Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jeans'y-problem z dopasowaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziewuszka22

Dziewuszka22
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 15:51

Cześć kobitki!Czy Wy tez macie problemy z doborem jeansów do swojej talii? bo ja odkąd pamietam nie mogę dobrać sobie odpowiednich jeansów. Jedne odstaja gdzies z tylu inne wiszą,albo nie podkreślają talii.A przecież dla kobiety ważny jest dobór jeansów, w których będzie czuła się atrakcyjna, które będą dobrze leżały i będą wygodne.

#2 ...Zakochana...

...Zakochana...
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 16:35

Oj taak!!
Ja również nie mogę dobrać dopasowanych, przeważnie to nogawki są za długie
♥Kocham Mojego Misia♥

#3 Dziewuszka22

Dziewuszka22
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 21:26

niby z nogawkami tez jest zawsze problem,ale te zawsze mozna podciąć.Z kolei zwęzanie w pasie,biodrach itd. jest już trochę trudniejsze i bardziej skomplikowane..dlatego fajnie,jakby w sklepach byly po prostu bardziej dopasowane jeansy do kobiecej figury

[ Dodano: 2011-04-27, 19:41 ]
mogę się pochwalić moją zdobyczą, z której jestem mega zadowolona. Spodnie Levi'sa,w koncu takie,ktróre dopasowane sa do mojej sylwetki,wygodne,nie odstają,zakrywają co trzeba:-) polecam! znalazłam nawet filmik tej firmy,polecam obejrzeniu i to faktycznie jest jak mówią!:-) p.s. wrzucam fotkę moich jeansów:-)

[ Dodano: 2011-04-29, 23:56 ]
a jeszcze na potwierdzenie tego wszystkiego wrzucam link,który znalazłam wczoraj w necie dot.wlasnie nowej linii levi'sa i wierzcie mi..to wszystko prawda co tam mówią:-) kobieta.wp.pl/kat,26307,title,Zakupy-ze-stylista,wid,13338952,wiadomosc.html?ticaid=1c2aa

Załączone miniatury

• Prezentacja1.jpg

#4 Dawid2003_pl

Dawid2003_pl
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 15:31

Jeśli Twoja figura przypomina jabłko (obfity biust, pełne biodra, szczupłe nogi) oraz masz skłonność do tycia wypróbuj sprawdzone tricki. Wskazane są jak najprostsze fasony, bez zbędnych zdobień i aplikacji przyciągających wzrok. Unikaj rurek, ale również zbyt szerokich fasonów, ponieważ będziesz miała prostokątny obrys.

#5 styleofjeans

styleofjeans
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 11:19

DO Zakochanej:

Moja droga, a o ile musisz skracać spodnie, bo jeżeli poniżej 10 cm, to nie ma żadnego problemu.

Problem pojawia się, gdy trzeba skrócić spodnie tzw. szwedy (baaaardzo szerokie na dole). Wtedy mogą one stracić fason, ale w innym przypadku nie ma raczej problemów.

I jeszcze w formie reklamy, muszę zarekomendować sklep internetowy, który reprezentuję, bo on oferuję skracanie spodni na dowolną długość i wysyłamy do Was już dopasowane jeansy :)

Pozdrawiam
Magda z BOK Style of Jeans
sklep.styleofjeans.pl

#6 Tamara_26

Tamara_26
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 12:44

hej no w jeansach musicie się czuć wygodnie. Ja np. uwielbiam rurki, bo są to spodnie na co dzień, ale również w sytuacjach wyjściowych też dobrze się sprawdzają. Osoby , które mają problem z figura powinny nosić zwykle jeansy - dopasowane, a na dole rozszerzane nogawki, tylko też nie za bardzo....i przede wszystkim dziewczyny wybierajcie ciemne kolory, bo jasne rzeczywiście jeszcze bardziej was pogrubią.

#7 Aska85

Aska85
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 19:18

Też mam tak samo koleżanko. Niestety rzadko się zdarza że jeansy są dopasowane do mojej sylwetki. Zazwyczaj to odstają z tyły i nic nie mogę na to poradzić. Na pewno szukam wszędzie gzie się da i czasem znajdą się takie spodnie które na mnie pasują.

#8 Zuzanna85

Zuzanna85
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 22:18

Ja mam przeważnie ten problem, że jak dżinsy pasują w udach to są za duże w tali, a jak w tali by były dobre, to uciskają uda;/ kiedyś trenowałam i mam dość mocno umięśnione nogi.

#9 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 13:44

Mi zawsze z tyłu na kości ogonowej odstają, zawsze, nawet jak kupię rozmiar mniejsze niż noszę... ale nie lubię takich ciaśniejszych brać, bo z kolei z przodu mi brzuch wyłazi i mam problem... A przy takich z wyższym stanem to też jak mi w biodrach dobrze leżą to cała talia za szeroka. Każde musze nieść do krawcowej wszywać albo pasek nosić.

Miłego dnia ;)

#10 agaaga07

agaaga07
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 06 październik 2016 - 15:06

Ja mam tak samo, nawet jak kupię rozmiar mniejsze i ledwo się dopinam to z tyłu na kości krzyżowej mi odstaje.

#11 budubix

budubix
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 październik 2016 - 08:46

Ja nigdy nie umiem znaleźć odpowiednich spodni z lycra która się nie rozciągnie, po kilku użyciach każde prawie każde spodnie oddaje siostrze bo mogłabym w nie wejść z kimś i jeszcze zostałoby miejsce :(

#12 Yolandis

Yolandis
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 09:54

Może po prostu trzeba oddać spodnie do krawca żeby je poprawił gdzie trzeba.

#13 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:41

Ja mam ostatnio straszny problem z jeansami. Dużo czasu zajmuje mi dobranie odpowiednich jeansów i jak już je kupię to ciągle w nich chodzę. A co dalej za tym idzie, chodzę i niszczę. A mam wrażenie, że w sklepach robią modele, które dobrze wyglądają na chudzielcach. Ja na dodatek jeszcze nie mam mega długich nóg, przez co spodnie praktycznie zawsze muszę podwijać albo ucinać. A to psuje wygląd.

#14 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 17:42

No można iść do krawca, ale to skórka za wyprawkę, bo nie po to kupujesz nowe spodnie żeby je poprawiać.

Miłego dnia ;)

#15 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 13 styczeń 2018 - 16:51

może rozwiązanie jest proste - wybierasz wciąż ten sam fason który Ci zwyczajnie nie służy, bo masz sylwetkę pod coś kompletnie innego? znajdz sklep z dużym wyborem RÓŻNYCH rodzai, nie tylko kolorów w ramach jednego rodzaju.

#16 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:50

Zdecydowanie przy wyborze jeansów powinno kierować się fasonem. Dobrze dopasowany fason pozwoli ukryć mankamenty naszej sylwetki, a zaprezentować jej walory. Dodatkowo dobrze dobrany kolor optycznie również pozwoli wyszczuplić lub pogrubić tu i ówdzie.

#17 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:31

Niestety znam ten problem aż za dobrze.. Ja zawsze mam po prostu pasek w spodniach, bez niego nie wyobrażam sobie w ogóle założyć spodni. Mam jedną parę jeansów z bershka i ona pasuje naparwdę świetnie, ale jednak po jakimś czasie już widzę, że się spiera, przeciera i na długo mi nie posłuży. Teraz kupiłam we włoskim stylu jeansy w  ...link...   i będę testowała jak z ich wytrzymałością, na razie na plus jest szybka wysyłka na pewno :-)

#18 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:30

Ja mam takie okropne problemy z dobraniem spodni. Kupuję ten rozmiar co zawsze i albo są za duże w talii albo zwijają się nogawki. W ogóle materiały z których są szyte to jakaś pomsta do nieba. Źle zszyte, szybko się przecierają i przekręcają. Kupienie ładnych spodni jak dla mnie to jakaś katorga i misja niemożliwa.

#19 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 12:43

@Babazwozu warto mierzyć! Nasze ciało ciągle się zmienia. Warto może mieć jeden sklep i model spodni, którego będziesz pewna?

#20 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 22 luty 2018 - 12:14

Ja mam okropny problem, żeby w jakiekolwiek wejść. Byłam ostatnio w złotych i obleciałam większość sieciówek... Nawet w 44 nie mogłam nóg wsadzić. I odkąd porwały się ostatnie spodnie, to zasuwam w spódnicach i jest ok, ale brakuje czasem. Nie jestem jakoś bardzo gruba, na górę zakładam 38/40, ale z tymi jeansami to jakaś masakra :'(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych