Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jeans'y-problem z dopasowaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 11:00

Ja już od pewnego momentu nie robię zakupów w galeriach handlowych. Przerzuciłam się na robienie zakupów w internecie. Jest znacznie wygodniej dodatkowo większy wybór produktów, a cena znacznie niższa.

#22 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 12 maj 2018 - 15:29

no tak, tylko trzeba wiedzieć jakie sklepy na necie wybrać, żeby nie być naciągniętym albo nie nadziać się na jakiś outlet czy coś

#23 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 15 maj 2018 - 14:27

Outlety nie raz są lepsze niż zwykłe :P można mieć świetną jakość w cenie zwykłych. tylko zależy czy dobrze się opisuje skazy, czy sklep każe w ciemno kupować, to już może rodzić problem niestety..

#24 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 16 maj 2018 - 11:07

To samo z rozmiarami ubrań. W jednym sklepie masz napisane "S", a w drugim "S" i dokładnie w centymetrach opisany wymiar w piętnastu rozpiętościach. Logiczne, że się wybiera ten drugi, a jednak nie wszystkie sklepy praktykują dokładność ale cóż, na ich szkodę...

#25 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 maj 2018 - 21:40

ja zamawiam w sklepie www.fabrykajeansow.pl własnie ze względu na dokładnie opisaną rozmiarówkę. wybór jest duży ale liczne złe zamówienia nigdy nie wróżą dobrze żeby nie wiem ile było do wyboru spodni. tu natomiast ani razu się nie naciełam bo przy każdej parze wszystko jest indywidualnie wyliczone jak należy i czytelnie przedstawione.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych