Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Przyprawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 13:22

A nie mieli od zawsze takich przypraw? Bo mi się wydawało, że od dawna widziałam je w sklepach.



#82 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 14:09

Zależy do czego,ale często używam : kurkumę,chili,soyę,pieprz,paprykę,wegetę,bazylię,ziele angielskie,liście laurowe,czosnek.



#83 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 21:02

U mnie też mocno przyprawowo i ziołowo. Z każdej podróży staram się coś przywozić sobie w woreczkach, zapamiętywać i odtwarzać smaki. Te monoprzyprawy, o których wcześniej wspominałyście to bardzo na plus - zwłaszcza rozmaryn z Maroko. Pachnie zupełnie jak tam... <3



#84 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 09:31

A nie mieli od zawsze takich przypraw? Bo mi się wydawało, że od dawna widziałam je w sklepach.

ja kojarzę że wczesniej knorr miał różne fixy do potraw ale przypraw to w ogóle nie widziałam, a często różne kupuję i myslę ze by mi sie rzuciły w oczy, teraz w każdym sklepie je widzę :)



#85 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:20

Mieli też przyprawy, ale teraz są nowe, chyba ulepszone. Wiadomo z jakiego kraju pochodzą. To masz gwarancję, że pochodza z najlepszego źródła i na pewno będą bardzo smaczne i aromatyczne, a nie jakieś zwietrzałe ;)



#86 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 19:45

Kupiłam sobie kilka tych przypraw od knorra, super pachną, jakość świetna, cebulka pyszna, kupiłam też chili, cynamon



#87 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 02:00

Cebulka jest mega, np. do mielonego już innej nie dodaję.



#88 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:24

Faktycznie te mono przyprawy knorra to fajna sprawa. Są mega aromatyczne a to dla mnie jest w kuchni najważniejsze. Ja się zakochałam w chili z Indii. Byłam w Indiach nie raz i wiem jak prawdziwe chili powinno smakować :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych