Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

całowanie na imprezach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 madziak24

madziak24
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 14 marca 2012 - 20:50

Co sądzicie o dziewczynach, które całują się na każdej imprezie (no okej..na prawie każdej), ale nic więcej. Wkurzają mnie ludzie a zwłaszcza faceci, którzy uważają takie dziewczyny za łatwe, kiedy oni także tak robią... Ogólnie irytuje mnie też ta podwójna moralność, że facetom tego typu sprawy uchodzą na sucho i mówi się o nich, ze są playboyami, a kobieta jest od razu szmatą czy ździrą..

#2 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 15 marca 2012 - 18:27

Niech każdy robi ze swoim językiem co chce. Jego sprawa. Ja nie chodzę na imprezy po to żeby wpychać każdemu napotkanemu i chętnemu samcowi język do gardła, tylko, żeby potańczyć. Ale co kto woli.
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 marca 2012 - 20:06

Co sądzicie o dziewczynach, które całują się na każdej imprezie (no okej..na prawie każdej), ale nic więcej.

ich wybór nia nam to oceniac . :->

którzy uważają takie dziewczyny za łatwe

a jak se nie całuja to tez zle . moze to jest ich sposób spotkania faceta wymarzonego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4 Lulla

Lulla
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 26 marca 2012 - 11:03

Racja, że taka podwójna moralność istnieje, inaczej ocenia się kobiety, inaczej mężczyzn, mimo że robią to samo. Ja tam nie mam nic przeciwko całowaniu się na imprezach, w sumie chodzi się na imprezy dla zabawy, jeśli ktoś wybiera taką właśnie formę zabawy, to w porządku.

#5 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 11:33

Podwójna moralność jest na pewno, nie ma co nad tym dyskutować. Ale z drugiej strony nazywanie łatwą kogoś, kto tylko się całuje... To już wręcz naruszenie faktów, żeby podpadać po kategorię łatwości potrzeba jeszcze seksu.
He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#6 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 11:58

To już wręcz naruszenie faktów, żeby podpadać po kategorię łatwości potrzeba jeszcze seksu.


Kategoria łatwości według kogo? Jakie warunki jeszcze trzeba spełnić żeby być łatwą twoim zdaniem?
Moim zdaniem to co ktoś robi ze swoim ciałem jest tylko i wyłącznie prywatną sprawą tej osoby. Nikt nie ma prawa tego oceniać.
Jeśli ma ochotę na całowanie się to się całuje, jeśli ma ochotę na seks i facet też to w czym tkwi problem? W czym miałoby to przeszkadzać osobie trzeciej? Krzywdę komuś tym robi?
Za to ocenianie "w kategoriach" jak najbardziej może być dla kogoś krzywdzące i raczej na miejscu nie jest :roll:

#7 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 03 kwietnia 2012 - 12:03

Nie chciałam wchodzić w ideologię, tylko zwrócić uwagę na pewna nadinterpretację ludzi tak oceniających. Pomijając czy ktoś ma prawo nazywać kogoś łatwym czy nie i ogólnie kto ma do czego prawo, to używanie tego słowa do osoby, która się tylko całuje, jest naruszeniem kategorii "łatwości" nawet dla tych, którzy się nią posługują. Bo o ile rozumiem osoby, które nazywają taką dziewczynę łatwą, implikują jej seks, którego nie było. ;)
He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#8 mikkara

mikkara
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 13:18

Ja sądzę, że dziewczyny, które całują się na imprezach z facetami, lubią się po prostu całować :P I tyle :P Jedni lubią lizaki, inni sport, dlaczego ktoś nie może mieć takiego hobby jak całowanie?;)

#9 Aniusia

Aniusia

    Aniusia

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 13:27

ja jak bylam nastolatka to uwielbiałam sie całowac, ale gdy padała propozycja sexu to czmychałam i to szybko.
a fakt , faktem całowanie to nie sex wiec przypinanie dziewczynie opini ze łatwa to chyba nie powiino miec miejsca, no ale mysla że jak sie całuje to pewnie na tym nie koniec :evil:

a tak na marginesie to kurde ja bym tak teraz nie mogła sie slinic za każdym razem z kims innym <rzygi></span> <rzygi></span> <rzygi></span> jak sie to kobiecie z wiekiem zmienia :mrgreen:

#10 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 14:50

nigdy nie zdarzyło mi się całować na imprezie z pierwszym lepszym kolesiem.
ja nawet z nikim nie rozmawiam ;P zawsze spławiałam wzrokiem albo jakimś tekstem. :-P
bo nie szukam na imprezach takich rozrywek :lol:

ze swoim facetem tylko buziaki bo nie wyobrażam sobie namiętnie się całować przed wszystkimi.

Co sądzicie o dziewczynach, które całują się na każdej imprezie (no okej..na prawie każdej), ale nic więcej. Wkurzają mnie ludzie a zwłaszcza faceci, którzy uważają takie dziewczyny za łatwe,

a nie są? :lol: każdy może robić to co lubi ale żyjemy w takim a nie innym świeci i zawsze panna będzie mieć taka opinię jeśli będzie się tak zachowywać.

Ogólnie irytuje mnie też ta podwójna moralność, że facetom tego typu sprawy uchodzą na sucho i mówi się o nich, ze są playboyami, a kobieta jest od razu szmatą czy ździrą..

tak było, jest i będzie - niestety.

#11 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 16:13

Jedni lubią lizaki, inni sport, dlaczego ktoś nie może mieć takiego hobby jak całowanie?;)

bo całowanie to nie jest hobby, tylko wyrażanie uczuć :roll:
To tak jakby ktoś miał hobby: płakanie, albo krzyczenie na kogoś...

Osobiście jeśli widzę, że panna zarywa do kogoś i się z nim całuje, to jeśli jest pijana to może jestem w stanie zrozumieć, a jeśli nie to mam o niej złe zdanie. Ale teraz coraz częściej ludzi i tak nie obchodzi opinia innych...

#12 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 16:26

Osobiście jeśli widzę, że panna zarywa do kogoś i się z nim całuje, to jeśli jest pijana to może jestem w stanie zrozumieć, a jeśli nie to mam o niej złe zdanie.


Tylko o niej? A o facecie, który się z nią całuje jakie masz zdanie?
Bo do całowania to jednak partner musi być :D

#13 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 16:30

Tylko o niej? A o facecie, który się z nią całuje jakie masz zdanie?
Bo do całowania to jednak partner musi być :D

Faceci już tacy są, że nie stawiają oporu. :lol: Aczkolwiek nie wszyscy :P

#14 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 16:36

Faceci już tacy są, że nie stawiają oporu. :lol: Aczkolwiek nie wszyscy :P

tylko ci który właśnie w tym celu idą na imprezę :lol: dlatego ja nie zwracam uwagi na kolesi w dyskotekach ;-)
dla mnie taki koleś to frajer a laska łatwa i tyle.

Co sądzicie o dziewczynach, które całują się na każdej imprezie (no okej..na prawie każdej), ale nic więcej.

co to w ogóle za pytanie :-P
na każdej imprezie ktoś inny się nawinie - no faktycznie podziwiać :lol:

#15 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 kwietnia 2012 - 22:11

Nie całowałam się nigdy z przypadkowo poznanym kolesiem na baletach i jakoś sobie tego nie wyobrażam , jeszcze nigdy nie poznałam kolesia na baletach ;-) ja mam opory przed całowaniem się z własnym chłopakiem a co dopiero z przypadkowym... :-? a co sądzę o takich laskach ... niech robią co chcą to ich sprawa , facet może być łatwy i kobieta tak samo .

#16 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 14:40

Osobiście jeśli widzę, że panna zarywa do kogoś i się z nim całuje, to jeśli jest pijana to może jestem w stanie zrozumieć, a jeśli nie to mam o niej złe zdanie

jak pojdzie z nim do łozka to tez rozgrzeszyc alkoholem <bezradny></span> jak ktos wie, ze traci hamulce po alkoholu , to niech sie ogranicza.

Tylko o niej? A o facecie, który się z nią całuje jakie masz zdanie?

jeszcze jak ona pijana a on trzezwy czy tylko po jakims piwku to jeszcze gorzej wypada, bo wykorzystuje sytuacje.

Faceci już tacy są, że nie stawiają oporu.

i zawsze zdradzaja , sa swiniami itp , no prosze cie to sa stereotypy . myslisz ze facet który ma dziewczyne i ja kocha bedzie sie calował z kazda co sie nawinie :?:

to dziala w dwie strony , zeby te laski miały sie z kim całowac musi sie pojawic jakis łatwy facet :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#17 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 11 kwietnia 2012 - 21:02

Faceci już tacy są, że nie stawiają oporu.

i zawsze zdradzaja , sa swiniami itp , no prosze cie to sa stereotypy . myslisz ze facet który ma dziewczyne i ja kocha bedzie sie calował z kazda co sie nawinie :?:

to dziala w dwie strony , zeby te laski miały sie z kim całowac musi sie pojawic jakis łatwy facet :)


ej! Przecież napisałam, że nie wszyscy. Nie generalizuję :P

#18 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 listopada 2012 - 18:48

Faceci już tacy są, że nie stawiają oporu

mamy rownouprawnienie to kobiety tez moga nie stawiac oporu. jak ktos chce co impreze z innym facetem to jego biznes, tylko akurat nie przy ludziach, jesli czuja jakis pociag do siebie to wychodza i robia na co maja ochote. a opinia innych no cóz moze to dziewczynie utrudnic znalezienie faceta na poziomie, ale wcale nie musi.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#19 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 10 listopada 2012 - 22:27

Niby każdy może robić, co mu się podoba. Jednak jak siedzę na kanapie obok pary, która w pewnym momencie zaczyna wylizywać sobie migdałki, to czuję się zażenowana. Jest mi nieswojo, bo nie wiem, czy mam nadal z nimi rozmawiać, odwrócić się, czy co innego robić. Co innego dać sobie cmoka, czy nawet pocałować się tańcząc, a co innego zmuszać wszystkich do oglądania naszych "słodkich" buziaczków. :-P

A odnośnie ludzi, którzy poznają się na imprezie i całują, zdania nie mam. Mają ochotę- proszę bardzo, bawcie się dobrze. ;-) Ja nigdy nie praktykowałam. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#20 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 listopada 2012 - 15:19

ednak jak siedzę na kanapie obok pary, która w pewnym momencie zaczyna wylizywać sobie migdałki, to czuję się zażenowana

nie trawie takich co praktykuja to w srodkach komunikacji miejskiej :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych