ehh aż nie można czasami na takich patrzeć, bo tak obrzydzanie trawie takich co praktykuja to w srodkach komunikacji miejskiej
Co do całowania na imprezach to w sumie moje zdanie jest obojętne, każdy niech robi co chce
Często jest tak że po prostu jak dwoje ludzi tańczy w klubie to faceci po prostu wpychają język nie tam gdzie trzeba :-> A jak dziewczyny pozwalają to jest okej
mi tez się zdarzyło raz na jakiejś imprezie pocałować z chłopakiem którego w ogóle nie znałam, ale nie robie z tego tragedii, było i już














