Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dziś zjadłaś II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2737 odpowiedzi w tym temacie

#1581 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 14:38

śledzie w śmietanie
kotlet z piersi kurczaka, ziemniaczki i marchewka z jabłkiem :-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1582 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 14:41

kapuśniak z żeberkami,
bułka z wiejską szynką,
kawałek ciasta z jabłkami,
czerwona herbata ;)
banan,

#1583 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 15:13

kanapeczki z szyneczką i serkiem wędzonym
mandarynke

#1584 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 20:39

kanapka z serem
mandarynki
jarzynowa
kasza z sosem

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1585 visienka

visienka
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 17:17

Łatwiej byłoby zapytać czego dziś do buzi nie wsadziłam:
grzybowa raz, udko z kurczaka, odgrzewany bigos i kapusta z grochem
a w międzuczasie jeszcze kilka kanapek.

#1586 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 19:40

:arrow: salatka
:arrow: ciasto z orzechami
:arrow: pierniki
:arrow: bigos
:arrow: barszcz z uszkami

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1587 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 16:08

kawałek piernika,
barszcz z uszkami,
i właśnie jem gyrosa :)
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#1588 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 19:12

piernik,
ciasto orzechowe z jabłkami,
sałatka,
pomarańcza,
kiwi,
banan,

#1589 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 grudnia 2012 - 19:31

pierniczek
ciacho z orzecami
bigos
kanapka z salami

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1590 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 21:06

jabłuszko
zupkę
3 mandarynki
grejfrucik

#1591 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 21:43

- sałatkę z kurczakiem,
- czekoladowego Mikołaja,
- jogurt ze zbożami,
- warzywa na patelnię (przyprawione m.in. pieprzem cytrynowym <zleee></span> nie polecam) z kurczakiem.
Hmm... coś za dużo tego kurczaka :/

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#1592 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 22:34

ojjj ja dzisiaj niezdrowo zjadłam ...

2 rogale suche z makiem
7days
żelki miśki
kotlecik z surówką i ziemniakami

#1593 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 00:45

zasilę ten idiotyczny temat :lol: a co mi tam

- gotowany szpinak
- kapusta pekińska z oliwą z oliwek
- serek tofu
- pomidor


Bo DIETA, stać mnie 8-) <lol></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1594 murcielago

murcielago
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 14:42

to też się przyłączę :)

-kanapkę
- jabłko
-zupkę (niestety chińską )
- i kawałek kinder bueno

a w domu czeka na mnie jakieś dobre mięsko w sosie:)
"Kobieta bez wykształcenia ma do wyboru dwie drogi w życiu: małżeństwo albo prostytucję, co właściwie wychodzi na jedno, prawda?"

#1595 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 15:03

kanapkę na śniadanko :->

#1596 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 16:22

:arrow: sałatka warzywna
:arrow: 4 kromki chlebka razowego
:arrow: 2 jabłka
:arrow: 0,5 l zielonej herbaty (oczywiście wypiłam :-P ) tak dla zdrowotności :mrgreen:

#1597 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:09

2 kromki z szynką,
talerz zupy jarzynowej,
naleśnik z powidłem,
jogurt,
orzeszki ziemne,

#1598 JestemBogiem

JestemBogiem
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:14

2 kanapki (szynka, majonez, ketchup, masło roślinne)
Trochę orzechów w czekoladzie ;)
Wypiłam trochę mleka i jedną herbatę :)
Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili.

#1599 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:16

Jakaś śmieszna kanapka z pasztetem
jajko sadzone,ziemniaczek i surówka
banan :mrgreen:

#1600 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 17:20

:mrgreen: ale ten temat ma ostatnio powodzenie :lol: :lol: :lol: :lol:
No to ja:
kanapka z serem i ogórkiem
2 kostki czekolady
2 naleśniki: jeden na słono z serem i parówką, a drugi z tartym jabłkiem i serkiem homogenizowanym
0,5 litra wody mineralnej
3 kubki zielonej herbaty :mrgreen:

a podobno się odchudzam :-P

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych