w jury : a.dabrowska
nergal
kayah
piasek
prowadzenie Urbanski
Reklamuja w telewizji program , gdzie wokalistów ocenia sie nie widzac ich.
ktos widział reklamy
Napisano 09 sierpnia 2011 - 16:12
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 09 września 2011 - 13:14
Napisano 09 września 2011 - 13:20
Napisano 09 września 2011 - 13:35
Napisano 09 września 2011 - 15:24
Napisano 09 września 2011 - 15:54
Ale moim zdaniem był skromny,nie wywyższał się.Fakt,jego kariera była dość krótka,ale może tym razem uda mu się wybić i zaistnieć na dłużej w tej branży.Nie wiem co on chce w ten sposób osiągnąć, bo skoro nie umiał za pierwszym razem zrobić kariery to nie sądzę aby taki program mu w tym pomógł.
Napisano 09 września 2011 - 18:46
Napisano 10 września 2011 - 19:56
Eee tam - i tak widownia klaszcze gdy ktoś się odwróciwg mnie jury nie powinno widzieć siebie nawzajem żeby nie wiedzieć kto się odwrócił
Napisano 10 września 2011 - 20:01
wszyscy o nim piszą,a ja go nie kojarzęMateusz
Ale wkurza mnie,że się porozumiewająEee tam - i tak widownia klaszcze gdy ktoś się odwróci
Napisano 10 września 2011 - 20:53
Przerwa? O nie. Zobaczyłam, że lecą napisy, więc wyłączyłam telewizorjest przerwa na Panoramę
Kojarzę go, choć w sumie nie wiem dokładnie skąd. Na pewno z Szansy na sukces, ale jeszcze gdzieś chyba go widziałam. Głos ma fajny, ale irytuje mnie niesamowicie. Ma w sobie coś strasznie niesympatycznego.Mateusz
Napisano 11 września 2011 - 07:38
Napisano 11 września 2011 - 08:07
przychylam sie do Twojego zdaniaProgram fajny- sama idea programu mi się podoba- że jury ocenia tylko i wyłącznie śpiew. Wiadomo, przez te jest się bardziej obiektywnym
Napisano 13 września 2011 - 07:45
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 13 września 2011 - 07:51
Napisano 21 września 2011 - 18:12
ja tez , a tu mnie jeszcze bardziej irytuje. widac ,z e ludzie uwazaja ja za profesjonalistke, bo ja wybierja jak maja takie prawo.Za Kayah nie przepadam,
jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, strasznie symaptyczny, kulturalny facet.Nergala
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 24 września 2011 - 21:59
A ja cenię sobie odpoczynek od tych wszystkich kosmitówjednej rzeczy mi brakuje : oszolomów , którzy mysla , ze potrafia spiewac
Napisano 26 września 2011 - 11:23
Napisano 27 września 2011 - 20:22
ja bylam ciekawy jaki jest , nie mialam zdania na jego temat , a jest inteligentnym facetem na poziomiea jestem ogólnie pod ogromnym wrażeniem Nergala w tym programie, bo okazał się miłym i sympatycznym facetem a ja myślałam o nim, że to cham i prostak
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 października 2011 - 13:43
Napisano 08 października 2011 - 20:38
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Rodney Matthews |
|
|
|
Liam Hemsworth -Gale z "The Hunger games" |
|
|
|
Thermolifting Zaffiro - opinie |
|
|
|
Catherine Zeta Jones |
|
|
|
Krem Aqualia Thermal -warto? |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych