Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pielęgnacja twarzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#1 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1250 postów

Napisano 17 lipiec 2011 - 15:38

mam nadzieje ze nie ma tego tematu , jesli to z gory przepraszam :( . Dziewczyny co jest lepsze do oczyszczania twarzy , zel bez potrzeby zmywania czy plyn micelarny ? Musze unikac wody jesli taka mozliwosc :(

#2 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 18 lipiec 2011 - 10:22

, zel bez potrzeby zmywania

nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest,do dłoni to tak, ale do twarzy ?

płun miceralny - wszyscy wszędzie polecają Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy ) - nie należy od do tanich , ale jak się kupuje w promocji to jeszcze ujdzie.

dla mnie osobiście nie ma róznicy pomiędzy tym Biodermy za 40 zł a Ziają za 5 zł , wszystko zalęzy jaką masz skórę..

,Musze unikac wody jesli taka mozliwosc :(

nawet przygotowanej lub z buletki nie możesz używać ?
Dołączona grafika

#3 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1250 postów

Napisano 18 lipiec 2011 - 16:58

DOBRA - dziekuje :) . Mnie ogolnie wilgoc przeszkadza :( teraz to juz lepiej jak biore leki ale na poczatku to byl koszmar :( . Kapiel to bylo minimum zupelne i potem w zime to pod otwarte okno a latem zimne powietrze z suszarki

#4 adonis

adonis
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 04 październik 2011 - 16:17

Na pewno godna polecenia jest maseczka nawilżająca GUAM GLICO MOISTURIZING
Zawiera algi guam. Skóra po zastosowaniu tego jest bardziej wilgotna i elastyczna. Co więcej - miła w dotyku, czyli dokładnie wszystko to, o co nam chodzi.

#5 meta84

meta84
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 11:36

Co polecacie do cery suchej?

#6 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1022 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 11:53

Woda z kranu strasznie wysusza mi skórę, szczególnie twarzy. Z odpowiednimi kosmetykami zawsze miałam problem, bo po niektórych substancjach w kosmetykach strasznie łzawią mi oczy :roll:
Kilka tygodni temu kupiłam płyn micelarny AA dla cery bardzo suchej i wrażliwej i jestem bardzo zadowolona. Ładnie pachnie, nawilża, jest wydajny.
Nalewa się ociupinkę na wacik a po przyłożeniu do twarzy powstaje lekka pianka.
Szczerze mówiąc nie wierzyłam w te właściwości płynów micelarnych, ale po wypróbowaniu jestem bardzo zadowolona. Faktycznie dobrze wyciągają zanieczyszczenia ze skóry ;-)

Dołączona grafika

Dziewczyny co jest lepsze do oczyszczania twarzy , zel bez potrzeby zmywania czy plyn micelarny ?

myślę, że dobry płyn micelarny będzie tutaj najlepszy. Ale jak to zwykle bywa - trzeba metodą prób i błędów znaleźć to co u danej osoby sprawdza się najbardziej ;-)

#7 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 12:56

Ja mam duży problem z doborem kosmetyków do twarzy ale ostatnio używam i nie narzekam

#8 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 18:48

A mnie płyn micelarny bardzo odpowiada. Zastanawiałam się nad pielęgnacją oczyszczaniem za pomocą olejków.
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#9 Sasha

Sasha
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 23:53

tez mam ten problem. Po wodzie moja twarz robi sie czerwona i piecze... AA jest kosmetykiem dla alergikow a wiec mysle, ze moze by sie dla mnie nadal?

#10 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1250 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 07:34

Co do kosmetyków to akurat przy mojej cerze się nie nadaje, ja muszę mieć delikatny skład i jak najmniejsze stężenie.

#11 Markotka

Markotka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 11:36

slavek44 - a może coś bardziej naturalnego do pielęgnacji twarzy w takim razie?

Krem nawilżający do twarzy na bazie minerałów z morza martwego + masz tam aloes, rumianek, oliwkę, olejek jojoba ... może spójrz w stronę takiego rozwiązania, skoro klasyczne kosmetyki nie bardzo nadają się dla Ciebie?

