Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jaki wozek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
249 odpowiedzi w tym temacie

#241 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6055 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:49

@halynka  my jeździmy baby design lupo. Chyba masz ten sam albo podobny, więc sama wiesz najlepiej jak się sprawuje ;-) 

Ja jestem bardzo zadowolona. Łatwo się prowadzi, ma dłuższą rączkę dzięki czemu nie uderzam nogami o hamulec, suwak w koszyku rewelacja. Ale żeby nie było zbyt kolorowo, to uważam, że materac w gondoli jest za miękki i łatwo się odkształca, a także materiał wewnątrz jest o wiele słabszy niż we wcześniejszym espiro. 

#242 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5062 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 22:48

A my się wozimy Roanem bass soft.
Maritę przechodzoną miała bratowa, wiec stwierdziłam, że chyba dobra firma, bo jak ona go nie zagieła to chyba nikt tego nie zrobi:lol:

Mi się jeździ lekko. Duża gondola. Ogolnie wizualnie taki bardzo dopracowany. I plus za te dodatkowe resory. Wygodnie się jeździ, chociaż myślałam, że zbędny bajer. No i biały stelaż faktycznie tak kurzu nie uwidacznia. Póki co jestem bardzo zadowolona. Wysoko nie wnoszę, ale mega ciężki nie jest :)

Załączone miniatury

• wozek-2w1-roan-bass.jpg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#243 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3364 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:18

@Majorka^^ bratowa go ma. Ma piękną spacerówkę!:-D Moja niestety wizualnie dużo brzydsza, no ale skoro funkcjonalna to też nie marudzę:-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#244 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9394 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 13:28

elizabeth ale muszę przyznać, że wózek przepiękny jest :) jak dla mnie chyba najładniejszy jaki widziałam :D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#245 iwona66

iwona66
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 23:52

Ja mam model 2w1 Barletta Retro od polskiego producenta Adamex. Wózek spodobał mi się wizualnie, ale jest również bardzo praktyczny, gondola od spodu ma wentylację, budka jest dobrze usztywniona, wózek posiada podwójny amortyzator. Nie ma na co narzekać, tym bardziej, że nie był drogi, daliśmy za niego niecałe 1700 zł. Stawiajcie na polskie produkty :)

#246 basia25

basia25
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:59

Będziemy musieli niedługo zakupić jakiś wózek a kompletnie nie mam pojęcia jaki by był najlepszy.

#247 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5572 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:36

@elizabeth fajny taki klasyczny. Wyobrażam sobie, że ma niezłe resory chociaż nie miałam okazji widzieć takiego na żywo. A nad spacerówką myślicie?

@Majorka^^ Świetny jest, piękny i funkcjonalny a to najważniejsze. Ta gondola na dole jest plastikowa?

@Aspirynkaaa chusta swoją drogą, ale czasem może być tak, że będzie bunt i wtedy lepiej mieć alternatywę. Jeśli nie chcesz kupować nowego wózka to może jakaś fajna dostawka? Ostatnio widziałam nawet takie z siodełkiem jakby rowerek.

@madzik :-) mamy lupo comfort, to była jakby ulepszona wersja więc mogą być niewielkie różnice. ja nie zauważyłam tych minusów o których piszesz ,ale te nie mam porównania. Jako, że dzieci oba będę miała zimowe to duża gondola jest dla mnie najważniejsza.

@basia25 przede wszystkim musisz sprecyzować swoje wymagania. Moim zdaniem nie ma wózka idealnego. Czy bardziej zależy ci na lekkości i kompaktowych rozmiarach czy na wygodzie. Czy będziesz jeździć po mieście czy raczej w terenie. Czy kosz na być pojemny, czy duża gondola itp. Sprecyzuj swoje wymagania a my chętnie pomożemy coś wybrać

201401111762.png

45fec51a64.png

#248 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 6988 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 21:08

@elizabeth fajny taki klasyczny. Wyobrażam sobie, że ma niezłe resory chociaż nie miałam okazji widzieć takiego na żywo. A nad spacerówką myślicie?

póki co nie, do tego mam spacerówkę, koleżanka mówi, że ona w spacerówce od gondoli długo woziła ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#249 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3364 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:58

@halynka @elizabeth pewnie skończy się tak, że kupimy. Na razie przeglądam olx i jeśli trafi się coś zadbanego w naszej okolicy to tak. Wiem, że dzieci mogą być różne, ale widząc jak Młoda niewiele korzystała z gondoli to naprawdę szkoda mi kasy. 

Dostawka to tez jakiś pomysł. 

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#250 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1001 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 10:30

Teraz mamy baby jogera city ;) super sie sprawdza. Jezeli bedzie drugie. To dokupimy gondole do niego