kotlet z piersi kurczaka, ziemniaczki i marchewka z jabłkiem
Co dziś zjadłaś II
#1581
Napisano 15 grudnia 2012 - 14:38
kotlet z piersi kurczaka, ziemniaczki i marchewka z jabłkiem
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#1582
Napisano 15 grudnia 2012 - 14:41
bułka z wiejską szynką,
kawałek ciasta z jabłkami,
czerwona herbata
banan,
#1583
Napisano 15 grudnia 2012 - 15:13
mandarynke
#1584
Napisano 15 grudnia 2012 - 20:39
mandarynki
jarzynowa
kasza z sosem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1585
Napisano 26 grudnia 2012 - 17:17
grzybowa raz, udko z kurczaka, odgrzewany bigos i kapusta z grochem
a w międzuczasie jeszcze kilka kanapek.
#1586
Napisano 26 grudnia 2012 - 19:40
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1587
Napisano 27 grudnia 2012 - 16:08
barszcz z uszkami,
i właśnie jem gyrosa
#1588
Napisano 27 grudnia 2012 - 19:12
ciasto orzechowe z jabłkami,
sałatka,
pomarańcza,
kiwi,
banan,
#1589
Napisano 27 grudnia 2012 - 19:31
ciacho z orzecami
bigos
kanapka z salami
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1590
Napisano 02 stycznia 2013 - 21:06
zupkę
3 mandarynki
grejfrucik
#1592
Napisano 02 stycznia 2013 - 22:34
2 rogale suche z makiem
7days
żelki miśki
kotlecik z surówką i ziemniakami
#1593
Napisano 03 stycznia 2013 - 00:45
- gotowany szpinak
- kapusta pekińska z oliwą z oliwek
- serek tofu
- pomidor
Bo DIETA, stać mnie
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#1594
Napisano 03 stycznia 2013 - 14:42
-kanapkę
- jabłko
-zupkę (niestety chińską )
- i kawałek kinder bueno
a w domu czeka na mnie jakieś dobre mięsko w sosie:)
#1595
Napisano 03 stycznia 2013 - 15:03
#1596
Napisano 03 stycznia 2013 - 16:22
#1597
Napisano 03 stycznia 2013 - 17:09
talerz zupy jarzynowej,
naleśnik z powidłem,
jogurt,
orzeszki ziemne,
#1598
Napisano 03 stycznia 2013 - 17:14
Trochę orzechów w czekoladzie
Wypiłam trochę mleka i jedną herbatę
#1599
Napisano 03 stycznia 2013 - 17:16
jajko sadzone,ziemniaczek i surówka
banan
#1600
Napisano 03 stycznia 2013 - 17:20
No to ja:
kanapka z serem i ogórkiem
2 kostki czekolady
2 naleśniki: jeden na słono z serem i parówką, a drugi z tartym jabłkiem i serkiem homogenizowanym
0,5 litra wody mineralnej
3 kubki zielonej herbaty
a podobno się odchudzam
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














