Co dziś zjadłaś II
#1761
Napisano 07 marca 2013 - 20:52
marchewka
jablko
zasmazany kurczak z patelni
ciasto drozdzowe
daktyle
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1762
Napisano 07 marca 2013 - 22:20
racuch z jabłkiem
jogurt
#1763
Napisano 08 marca 2013 - 22:43
tosta + parówkę
ciastko z owocami
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1764
Napisano 09 marca 2013 - 18:19
suszone sliwki
lazanki z kapusta
szczawiowa
kanapka z szynka
pomarancz
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1765
Napisano 10 marca 2013 - 17:12
4 kostki czekolady
biały serek babuni
#1766
Napisano 10 marca 2013 - 17:14
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1767
Napisano 10 marca 2013 - 20:57
szczawiowa z ryzem
- jogurt z jabłkiem,
- gotowane ziemniaki z kefirem,
- trzy ferrero rocher
Każdy z nas urodził się ateistą
#1768
Napisano 10 marca 2013 - 20:58
rosół z makronem
schaboszczak z ziemniakami i duszoną marchwią,
ciasto teściowej
cukierki owocowe,
lizak od D.
kolacja - pewnie znów kanapki
#1770
Napisano 10 marca 2013 - 22:35
a z czym jadaszmagdaaaaa napisał/a:
szczawiowa z ryzem
?? wow a podobno te frytki z mlekiem szokują
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1771
Napisano 10 marca 2013 - 22:45
Każdy z nas urodził się ateistą
#1772
Napisano 11 marca 2013 - 12:12
#1773
Napisano 11 marca 2013 - 12:12
pomidorowa z ryżem
#1774
Napisano 11 marca 2013 - 18:52
z seremdrożdżówka
7 days
rodzynki
bulka pszenna
pierogi
jarzynowa
bulka z parowka
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1775
Napisano 11 marca 2013 - 20:14
bułka z dynią
McFlurrego
#1776
Napisano 11 marca 2013 - 20:49
zupę grzybową
ciastka maślane
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1777
Napisano 12 marca 2013 - 09:26
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1778
Napisano 12 marca 2013 - 19:32
3 kostki czekolady
2 grejpfruty
#1779
Napisano 12 marca 2013 - 19:34
kotlecik z piersi
lody waniliowe
kanapka z jajkiem i ogórkiem zielonym
#1780
Napisano 12 marca 2013 - 19:44
Love Love Love
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














