Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pielęgnacja twarzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#21 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 11 luty 2013 - 20:42

Aspirynkaaa, ja bardzo lubie te kremy :-P zel tez mam (akurat zielony) i jestem zadowolona.

Też tak macie, że musicie co jakiś czas zmieniać kosmetyki?


Ja slyszalam, ze to jest wskazane co jakis czas zmienic.

Na noc mam tez krem z Nivea i rowniez jestem zadowolona. Jest wydajny, slicznie pachnie, dobrze sie wchlania, fajna konsystencja.

Załączone miniatury

  • krem.png

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#22 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 11 luty 2013 - 20:58

Ja za to mam ten:

Dołączona grafika

i tez jestem bardzo zadowolona. Natomiast nie pasują mi żele do mycia twarzy Nivea. Jakoś mam wrażenie jakby nie domywały, ale to pewnie po prostu moje odczucie.

Z żeli najbardziej odpowiada mi:
Dołączona grafika

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#23 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 17 luty 2013 - 00:10

Też miałam Nivea ostatnio (tylko różowy), teraz mi się skończył i kupiłam z ziaji, bo też zmieniam co jakiś czas. :) Tak samo się powinno z pastami do zębów robić. :)

Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#24 Penelope

Penelope
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2013 - 12:40

A co powiecie na kremy z kwasem hialuronowym ? Czy uważacie ze sa skuteczne jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami ?


Miałam w ręce ostatnio ciekawy krem Lirene, przyciągnęła mnie fajna nazwa, bo nazywa się "multifunkcyjny". Też zawiera właśnie kwas hialuronowy, ale jest na nim napisane, że dzięki kwasowi krem nawilża. O zmarszczkach nic nie piszą. Kremu w końcu nie kupiłam, mam jeszcze pół słoiczka starego, no i muszę pobuszować w necie, co to za krem. Może wy już go miałyście.

#25 aisha24

aisha24
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 19:27

tez mam ten problem. Po wodzie moja twarz robi sie czerwona i piecze... AA jest kosmetykiem dla alergikow a wiec mysle, ze moze by sie dla mnie nadal?

Też jestem alergikiem choć pewnie nie takim strasznym ale mi pomagają naturalne kosmetyki, a juz jakiś czas testuję minerałki róznych firm , żeby trafic w cos odpowiedniego i chyba znalazłam dla siebie podkład z leczniczą jojobą - dla mnie rewelacja, co najwazniejsze nie uczula!

#26 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 10:16

i tez jestem bardzo zadowolona.

dobrze nawilża Ci twarz?

Ostatnio kupiłam 'krem nawilżający' a on koło kremu nawilżającego chyba nigdy nie stał :roll: Zamiast nawilżać to wysusza. Szukam teraz jakiegoś naprawdę dobrego, bo moja skóra potrzebuje dobrego nawilżenia.

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#27 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 11:18

i tez jestem bardzo zadowolona.

dobrze nawilża Ci twarz?

Ostatnio kupiłam 'krem nawilżający' a on koło kremu nawilżającego chyba nigdy nie stał :roll: Zamiast nawilżać to wysusza. Szukam teraz jakiegoś naprawdę dobrego, bo moja skóra potrzebuje dobrego nawilżenia.


Powiem tak, ja mam cerę mieszaną, więc potrzebuję kremu, który nawilży i nie przetłuści. I ten Nivea w moim przypadku dobrze spełnia swoją rolę. Jest delikatny, nie czuć go na twarzy po nałożeniu i świetnie nadaję się pod podkład.
I jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym miała po nim suchą skórę a tak miałam np. z jednym kremem do twarzy Garniera.

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#28 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 13:54

inqaa w jakiej kwocie to ma byc krem ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#29 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 19:39

inqaa w jakiej kwocie to ma byc krem ???

Najlepiej taki który mnie nie zrujnuje finansowo, wydaje mi się, że da się kupić jakiś dobry krem nawilżający za 20-25 zł <co></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#30 shack

shack
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:57

Bardzo ciekawe propozycje kosmetyków. Ja polecam również regularne (min. raz w roku) odwiedzanie dobrej kosmetyczki. Dzięki temu Twoja twarz nie będzie wymagała stosowania dużej ilości kosmetyków czy czasu.

#31 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:15

Jeżeli chodzi o nawilżenie twarzy to zupełnie NIE POLECAM kremu Synergen z Rossmana . Zamiast nawilżać - wysusza. Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na jego zakup.

Załączone miniatury

  • thumb31_9144704.jpg

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#32 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:38

jeśli chodzi o krem nawilżający to ja bardzo polecam krem z Dermedic. Ja ogólnie jestem zadowolona z kremów tej firmy, czy to do rąk czy do to do twarzy. Mają jeszcze fajny krem punktowy na wypryski, które szybko po nim znikają.

Załączone miniatury

  • ef62e2101678bbb3f720d6cc9120c1c8375e6805.jpg

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#33 JKsa

JKsa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 15:20

A znacie jakieś godne polecenia jakieś kosmetyki na zmarszczki? Jakieś kremy, serum, co lepsze? 
Powiem, że nie znoszę kremów, gdzie muszę czekać z 5 minut zanim mi się wchłoną, a na takie ostatnio non stop się natykam :/

Będę wdzięczna za rady.



#34 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 29 maj 2016 - 17:51

ja zmywam makijaz plynem micelarnym, a potem olejkiem i jest super :)



#35 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 10:08

Ja aktualnie używam delikatnego mydła. Z tymi wszystkimi żelami i płynami micelarnymi trzeba uważać bo zmieniają ph skóry z kwaśnego na zasadowe i przez to krem może sie nie wchłonąć. Tak więc pamietajcie,że po zastosowaniu żelu do mycia albo micela KONIECZNIE trzeb użyć toniku.

 

Polecam również patrzeć się na to aby kremy do twarzy były jak najbardziej naturalne. Dzięki temu będą lepiej działały na skórę. Super jest na przykłąd serum do twarzy Richevon. Jest przeciwzmarszczkowe ale jeszcze nigdy nie mialam kosmetyku, który tak dobrze by nawilżał. Uzywam pod krem. 



#36 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 13:13

Od czasu do czasu używam też ekologicznych kosmetyków, ale lubię wracać do tych drogeryjnych typu Nivea. Zwłaszcza ten nowy jest fajny  -odżywczy nawilżający w plastikowym słoiczku.



#37 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 15:09

Ja do codziennej pielęgnacji twarzy używam jedynie emulsji micelarnej Cetaphil EM Do mycia, jest najlepsza radzi sobie z wypryskami, twarz jest idealnie oczyszczona.A nawet przydatna przy zmywaniu makijażu:)


Użytkownik koala edytował ten post 25 lipiec 2016 - 15:09


#38 RóżaNiecko

RóżaNiecko
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 16:23

A znacie jakieś godne polecenia jakieś kosmetyki na zmarszczki? Jakieś kremy, serum, co lepsze? 
Powiem, że nie znoszę kremów, gdzie muszę czekać z 5 minut zanim mi się wchłoną, a na takie ostatnio non stop się natykam :-/

Będę wdzięczna za rady.

Podobno krem bielendy z algami morskimi dziala detoksujaco i antystarzejaco :) Zmarszczek narazie nie mam :) Napewno porzadnie nawilza, dzieki czemu widocznie poprawia kondycje skóry, przywraca elastycznosc i jedrnosc :)



#39 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 19:29

Bardzo lubię mocne makijaże. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez podkładu i umalowanych oczu. Na koniec dnia do zmycia makijazu uzywam płynu miceralnego hydrosense z oeparola. Dokładnie zmywa makijaż, delikatnie usuwa nawet ten z oczu i oczyszcza skórę. Buzia nie jest czerwona ani podrazniona. Od razu mozna położyć krem.



#40 marzenah57

marzenah57
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:32

Ja 2-3 razy dziennie myję twarz zwykłym, szarym mydłem i odkąd to robię, moja cera bardzo się poprawiła :) 







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych