Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Opinie o biurach podróży

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aldis

Aldis
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 21 wrzesień 2010 - 17:03

U mnie w tym roku wakacyjne plany bardzo sie udały:)

Ja wrocilam nie tak dawno z Turcji z Neckermannem. W sumie jesteem podwojnie zadowolona bo pojechaliśmy last minute i troszkę się baliśmy, ale niepotrzebnie :)

Turcja to bardzo ciekawy kraj ze specyficznym klimatem. Jedynie zaluje, że tak słabo mówią po angielsku miejscowi - choć nie w hotelu.

ewelina - ale przeciez nie zawsze musisz jechać z kimś. Ja nie raz jechałam w Polskę sama i nie bylo źle - miałam motywacje, aby kogoś poznać :)
Większość ludzi chciałaby mieć takich przyjaciół, jakimi sami być nie mogą

#2 Asiaczek

Asiaczek
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 18:01

a czy któraś z was korzystała z biura podróży Neckerman? właśnie się otworzyło na mojej ulicy i maja ciekawe oferty... macie jakieś opinie?
-STUK PUK? _?….to znowu ja _?….przyszłam Ci życzyć _?….MIŁEGO DNIA? POZDROWIONKA:))

#3 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 17:28

Tak :) turcja jest świetna :) taka orientalna i troszkę nieokiełznana. Ja byłam całkiem niedawno na Malcie na Last Minutem, też z Neckermannem i jestem zadowolona. Były fajne wycieczki, i wszystko tak jak opisane w ulotce informacyjnej. Polecam Hotel "Hilton
Malta" jest naprawdę świetny !!

Aldis, ogólnie myślałam żeby teraz wykupić wycieczkę "First Minute" ale nie wiem czy jest lepsze niż "Last Minute". Poza tym zastanawiam się nad Costa Brava ale myślę czy przypadkiem znowu nie odwiedzić Turcji.

#4 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 10:11

Hejka. Moi rodzice chcą wyjechać w drugą podróż poślubną :) I kompletnie nie wiedzą gdzie i z jakim biurem wyjechać. Ja kiedyś korzystałam raz z exim tours jednak nie wiem jak radzą sobie teraz. Rodzice chcą pojechać gdzieś w okolice Grecji. Proszę o pomoc i opinie o exim. A może inne biuro? Dzięki z góry.

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2010-09-26, 19:04 ]
Ponieważ na forum pojawiło się ostatnio kilka wątków o biurach podróży w różnych tematach, powstał o nich jeden, zbiorczy.

#5 Asiaczek

Asiaczek
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 17:45

zbieram pieniążki na wycieczkę za granicę i moje pytanie brzmi czy ktoś z Was kupował już wycieczkę w tym biurze? bo poleciła mi je koleżanka ale zawsze warto sprawdzić przed prawda?
-STUK PUK? _?….to znowu ja _?….przyszłam Ci życzyć _?….MIŁEGO DNIA? POZDROWIONKA:))

#6 Mafka

Mafka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 19:48

[quote name="katrinka37"]Hejka. Moi rodzice chcą wyjechać w drugą podróż poślubną :) I kompletnie nie wiedzą gdzie i z jakim biurem wyjechać. Ja kiedyś korzystałam raz z exim tours jednak nie wiem jak radzą sobie teraz. Rodzice chcą pojechać gdzieś w okolice Grecji. Proszę o pomoc i opinie o exim. A może inne biuro? Dzięki z góry.

Ja słyszałam same dobre opinie o exim. Sama się teraz zastanawiam nad wakacjami bliżej zimy :) Co o tym sądzicie? Warto jesienią się wybrać do Grecji czy Hiszpanii?

#7 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 11:14

^^ Oba kraje są dosyć interesujące. I chyba nie zmarzniesz tak czy siak ;) to dobrze słyszeć, że exim nie podpadł żadnemu Twemu znajomemu. Tyle jest informacji o nieuczciwych biurach. Dziś mnie zszokowała informacja o upadłości Orbisu o_0.

#8 Asiaczek

Asiaczek
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 03 październik 2010 - 13:39

aż strach pomyśleć co sie dzieje na rynku z biurami wycieczkowymi na polskim rynku, taki orbis, przecież to firma , która tyle lat na rynku się utrzymywała a tu pach...
ale gdzieś wyczytałam, że Neckermann jako jedyna firma wycieczkowa nie jest w Krajowym rejestrze długów, to jest jakaś gwarancja myślę dla kogoś kto będzie kupował wycieczki

[ Dodano: 2010-10-03, 14:43 ]

Hejka. Moi rodzice chcą wyjechać w drugą podróż poślubną :) I kompletnie nie wiedzą gdzie i z jakim biurem wyjechać. Ja kiedyś korzystałam raz z exim tours jednak nie wiem jak radzą sobie teraz. Rodzice chcą pojechać gdzieś w okolice Grecji. Proszę o pomoc i opinie o exim. A może inne biuro? Dzięki z góry.

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2010-09-26, 19:04 ]
Ponieważ na forum pojawiło się ostatnio kilka wątków o biurach podróży w różnych tematach, powstał o nich jeden, zbiorczy.

zapomniałam dodać ostatnio jak byłam na stronie neckermanna to widziałam,że mają ofertę , która się nazywa Senior travel? zobacz tam moze to akurat coś dla Was?

#9 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 04 październik 2010 - 08:42

Ok. Dzięki za pomoc.

#10 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 04 październik 2010 - 15:13

Fakt. Orbis był dość znaną firmą turystyczną, i tak nagle upadł :/. Strach pomyśleć co będzie dalej na rynku turystycznym. Ostatnio gdzies czytałam że jedynym biurem w Polsce które nie jest w krajowym rejestrze dłużników jest Neckermann (nie wiem ile w tym prawdy). Może jest tak dlatego że Neckermann ma troche droższe wycieczki, za to "dobrą jakość" swoich usług. Ale ogólnie to teraz strach gdzieś będzie pojechać bo się okaże że w trakcie naszego wyjazdu biuro upadnie i będziemy mieli problemy z powrotem :(

#11 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 04 październik 2010 - 22:33

O biurach podróży, które ogłosiły swoją upadłość mamy oddzielny temat :arrow: selectours-oglosilo-upadlosc-vt6319.htm W tym temacie zaś można wymieniać się doświadczeniami jakie mamy z danym biurem podróży- czy podobało nam się podejście do klienta, czy wywiązali się z tego co nam obiecali, jakie mają ceny (wyższe, niższe a może porównywalne do innych biur podróży), itp.
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#12 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 19 październik 2010 - 09:28

Polecieli :lol: Wybrali się na Rodos z Eximem jednak. Zobaczymy jak im się spodoba.

#13 Anika

Anika
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 19 październik 2010 - 12:29

a czy któraś z was korzystała z biura podróży Neckerman

jest to jedne z najlepszych biur i na pewno sie nie zawiedziesz na nich :)
polecam też biuro alfa star tez jest dobre :)
a nie polecam Rainbour Tours za wszystko trzebabyło płacić i tacy niezorganizowani troche :-|

Wybrali się na Rodos

bylam na Rodos i jest cudnie :-D

#14 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 20 październik 2010 - 15:58

Moja siostra właśnie wróciła z wycieczki z innym biurem podróży. z Exim Tours. Ogólnie myślałam że to jakaś firma widmo bo wcześniej o nich nie słyszałam, ale siostra wróciła z późnejszych wakacji bardzo zadowolona więc poza Neckermannem ich chyba też moge polecić.

#15 Asiaczek

Asiaczek
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 18:46

nie słyszałam o biurze exim, to jakieś nowe biuro?

#16 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 10:38

nie słyszałam o biurze exim, to jakieś nowe biuro?

Aż tak nowe to chyba nie :)
A co do moich rodziców to wrócili. Są zadowoleni z wyboru Eximu a także z uroków Rodosu. Cały czas mówią jak tam ładnie. Chyba chcieli tam zostać dłużej. :D

#17 Mafka

Mafka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 18:25

O Boże Rodos... chetnie bym sie tam znalazla. Sczczegolnie teraz, kiedy tak zimno sie zaczyna w Polsce robic. Ja chyba jednak dam sobie spokoj na razie z wyjazdami, ale z Ukochanym planujemy blizej wakacji z eximem poleciec gdzies. Jeszcze sie nie zdecydowalismy gdzie, ale pieniazki juz odkladamy :)

#18 Jagódka

Jagódka
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 21:44

Heh dla parek chyba się nadaje i to w różnym wieku :) Moi dziadkowie właśnie wrócili z Egiptu i też nie narzekają - mimo, że pierwszy raz w życiu wyprawili się tak daleko od domu!

#19 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 23 luty 2011 - 20:21

Cenionka głównie Ciebie podpytam, bo Ty jesteś trochę zorientowana w tej kwestii... chodzi mi o biuro Alfa Star- słyszałaś coś na ich temat? Po ogłoszeniu upadłości przez niektóre biura w zeszłym roku nie wiem do którego się udać by mieć pewność, że nie zapłacę za wakacje, na które nie pojadę, bo chciałabym zastanowić się nad rezerwacją już teraz.
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#20 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 23 luty 2011 - 20:40

Ja nie cenionka,ale powiem, ze my w zeszym roku bylismy z alfa star w Egipcie i bylo super. Zadnych problemow, mily rezydent, samolot ok. Takze wg mnie na plus ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć...