Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

GRY i grafika komputerowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 16:55

Ja gram, nawet jestem lekko uzależniona. Jakie? Ciężko mi określić ale to coś w stylu, że szukasz przedmiotów którymi coś otwierasz aby zdobyć następny, przy okazji masz tam logiczne zagadki itp. Najpierw gram w demo, a jak mi się spodoba to kupuję i gram w całą.

Każdy z nas urodził się ateistą

#102 ejsii

ejsii
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:47

A ja nie gram i nigdy nie lubiłam :P a z grafiki to tylko chyba zdjęcia sobie czasem przerobię dodając jakieś kolorki i efekty ;D vintage

#103 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 14:38

Riia - piszesz, że jak Ci się gra spodoba to kupujesz ją, a jaką formę wybierasz jeśli płacisz za nią? Ja zawsze płacę PaySafeCard, mam ją zawsze pod ręką, to tak na wszelki wypadek,gdyby mi właśnie przyszło płacić w trakcie gry. Mimo, że w darmowe też grywam. Ja też lubię takie gry jak i Ty :) gdzie się skacze,szuka i dzięki temu dalej przechodzi,- coś w stylu "Mario", "Tarzana" ,czy choćby popularnego "Hugo", który zbiera diamenty i pokonuje przeszkody,aby móc przejść na dalszy poziom. ? Innymi słowy platformówki? Dobrze kombinuję?. A co gorsza spędzam "trochę" czasu przed kompem,oj spędzam ;). To niestety uzależnia,ale ciut przyjemności należy się każdemu. No nie?

#104 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:04

Riia - piszesz, że jak Ci się gra spodoba to kupujesz ją, a jaką formę wybierasz jeśli płacisz za nią?

Tu pomaga mi brat. On obraca euro to mu łatwiej. Ja mu mówię jaka, on płaci :) I sam po też też gra.

Ja też lubię takie gry jak i Ty :) gdzie się skacze,szuka i dzięki temu dalej przechodzi,- coś w stylu "Mario", "Tarzana" ,czy choćby popularnego "Hugo", który zbiera diamenty i pokonuje przeszkody,aby móc przejść na dalszy poziom. ? Innymi słowy platformówki? Dobrze kombinuję?. A co gorsza spędzam "trochę" czasu przed kompem,oj spędzam ;). To niestety uzależnia,ale ciut przyjemności należy się każdemu. No nie?

Nie, to nie tego typu gry. To bardziej logiczne. Wchodzisz do pomieszczenia i np widzisz drzwi, ale nie masz klucza, więc go szukasz. Aby go znaleźć czasem musisz rozwiązać zagadkę, czasem coś ułożyć, coś dać komuś w zamian. Ciężko mi wytłumaczyć ale to nie są typu Mario.

Uzależni owszem, ale też rozwija :) Trzeba się czasem namęczyć aby przejść dalej, no i uczę sie angielskiego przy okazji :)

#105 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:47

Wchodzisz do pomieszczenia i np widzisz drzwi, ale nie masz klucza, więc go szukasz. Aby go znaleźć czasem musisz rozwiązać zagadkę, czasem coś ułożyć, coś dać komuś w zamian.

Tak nie do końca, ale na podobnej zasadzie jest moja ulubiona gra - God of War :D jest troszkę kombinowania, troszkę napier...niczania :mrgreen:

Jest to gra przygodowo-zręcznościowa. Obfituje zarówno w widowiskowe pojedynki, jak i zagadki natury logicznej, a często kombinację obydwu. Całą akcję można oglądać, podobnie jak w innych grach tego typu, z perspektywy trzeciej osoby.
Kratos w swym podstawowym arsenale posiada dwa śmiercionośne ostrza umieszczone na łańcuchach, rażące przeciwników z dużą skutecznością. Wojownik, dzięki ich ruchom w pionie i w poziomie, może wykonywać szereg efektownie wyglądających kombosów, skutecznie eliminujących hordy przeciwników.
Oprócz broni siecznej wojownik wspierany jest przez zaklęcia Olimpu. Do wyboru ma np. pioruny Zeusa, które mają kilka stopni mocy. W miarę upływu gry zbierane są magiczne artefakty, pozwalające podnosić siłę czarów np. oczy Gorgony pozwalają zwiększyć dotychczasowe życie Kratosa i pióra Feniksa pozwalające zwiększyć dotychczasowy poziom czarów.
Rozgrywkę cechuje wartka akcja – czy znajdujemy się pośród greckich galeonów, czy w spustoszonych Atenach, czy w tajemniczej świątyni Pandory. Prawdziwym wyzwaniem są wielkie bestie Aresa – ich pokonanie wymaga sprytu i zdecydowanych reakcji. Nad głową potwora pojawia się ikona, w którą trzeba trafić, by przejść do następnej kombinacji uderzeń. Kilka takich akcji powoduje zadanie przez gracza śmiertelnego ciosu. Zwłoka może sprawić, że potwory nabiorą sił i cały schemat działania będzie trzeba powtarzać od początku. Co ciekawe, zabite demony oddają wojownikowi część swoich mocy, np. głowa Meduzy pozwoli zamieniać przeciwników w kamień. Dzięki pokonaniu kolejnych potworów zbierane są potężne artefakty, które pozwolą Kratosowi stanąć bez lęku przed obliczem Aresa.

(źródło: wikipedia)

Grałam też w drugą część, w pozostałe nie było mi jeszcze dane grać :-P
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#106 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9420 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 21:24

Ja z gier najbardziej lubię przygodówki (Syberia, Grey Matter,1112) potem gry typu Red Dead Redemption, GTA, Commandos :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#107 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 21:39

ja nie znoszę grać :P
mi się po prostu nie chce ;P

czasem ale bardzo rzadko zagram w mahjonga czy literaki online
wkurza mnie jak misiek mi pokazuje grę i mówi patrz jaka fajna...

aaa i jeszcze angry birds grałam ale tylko z młodym ;-)

#108 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 03:30

Jak wiadomo ja to nałogowiec :mrgreen: Teraz przerabiam: LOL, Neverwintera, warframe i Borderlands 2 :mrgreen: Gram jak znajdę chwilkę i potrzebuję się odstresować.

#109 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 04:41

Riia, ja też w takie często grywam, na chomiku dużo do ściągnięcia jest, tylko już weszłam w wprawę i jedna gra zajmuje mi dzień :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#110 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 07:42

Riia, ja też w takie często grywam, na chomiku dużo do ściągnięcia jest, tylko już weszłam w wprawę i jedna gra zajmuje mi dzień :-P

No bo jak się człowiek wciągnie to potem już przewiduje niektóre zagadki :) Kiedyś kolega dał mi grę Machinarium, on się męczył bardzo długo ja przeszłam ją w 3 dni i noce bo spałam może po 4 godziny :)

Teraz gram mniej, ale jak mnie coś najdzie to nie mogę przestać :)

#111 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 07:59

Ja ubóstwiam Need For Speed'a Underground 2 :mrgreen:
Autka to jest to ;)
Kiedyś przeszłam całą i byłam strasznie szczęsliwa :P

#112 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 23:49

To dziś ja podbijam wątek. Właśnie wyłączyłam World of Wordcraft. A wszystko zaczęło się od Jacka i jego grania. Że nie miałam weny na oglądanie filmu ani tym bardziej robienie czegokolwiek pożytecznego, to stwierdziłam sprawdzę, a co :P . No i tak jak zupełnie jeszcze nie łapię czemu mnie wszyscy bijąi mordują i w ogóle o co chodzi, tak strasznie mi się podoba grafika i muzyka. No i już zamówiłam korepetycje z "czym to się je" i "czemu się na mnie uwzięli?" i coś mi się wydaje, że w najbliższym tygodniu nie pośpię :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#113 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 06:46

jezu a ja nie pamiętam kiedy w jakąkolwiek grę grałam.... 

czasami nawet bym chciała się w jakąś wciągnąć :lol: Ale kiedy ? :)

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#114 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 21:02

World of Wordcraft

Musiałam zobaczyć co to jest, bo słyszałam, ale nie wiedziałam co to. I jakoś nie w moim typie.

Ale tak to całkiem niedawno lubiłam pogrywać w Tomb Raider, ale jakoś przeszło mi w połowie gry chyba.

Ostatnio w GTA V pogrywałam trochę. Również do czasu, aż mi się nie znudziło.

A ostatnio czasem pomęczę The Last Of Us. Brat mi trochę pomaga :lol: Ale czuję, że moje zainteresowanie za dlugo też nie potrwa :P

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#115 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 15:49

Jedyna gra jaka naprawdę mnie wciągnęła i przeszłam od początku do końca to SpellForce: Zakon Świtu

"hybryda dwóch gatunków RTS oraz cRPG osadzona w realiach fantasy. Otoczka fabularna SpellForce: The Order of Dawn przedstawia się następująco - trzynastu żądnych władzy magów doprowadziło swoimi poczynaniami do niemal całkowitej zagłady świata. Jedynie nielicznym udało się przetrwać na kilku połączonych magicznymi portalami wyspach. Po kilku latach względnego spokoju, jeszcze potężniejsze siły zła atakują ponownie. Jak głosi legenda, świat od zagłady może uratować tylko jeden, obdarzony nadprzyrodzonymi siłami człowiek – i to właśnie w jego rolę wciela się graczowi."

źródło:gry-online.pl

Użytkownik halynka edytował ten post 26 listopad 2013 - 15:50

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png