Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gdy facet posuwa się za daleko....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
481 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mordka

Mordka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 00:42

Wiecie co dziewczynki. tak skusiło mnie napisanie nowego tematu.. czy kyoras z was maila do czynienia z facetem ktory np. ja uderzył ?? albo cos zrobil gorszego? moj byly mnie uderzyl i to tak ze nie moglam powstrzymac krwotoku z nosa :-( :-( i potem zwalil wine na mnie.. teraz kiedy z nim juz nie jestem to poprostu boje sie Ich. ze ktorys tez podniesie na mnie reke. Chociaz w tamtym wypadku ja bylam nie winna. wszystko powodowalo jego chorobliwa zazdrosc. co sadzicie o tym >? buzka

#2 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:11

o jaaaaaaaaaa... ja bym mu pewnie oddała ale z nawiązką... Jaki typ.. jak mozna uderzyć dziewczynę.. swoją dziewczynę..
Fajny chłopak!
mi się to nie zdarzyło. Chyba, że ze strony mojego brata... Ale co tam, to przecież prawdziwy dżentelmen! Nigdy by kobiety nei uderzył! A, przepraszam, ja to co?!
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3 Mordka

Mordka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:24

a wiszisz. czasem niestety zdarzy sie tak iz trafiamy na cudownego faceta. a pozniej bach!!!!!!!!! :evil: :evil: pozory myla poprostu.
a co do twojego brata. :-D on pewnie cie tak bardzo kocha ze nie wie jak ma to okazac :mrgreen: :mrgreen: zartuje. oddaj mu. chociaz nie. bo On mnie uderzyl wlanie dlatego ze ja :arrow: go spoliczkowalam gdy mniei to bardzo nie ladnie. :evil: :evil:

[ Dodano: 2007-08-04, 02:26 ]
ups słoko mi ucieklo/.........On mnie uderzyl wlanie dlatego ze ja go spoliczkowalam gdy mnieWYZWALi to bardzo nie ladnie. :evil:

#4 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:31

i za to ci oddał?! jaki typ..
pokaż mi który to to jak go dorwę.. :-P
przepraszam, że tak żartuję z takiej sprawy ale...
rozumisz ;)

#5 Mordka

Mordka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 01:36

no pewnie ze rozumiem. :mrgreen: :mrgreen: i on tez zrozumial jak dostal male wpie...... :mrgreen:

:mrgreen:

#6 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 04 sierpień 2007 - 08:53

Ja na szczęście jestem pewna, że mój mnie nigdy nie uderzy. Po prostu to nie ten typ faceta ;) Ale niestety wiem, że takie sytuacje zdarzają się niektórym.
Mordka, tak jak Ty postąpiłaś (tzn że odeszłaś od niego) to i tak dobre zachowanie, bo ja najbardziej dziwię się tym dziewczynom, które pozostają przy takich typach i zaczynają wierzyć, że kolejne ciosy to tylko i wyłącznie ich wina :/
Podejrzewam, że ja już w momencie gdyby facet się tylko zamachnął na mnie, to już bym go zostawiła... bo to świadczy o tym, że jest w stanie uderzyć kobietę :roll:

#7 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:04

czy kyoras z was maila do czynienia z facetem ktory np. ja uderzył ??

nie, ale gdybym miała takiego faceta, to szybko przestałabym z nim być. nie ma się co łudzić, że to tylko raz i że więcej nie będzie.
michał nie ma takich zapędów, co najwyżej troche sie na mnie powydziera, ja na niego, ale ręki nie podnosi. to durne myślenie niektórych kobiet- jak mnie bije to znaczy że mu zależy ehhh szkoda gadać

#8 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:17

Kociak właśne niektóre dziewczyny/kobiety tak mają, że są np z alkoholikiem, bijatyki, patologia itd no i np rozstaną się z nim, ale nastęopny facet znów jest taki sam. A ona nie wie nawet co robi. Nie wie dlaczego tak jest. Tak już w psychice mają.. to straszne...

#9 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:18

a słyszałyście o tej teorii że faceta wybiera się na podobieństwo ojca?

#10 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:20

nu
zdarza siei tak, ale nie zawsze

#11 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 15:49

oj jak by na mnie facet rękę podniósł... pewnie bym mu oddała.. i poszła bez słowa.. znam taka pannę maja dziecko - wpadka. on ćpa i ja bije :( a ona z nim jest- nie maja ślubu :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 21:26

nigdy w życiu mi się to nie przytrafiło. i z Marcinem nie przytrafi. to wiem na 100%. albo i więcej. i w ogóle sobie tego nie ptrafię wyobrazić - jak facet może uderzyć swoją kobietę?? :roll: wiem, że jeśli któryś by to zrobił - byłby to pierwszy i ostatni raz. odeszłabym bez słowa. i nigdy więcej z nim się nie spotkała. przykro mi Mordko, że Ciebie to spotkało <pocieszacz></span>

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#13 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 18:36

i w ogóle sobie tego nie potrafię wyobrazić - jak facet może uderzyć swoją kobietę?? :roll:

ja tak samo ale niestety coraz czesciej sie to zdarza...
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 18:56

nigdy w życiu mi się to nie przytrafiło. i z Marcinem nie przytrafi. to wiem na 100%. albo i więcej.

Moge sie pod tym podpisac wszystkimi lapkami :-D Moj Mis tez nie z tych ;-)
Wiem tylko jedno, ze jak raz facet podniesie reke reke na swoja kobiete to zrobi to i kolejny itd :-? nie wiem tego z wlasnego doswiadczenia ale z doswiadczen znajomych...

#15 Tatiana

Tatiana
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 06 sierpień 2007 - 21:13

ja nigdy nie mialam takiego problemu ale ostatnio moj chlopak dosyc czesto potrafi mnie za mocno sciasnac za reke hdy sie klocimy lub uderzyc w ramie .....nie rozumiem bardzo dziwi mnie jego zachowanie

#16 Asiolka

Asiolka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 sierpień 2007 - 23:10

Ja byłam z moim byłym pół roku. I byłam pewna ze mnie nie uderzy. Lecz niestety uderzył. Pierwszy raz i ostatni, ostatni bo odeszłam. :cry: Teraz jestem sama bo właśnie mam wstret przed facetami, przynajmniej na jakis czas. :-(

#17 Niunia

Niunia
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 07 sierpień 2007 - 08:04

Ja byłam z moim byłym pół roku. I byłam pewna ze mnie nie uderzy. Lecz niestety uderzył. Pierwszy raz i ostatni, ostatni bo odeszłam.

ja też bym tak postąpiła, gdybym była na twoim miejscu...

Teraz jestem sama bo właśnie mam wstret przed facetami, przynajmniej na jakis czas.

ale nie możesz teraz uciekać przed facetami!!!nie każdy jest taki jak twój eks...przecież jest mnóstwo naprawde wartościowych facetów. rozumiem, że trudno ci się teraz przełamać, że jesteś uprzedzona, zawiedziona itd. ale nie możesz wychodzić z założenia, że każdy mężczyzna w twoim życiu będzie świnią jak tamten baran...
NIE CZUĆ NIC ZNACZYŁOBY WOGÓLE NIE ISTNIEĆ...

#18 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 07 sierpień 2007 - 08:39

Mam nadzieje , że nigdy nie będe musiała powiedzieć , że pomyliłam się co do mojego ukochanego. Na dzień dzisiejszy absolutnie nic nie wskazuje , że mógłby kiedykolwiek podnieśc na mnie rękę . On w ogóle nie lubi bójek :!:

Oby tak było zawsze...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 07 sierpień 2007 - 11:39

hmmm...ja nie mialam nigdy takiego problemu...zaden na mnie reki nie podniosl (tatus, ale on sie nie liczy:P), ale jestem pewna, ze oddalabym..jak nie ja, to moi najblizsi, skrzywdzic siebie, ani moich bliskich..ciezka sytuacja, ciezki temat przemocy
żeglarski obóz. Mazury.

#20 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 07 sierpień 2007 - 12:05

i w ogóle sobie tego nie potrafię wyobrazić - jak facet może uderzyć swoją kobietę?? :roll:

ja tak samo ale niestety coraz czesciej sie to zdarza...

znaczy się, że ogólnie czy o sobie mówisz? :shock: