domowa biblioteczka
Rozpoczęty przez nie(d)oceniona, 31 paź 2010 12:57
24 odpowiedzi w tym temacie
#21
Napisano 12 grudnia 2011 - 11:59
U mnie jest ogromna biblioteczka naukowa - książki medyczne, prawnicze, podróżnicze, o tematyce religijnej i filozoficznej i jeszcze większa biblioteczka z kryminałami (Brown, Coben, Peter James, Graham Masterton i inni z tegoż gatunku)
Może uda mi się objąć na jednym zdjęciu to wrzucę moje książkowe zbiory
#22
Napisano 08 stycznia 2013 - 21:27
Mam na dzień dzisiejszy ok 550 różnych pozycji. Zajmuję wszystkie półki w mieszkaniu w 3 pokojach. A dla dzieci, młodzieżowe i popularnonaukowe są w kartonach na strychu u babci.
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#23
Napisano 10 stycznia 2013 - 22:32
pozazdrościć :-> Ja nigdy nie liczyłam ile mam (chyba muszę nadrobić :-> ) ale podejrzewam, że ok. 50-60. Większość moja, parę odziedziczyłam po mamie, chciała wywalić, ale powiedziałam, że po moim trupie. Jak umrę to niech sobie wyrzuca książki, póki żyję - nie pozwolę ruszyć550 różnych pozycji
[ Dodano: 2013-01-10, 22:37 ]
od dziecka marzy mi się taka z prawdziwego zdarzeniaa moze nie macie, a chciałybyście mieć?
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#24
Napisano 11 stycznia 2013 - 14:04
to ja tutaj, gdzie sama siedzę mam jakieś 150 moich tylkoJa nigdy nie liczyłam ile mam (chyba muszę nadrobić ) ale podejrzewam, że ok. 50-60.
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#25
Napisano 13 stycznia 2013 - 17:03
Ja książek mam mało jak na takiego mola książkowego jakim jestem. Sama nie wiem, może około 50? Sama rzadko kupuję, bo jak widzę te ceny to aż mi słabo się robi, w zamian za to nałogowo odwiedzam biblioteki.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
domowa siłownia |
|
|
|
domowa apteczka |
|
|
|
kura domowa? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















