Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wasze domy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

#181 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 09:33

Kashira,domek marzenie.Jeśli chodzi o garaż,to ja bym osobiście nie rezygnowała z niego.Chyba ,że nie macie auta.Jeden balkon ,ale większy także jest niezłym rozwiązaniem,co kto lubi.Wiadomo,więcej balkonów,większe koszta.Fajne teraz te domki,nie to co kiedyś.Teraz nie buduje się takich wysokich domów z małymi klitkami,co nazywają się pokojami.

#182 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 13:45

Kotłownia jest w domu, garażu nie potrzebujemy bo mamy starą stodołę, której nie chcemy burzyc i przerobimy ją na garaż :-) A tak wokół domu będzie więcej miejsca :-)
Teraz jest mnóstwo ładnych projektów, my patrzyliśmy głównie pod kątem rozmieszczenia pokoi i w tym projekcie najbardziej nam wszystko odpowiada :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#183 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 10 maj 2010 - 12:06

Ja jak patrze na takie domki-to tez co mi chodzi po głowie i co pamietam to problemy z wyborem ogrzewania.
myslałam ze problemem bedzie tylko wybór projektu-ale okazuje sie ze z kazdym elementem jest problem.Zeby było tanio,ekonomicznie,ekologicznie....

#184 Aiszaxy

Aiszaxy
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 08:11

A ja się pochwalę od tygodnia mieszkam w swoim własnym domku (jak będę miała troszkę czasu to wkleję zdięcie) <impra1></span> cztery lata wyrzeczeń ,teraz to chyba zawsze będziemy dopieszczać :lol:

#185 Wenessa

Wenessa
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 12 lipiec 2010 - 09:32

Kashira ładniutki ten domek.przytulny,biję ciepło od tego miejsca,podoba mi się twój domek ;-) ;-)
Pamiętaj aby kazdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego zycia.......

#186 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 06:48

A czy ktoś z was może kupował dom od https://gethome21.pl/  ? Pytam, ponieważ przez przypadek wpadłam na ich stronę i zastanawiam się czy nie dokonać u nich zakupu... Słyszałam, że  ich dom wykończony jest w stylu minimalistycznym z widokiem na las oraz tarasem z wyjściem na ogród. Mnie przyznam się, że spodobała się ta oferta... A wy co o niej sądzicie?