Jak przechowujecie ksiązki? w szafkach, na regałach? a moze macie taką typową półkęna ksiązki?
Jakich ksiązek macie najwięcej? Co warto kupić do biblioteczki?
Ja miałam kiedyś ogromną biblioteczkę w pokoju. zajmowała masę miejsca. było tego około 10 półek mieszczących po 20-30 tytułów, niestety z braku miejsca przed moją maturą ksiązki zostały przebrane, część poszła do spalenia, część do antykwariatu, część jest w piwnicy, część pomieszana z lekturami lezy i czeka na lepsze czasy w pawlaczu w przedpokoju... tamtą biblioteczkę skompletował mój ukochany dziadek, zostawiłam sobie na pamiątkę albumy, które mi podobno pokazywał jak byłam małym pyrdkiem, lektury od mickiewicza i sienkiewicza na gombrowiczu kończąc, pięknie wydane... kiedyś znajdę im miejsce we własnym "m" i będę cieszyć nie tylko oko wspomnieniami
sama zbieram przede wszystkim literaturę podrózniczą. teraz polować zaczynam na historyczną. Mam juz dość pokazny zbiór przewodników i albumów, a oprócz tego do biblioteczki dołączam... travellera
a jak tam z waszymi biblioteczkami?
























