbuje cos przyswajac.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#28 oluska12

oluska12
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 10:08

A dla mnie szkoła stacjonarna to nie był dobry pomysł. Jestem zbyt zapracowana żeby jeszcze znaleźć czas na chodzenie na zajęcia. Albo godziny mi nie pasowały albo coś mi wypadało w pracy i nie mogłam iść. Zawsze było coś, w końcu zrezygnowałam  z tego. Postanowiłam się poduczyć angielskiego sama. Okazało się przez internet można całkiem skutecznie to zrobić :-). Jest mnóstwo materiałów, filmików, kursów online i audiobooków. Często korzystałam właśnie z audiobooków w drodze do pracy lub do domu. Świetny pomysł na wykorzystanie korków i jazdy mpk :-). Jeśli ktoś tez chce spróbować to tutaj można za darmo sobie zabrać od eskk ... 

#29 ania12

ania12
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:43

nela - pomyśl o speak upie, ja jestem zadowolona z ich kursu, sporo zajęć robię przez neta bo niestety na nadmiar czasu nie narzekam, to dla mnie wygoda bo odpadają dojazdy i też późnym wieczorem mogę odrabiać materiał, staram się za to zawsze znaleźć czas na activities clubs :-) mam sporo znajomych którzy na nie chodza i też tak towarzysko to trakuję :-)

mila77, co to są te activities clubs? Bo speak up jest popularny, ale te zajęcia mnie zaintrygowały. Dużo kosztują?

#30 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23905 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:44

zapsiałam sie na 2tyg kurs francuskiego ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#31 dominika22

dominika22
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 14:34

Z własnego doświadczenia polecam wyjazdowe kursy językowe. Jedziesz do kraju, w którym każdy mówi w obcym języku i chcąc nie chcąc słuchasz tego bez przerwy. W końcu też musisz się odezwać. Moim zdaniem taki wyjazd daje najlepsze efekty. Byłem na obozie organizowanym przez szkołę językową. Jeśli ktoś chce poczytać dokładniej, podaję link... 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych