Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nerwica czy problemy z tarczycą (hormonami)?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 06 październik 2011 - 10:07

Maona, a ja bym radziła nie opierać się na diagnozie przypadkowej osoby w Internecie, bo zdaje się założyłaś już, że skoro loulou, wspomniała o nerwicy to Ty ją masz.

Masz rację, zachowałam się jak rasowy hipochondryk :P Chyba rzeczywiście najprościej będzie pójść do lekarza. Dzięki za rady.
He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#22 Martyna5

Martyna5
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 19:38

Ja polecam dla osób z Warszawy Pania Małgorzatę Różycką z kolektywy Psychologgia na ulicy Chmielnej, młoda,super psycholog

#23 iwona66

iwona66
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 19:50

Zawsze można próbować innych sposobów. Podobno skuteczna jest medyczna marihuana, nie wiem czy słyszałaś o kush? Pale e-papierosa i od niedawna używam beznikotynowego liquidu – znajoma mi poleciła, sama wybrałam się na dobranie właściwego olejku do Futura Medica (mają je też w sprzedaży). Wrzuć sobie w gogle na co działa i jak taka legalna marihuana – ja jestem zachwycona efektami już po 2 tygodniach.