Gdy facet posuwa się za daleko....
#1
Napisano 04 sierpnia 2007 - 00:42
#2
Napisano 04 sierpnia 2007 - 01:11
Fajny chłopak!
mi się to nie zdarzyło. Chyba, że ze strony mojego brata... Ale co tam, to przecież prawdziwy dżentelmen! Nigdy by kobiety nei uderzył! A, przepraszam, ja to co?!
#3
Napisano 04 sierpnia 2007 - 01:24
a co do twojego brata.
[ Dodano: 2007-08-04, 02:26 ]
ups słoko mi ucieklo/.........On mnie uderzyl wlanie dlatego ze ja go spoliczkowalam gdy mnieWYZWALi to bardzo nie ladnie.
#4
Napisano 04 sierpnia 2007 - 01:31
pokaż mi który to to jak go dorwę..
przepraszam, że tak żartuję z takiej sprawy ale...
rozumisz
#5
Napisano 04 sierpnia 2007 - 01:36
#6
Guest_Kociak_*
Napisano 04 sierpnia 2007 - 08:53
Mordka, tak jak Ty postąpiłaś (tzn że odeszłaś od niego) to i tak dobre zachowanie, bo ja najbardziej dziwię się tym dziewczynom, które pozostają przy takich typach i zaczynają wierzyć, że kolejne ciosy to tylko i wyłącznie ich wina
Podejrzewam, że ja już w momencie gdyby facet się tylko zamachnął na mnie, to już bym go zostawiła... bo to świadczy o tym, że jest w stanie uderzyć kobietę
#7
Guest_niki_*
Napisano 04 sierpnia 2007 - 12:04
czy kyoras z was maila do czynienia z facetem ktory np. ja uderzył ??
nie, ale gdybym miała takiego faceta, to szybko przestałabym z nim być. nie ma się co łudzić, że to tylko raz i że więcej nie będzie.
michał nie ma takich zapędów, co najwyżej troche sie na mnie powydziera, ja na niego, ale ręki nie podnosi. to durne myślenie niektórych kobiet- jak mnie bije to znaczy że mu zależy ehhh szkoda gadać
#8
Napisano 04 sierpnia 2007 - 12:17
#9
Guest_niki_*
Napisano 04 sierpnia 2007 - 12:18
#10
Napisano 04 sierpnia 2007 - 12:20
zdarza siei tak, ale nie zawsze
#12
Napisano 04 sierpnia 2007 - 21:26
#13
Napisano 05 sierpnia 2007 - 18:36
ja tak samo ale niestety coraz czesciej sie to zdarza...i w ogóle sobie tego nie potrafię wyobrazić - jak facet może uderzyć swoją kobietę??
#14
Napisano 05 sierpnia 2007 - 18:56
Moge sie pod tym podpisac wszystkimi lapkaminigdy w życiu mi się to nie przytrafiło. i z Marcinem nie przytrafi. to wiem na 100%. albo i więcej.
Wiem tylko jedno, ze jak raz facet podniesie reke reke na swoja kobiete to zrobi to i kolejny itd
#15
Napisano 06 sierpnia 2007 - 21:13
#16
Napisano 06 sierpnia 2007 - 23:10
#17
Napisano 07 sierpnia 2007 - 08:04
ja też bym tak postąpiła, gdybym była na twoim miejscu...Ja byłam z moim byłym pół roku. I byłam pewna ze mnie nie uderzy. Lecz niestety uderzył. Pierwszy raz i ostatni, ostatni bo odeszłam.
ale nie możesz teraz uciekać przed facetami!!!nie każdy jest taki jak twój eks...przecież jest mnóstwo naprawde wartościowych facetów. rozumiem, że trudno ci się teraz przełamać, że jesteś uprzedzona, zawiedziona itd. ale nie możesz wychodzić z założenia, że każdy mężczyzna w twoim życiu będzie świnią jak tamten baran...Teraz jestem sama bo właśnie mam wstret przed facetami, przynajmniej na jakis czas.
#19
Napisano 07 sierpnia 2007 - 11:39
#20
Napisano 07 sierpnia 2007 - 12:05
ja tak samo ale niestety coraz czesciej sie to zdarza...i w ogóle sobie tego nie potrafię wyobrazić - jak facet może uderzyć swoją kobietę??
znaczy się, że ogólnie czy o sobie mówisz?
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















