rosół ze śmietaną i pieprzem, mniam
Tu przyznam, że jestem zadziwiona. Chyba nawet nie odważę się spróbować.
Napisano 09 czerwca 2013 - 09:06
rosół ze śmietaną i pieprzem, mniam
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 10 czerwca 2013 - 10:38
Napisano 14 czerwca 2013 - 22:30
u mnie zawsze farsz podobny do pierogow , a parowka to czasem w pasztecikachBo moja mama zawsze robiła z parówką, ogórkiem kiszonym i papryką w środku
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 czerwca 2013 - 07:10
mnie zawsze zaskakuje jak ludzie potrafia do golabkow jeszcze ziemniaki
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 15 czerwca 2013 - 08:48
no przecież gołąbki się je same :-> w środku jest ryż i jest mięso - więc na cholerę ziemniaki jeszcze do tego? :-> :->A z czym?
Napisano 15 czerwca 2013 - 08:58
no przecież gołąbki się je same :-> w środku jest ryż i jest mięso - więc na cholerę ziemniaki jeszcze do tego? :-> :->
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 15 czerwca 2013 - 09:03
no to kaszę? :-> albo nie robisz gołąbków po prostu tylko coś innego? :->Ja nie dodaję do środka ryżu
Napisano 15 czerwca 2013 - 09:08
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 15 czerwca 2013 - 09:12
Napisano 15 czerwca 2013 - 09:16
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 czerwca 2013 - 09:30
samo mieśo to przecież nie gołabkisamo mieso
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 15 czerwca 2013 - 09:40
samo mieśo to przecież nie gołabkisamo mieso
!
Każdy z nas urodził się ateistą
Napisano 15 czerwca 2013 - 10:16
A ja nie wyobrażam tak bez ziemniaków, u mnie w regionie to chyba norma, przynajmniej ja zauważyłam, że w wielu domach się tak praktykujenie wyobrażam sobie do tego ziemniaków!
Napisano 15 czerwca 2013 - 14:30
dokładnienie wyobrażam sobie do tego ziemniaków!
Napisano 15 czerwca 2013 - 14:36
jadłam kiedys bialy do golabkow z samymi ziemniakami .sos
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 czerwca 2013 - 19:17
Napisano 15 czerwca 2013 - 21:34
nie wyobrażam sobie do tego ziemniaków!
Napisano 16 czerwca 2013 - 08:02
Napisano 16 czerwca 2013 - 09:24
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 16 czerwca 2013 - 09:27
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze telefony komórkowe |
|
|
|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych