Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Skąd brać net.Poradzcie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 26 wrzesień 2012 - 15:53

Ha! A my mamy internet radiowy bo taki najlepiej tutaj działa. Mamy prędkość 2Mb/s i mówię Wam... jestem w szoku :mrgreen: Chodzi szybciej niż Neostrada w domu rodzinnym, a dziś jak ściągnęłam sobie filmik 700MB to zajęło to może 10-15 minut :shock: , a w domu schodziła minimum godzina lub dlużej.

Jestem zadowolona :mrgreen:

A! Net bez ograniczeń. Płacimy 38 zł miesięcznie.

#82 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 23:46

Ja 3 lata miałam orange a właściwie nadal mam bo do 15 grudnia.
49 zł miesięcznie a chodził raz tak raz siak ogólnie słabo i NIE POLECAM!

Ale to co mnie spotkało dziś to jest przegięcie.
Kończy mi się umowa 15 grudnia. jakoś pod koniec pażdziernika wydzwaniał do mnie facet z nową ofertą.
Miała przyjść pokazać co i jak ale się nie zjawił.
Parę dni temu wysłałam wypowiedzenie bo kończy się umowa i nie chcemy dalej mieć tego internetu a sprawdzić nowego się nie pofatygowali.
Wczoraj dostaje rachunek wyższy o 100 zł gdzie pisze że to opłata za
internet 001 49 zł
internet 002 49 zł
opłata aktywacyjna 19 zł
przedpłata 30 zł
moje zdziwienie :shock: :shock: :shock: :shock:

Dzwonie dziś rano do biura obsługi klienta i proszę o wyjaśnienie tych pozycji na fakturze
babka mówi, że to opłata za internet który mamy od 3 lata i za nowy wzięty w październiku + aktywacja itd.
Więc mówię, że nie brałam żadnego nowego internetu!
A ona, że jak to, że musiałam podpisać nowa umowę skoro taki rachunek itd i ze mam iść to wyjaśnić do salonu orange bo może ktoś bezprawnie podpisał za mnie umowę :roll:

od razu pojechałam do salonu. Powiedziała wszystko.
I babka mi, że nie ma takiej możliwości, że jedna osoba ma na siebie 2 internety z orange. I wysyła reklamacje w moim imieniu.
Powiedziała, że na pewno rozpatrzą pozytywnie i anulują tą umowę a jak nie to będzie od nich chciała tą umowę żeby zobaczyć kto ja podpisał.
że mam się nie martwić i nie płacić tego, że skoro wysłałam rezygnacje to 18 grudnia odetną internet a router mogę sprzedać.

Co się nerwów najadłam.
A ile pewnie jest takich osób co nie pomyślą tylko zapłacą :roll:

podsumowując po raz 2 orange uświadomiło mi ze są złodziejami

Muszę teraz pomyśleć nad nowym netem...

#83 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 19:22

Torii1988, Mam tą samą usługę co Ty, orangę freedom za 49 zł, umowa kończy mi się w przyszłym roku w lipcu. Dobrze, że napisałaś jak to wygląda pod koniec umowy. Będę mądrzejsza na przyszłość. Jeśli zaoferują mi szybszy necik za niższą cenę to być może się skuszę, zobaczymy. Ja ogólnie nie narzekam, jeden minus to taki, po wykorzystaniu limitu 3 GB spowalnia się net :-/

#84 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 09:12

Jeśli zaoferują mi szybszy necik za niższą cenę to być może się skuszę, zobaczymy

Mi proponowali podwyższenie z 3 na 5 ale nie podał ceny. Poza tym co to teraz jest 5? :-/ też nic specjalnego.

Przejrzałam fora i spor osób narzekało na błędne faktury. przede wszystkim przy aktywacji.
Raz zapłacili w salonie a potem jeszcze raz to samo przyszło im na fakturze i musieli pisać reklamacje.

Szukam szukam i widzę że mobilny internet to wszędzie jakiś dramat :roll:
Czy któraś może orientuje się jak wygląda to z LTE Cyfrowego Polsatu? Podobno to teraz najszybszy internet w Polsce ( tak podawali w wiadomościach) ale jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce

#85 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 18:05

i widzę że mobilny internet to wszędzie jakiś dramat

Z cyfrowym polsatem do czynienia nie miałam, ale parę miesięcy temu podpisałam umowę z T-mobile i jestem bardzo zadowolona. Internet idzie jak przeciąg, strony wczytuje bardzo szybko i naprawdę nie mam na co stękać. Przy obecnym to orangowski to nawet do ślimaka ciężko porównywać :roll:
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#86 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:49

że mam się nie martwić i nie płacić tego, że skoro wysłałam rezygnacje to 18 grudnia odetną internet a router mogę sprzedać.
i to by było tyle obiecanek pani z salonu range
bo dziś dostałam rachunek za internet 49 z którego od 15.12.2012 nie korzystamy
a w listopadzie go wypowiedziałam.

okazuje się, że Pani z salonie Orange nie zwróciła uwagi, że podałam przy wypowiedzeniu zły adres korespondencyjny i do nich pismo nie doszło i mam go wysłać jeszcze raz ale odetną dop. w marcu więc jestem 3 x 49 zł w plecy.....

nie wiem czy iść jutro tej babie nadać czy po prostu wysłać to wypowiedzenie i oszczędzić sobie nerwów :roll:

#87 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:22

nie wiem czy iść jutro tej babie nadać czy po prostu wysłać to wypowiedzenie i oszczędzić sobie nerwów

idz do niej i zaptytaj gdzie mozesz na nia skarge złożyc ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#88 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:37

Czy któraś może orientuje się jak wygląda to z LTE Cyfrowego Polsatu?

Mam na przeciwko salon Plusa, podpytam kolegi i napiszę jak to wygląda.

okazuje się, że Pani z salonie Orange nie zwróciła uwagi

To ma problem, ja jestem bardzo bezpośrednia i załatwiłabym to od ręki :-P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych