Co dziś zjadłaś II
#1681
Napisano 06 lutego 2013 - 18:47
#1682
Napisano 06 lutego 2013 - 19:39
zupe ogórkowa
kanapke z serkiem topionym
kinder Bueno
#1683
Napisano 06 lutego 2013 - 21:32
- jabłko,
- talerz szczawiowej,
- 2 łyżki jogurtu naturalnego + 2 łyżki płatków owsianych,
- kanapka z szynką i pomidorem
Każdy z nas urodził się ateistą
#1684
Napisano 06 lutego 2013 - 21:53
hamburger domowej roboty
cukierki
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1685
Napisano 06 lutego 2013 - 22:45
2 mandarynki
150 dag łososia wędzonego
#1686
Napisano 07 lutego 2013 - 16:19
mielonego z sałatką z kapusty pekińskiej, kukurydzy, ogórka i pomidora
pączusia
2 kiwi
#1687
Napisano 08 lutego 2013 - 21:47
- jabłko,
- orzechy,
- frytki z keczupem + mleko,
- jogurt + banany suszone
Każdy z nas urodził się ateistą
#1688
Napisano 10 lutego 2013 - 23:25
OMG nie mam wrazliwego brzuszka ale bym nie zaryzykowala.frytki z keczupem + mleko,
u mnie 2 jajka na twardo ze szczypiorkiem i chlebem
kotlet z kurczaka gryczana kasza i surowka
kilka faworkow
pol paczki wafli ryzowych
kilka malych kanapeczek
garstka landrynek mini.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1690
Napisano 11 lutego 2013 - 21:37
zupe warzywną
pierogi z mięsem
paluszki
#1691
Napisano 12 lutego 2013 - 11:42
OMG nie mam wrazliwego brzuszka ale bym nie zaryzykowala.frytki z keczupem + mleko,
Hahaha ja bez mleka frytek nie zjem
A dzisiaj u mnie tylko herbata
#1692
Napisano 13 lutego 2013 - 08:48
3 kanapki z pomidorem
2 banany
1 jabłko
ugotowane ziemniaki z surówką z buraczków
7 czekoladek
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1693
Napisano 13 lutego 2013 - 10:55
bułka z szynką i sałatą
rosół
pierogi z jagodami
cheeseburger z mc
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1694
Napisano 13 lutego 2013 - 20:10
frytki + sałatka warzywna
2 jabłka
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#1695
Napisano 13 lutego 2013 - 20:56
makaron z serem i cukrem,
#1696
Napisano 13 lutego 2013 - 21:17
sałatke z brokuła, pomidora i jajka
naleśnika z dżemem
2 jabłka
#1697
Napisano 13 lutego 2013 - 21:35
kawałek pizzy
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1698
Napisano 13 lutego 2013 - 22:17
3 pomarańcze
dorsz + pieczarki z cebulka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#1699
Napisano 14 lutego 2013 - 11:20
#1700
Napisano 14 lutego 2013 - 15:25
I niestety już więcej nie zdążę
Każdy z nas urodził się ateistą
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