Dołączona grafika

Ja sama się nad czymś z tej "serii" zastanawiam, tylko poszukuję opinii o peelingach właśnie na bazie minerałów z m. martwego.

#12 agame

agame
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 03 luty 2012 - 02:51

Spróbuj może kosmetyków z Ecoplant mają naturalnie wyrabiane kosmetyki, a one zawsze się sprawdzają. Myślę, że powinieneś znaleźć coś dla siebie, bo mają szeroki asortyment ;)

#13 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 18 luty 2012 - 15:36

Naturalne czasem mogą uczulać, dlatego lepiej sprawdzić co ma w składzie. A podstawa to rodzaj cery i problemy z nią związane, bądź ich brak. :) Ostatnio kupiłam żel do mycia twarzy z flosleku do wrażliwej skóry, jest b. delikatny. Zresztą mleczko z tej serii też dobre. I z biodermy udało mi się żel kupić taniej ale jest do twarzy i ciała, jeszcze nie próbowałam.
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#14 Penelope

Penelope
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 23:48

Hejka. Macie jakieś ulubione płyny micelarne? Ja ostatnio odstawiłam mleczka i wsiąkłam w płyny ;). Czego aktualnie używacie? Bo ja w weekend kupiłam sobie nawilżający Aqua Cristal firmy Lirene. Znacie? Pozdrówki!!!!!!!!!!!

#15 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:09

Hejka. Macie jakieś ulubione płyny micelarne?

hej ;) Ja mam - AA, Pielęgnacja Młodości 18+ :) Jestem zadowolona, choć pachnie formaliną :lol: Dobrze zmywa makijaż, a to jego głowny cel, więc nie narzekam.

Inne micelarne z tej samej firmy też są dobre, bo mama używała i była bardzo zadowolona ;-)

#16 sara.may

sara.may
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:31

ja korzystam z eveline jak na razie jestem zadowolona

#17 Penelope

Penelope
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:18

[quote name=Inne micelarne z tej samej firmy też są dobre, bo mama używała i była bardzo zadowolona ;-)[/quote]
no to cieszę się, że dobrze wybrałam, bo mój jest ok. i nie pachnie formaliną ;)))
w sumie to jestem często wierna sprawdzonym kosmetykom, ale czasem coś mnie podkusi i kupię zupełną nowość. Czasem pożałuję, ale tym razem kobieca intuicja nie zawiodła ;).
A czy wy po takim płynie myjecie twarz a potem jeszcze tonizujecie? czy juz tylko krem? Bo ten płyn od Lirene jest nawilżający i tak się zastanawiam, czy go jeszcze zamiast toniku nie można użyć.

[ Dodano: 2013-02-03, 22:06 ]
hejjjjj. może ktoś mi odpowie na mojego ostatniego posta????

#18 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 07 luty 2013 - 14:28

A co powiecie na kremy z kwasem hialuronowym ? Czy uważacie ze sa skuteczne jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami ?

#19 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 11 luty 2013 - 14:08

Z czasem jednak należy się zastanowić na liftingiem twarzy, który pozwoli odzyskać jej świeży wygląd.

Nie sądzę, że kiedykolwiek na to pójdę. Kobiety po którymś już z kolei naciąganiu wyglądają jak potwory, nie ma nic naturalnego, ciągle są jakby zdziwione. U już lepiej wygląda moja mama, która zmarszczki ma, ale dba o siebie i naprawdę jest atrakcyjną kobietą.

Ja do pielęgnacji używam mydła dla dzieci a do peelingu płatkow owsianych. W sumie nigdy nie miałam ładnej cery, ale wyraźnie mam gładszą odkąd używam właśnie tego. I tłusty krem na noc.

#20 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 11 luty 2013 - 18:50

Ja ostatnio używam żelu do mycia twarzy Nivea i takiego samego kremu. Różnicy między tym a serią z Vichy zauważam tylko przy kasie. ;-)
Też tak macie, że musicie co jakiś czas zmieniać kosmetyki? Mi się cera przyzwyczaja po ok 2 miesiącach i muszę kombinować z czymś innym.

Załączone miniatury

• krem1.jpg
  • krem2.jpg
  • krem.png

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif