Co dziś zjadłaś II
#1821
Napisano 01 kwietnia 2013 - 19:28
schabowe, ziemniaczki
sałatka warzywna
wędlinka domowej roboty
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1822
Napisano 03 kwietnia 2013 - 08:49
2 kanapki z szynką
pomidorówka
mielony z kapustą
kabanos
jabłko
#1823
Napisano 03 kwietnia 2013 - 20:07
2 kawałki sernika,
żurek z jajkiem i kiełbaską wiejską,
płatki kukurydziane na sucho,
sok pomarańczowy,
Toffifee
#1824
Napisano 04 kwietnia 2013 - 10:34
#1825
Napisano 04 kwietnia 2013 - 11:03
2 naleśniki z nutella
3 kawalki sernika
kabanos
jabłko
#1826
Napisano 04 kwietnia 2013 - 12:59
#1827
Napisano 05 kwietnia 2013 - 06:34
kawałek sernika
kabanosy
zukpa chińska
#1828
Napisano 07 kwietnia 2013 - 16:33
kanapki z almette i rzezucha
kotlet, marchewka z groszkiem ziemniaki
slinecznik luskany
frytki
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1829
Napisano 07 kwietnia 2013 - 16:46
kasza z pieczarkami
sałatka x2
#1830
Napisano 07 kwietnia 2013 - 19:41
kanapki z tatarem i cebulką
kanapki z szynką i pomidorkiem
jabłecznik
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1831
Napisano 09 kwietnia 2013 - 09:18
kaszę jaglaną
lody
jabłko
#1832
Napisano 09 kwietnia 2013 - 15:20
Podgotowane ziemniaki
Podsmażony kurczak ( w kostkę obtoczony w przyprawach)
Warzywo (u nas dzisiaj fasolka szparagowa)
Wszystko polane sosem śmietanowo-koperkowym (Winiary czy coś w tym stylu) i posypane serem.
Myślę, że zajęło mi to około 40 minut a wszyscy najedzeni i bardzo smakowało.
Składniki zawsze można zmienić w zależności od tego co się lubi lub zawartości lodówki.
#1833
Napisano 09 kwietnia 2013 - 15:42
#1834
Napisano 10 kwietnia 2013 - 19:32
chalka
pomidorówka
bigos
buła z rzezuchą
czekolada wedlowska
otreby owsiane
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1835
Napisano 10 kwietnia 2013 - 19:34
5 kostek gorzkiej czekolady
#1836
Napisano 10 kwietnia 2013 - 20:16
-barszcz biały
-bułka z pastą z makreli
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1837
Napisano 10 kwietnia 2013 - 21:04
banan
2 x mleczna kanapka
jogurt
fasolka po bretońsku
hamburger
#1838
Napisano 10 kwietnia 2013 - 21:08
kanapka z szynką i sałatą,
pianki,
3 gofry z serkiem homo i powidłem,
zupa grochowa,
#1839
Napisano 11 kwietnia 2013 - 17:39
barszczyk czerwony
2 wafle ryżowe
#1840
Napisano 11 kwietnia 2013 - 17:46
bulka
grzybowa z makaronem
bulka z almette
troche sezamu
3 ciemne tosty
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













