Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dziś zjadłaś II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2737 odpowiedzi w tym temacie

#1501 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 01 sierpnia 2012 - 21:52

makaron z mięsem mielonym i papryką,
3 kromki z szynką i musztardą,
żelki kwaśne,
nektarynka,

#1502 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 19:45

:arrow: chrupki chlebek z serkiem
:arrow: slomka ptysiowa
:arrow: serek wiejski
:arrow: sliwki
:arrow: winogron
:arrow: fasolka, jajko sadzone ziemniaki
:arrow: kielbasa z grilla

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1503 plinkq

plinkq
  • Użytkownik
  • 262 postów

Napisano 26 sierpnia 2012 - 19:52

kanapki
krupnik
pulpety z ziemniakami
jabłka pod kruszonką

#1504 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 19:37

2 kanapki z szynką, pomidorem i majonezem,
rosół z makaronem,
schab na biało, ziemniaki, sałatka,
frytki,

#1505 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 sierpnia 2012 - 19:26

bułka z serem
jarzynowa zupa
kasza z zoładkami
2 suche rurki
kilka kawalków ananasa

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1506 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 06 września 2012 - 19:48

kanapka z pomidorem i pieprzem kolorowym,
cały talerz ryż/kurczak/chińszczyzna
2 naleśniki z dżemem truskawkowym

#1507 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 06 września 2012 - 20:17

pierogi,
kanapki z szynką i sałatkę z tuńczyka
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#1508 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 września 2012 - 16:46

:arrow: kanapki z dzemem
:arrow: kisiel
:arrow: schabowy, mizeria, ziemniaki
:arrow: paluszki
:arrow: ciacho z wisniami

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1509 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 09 września 2012 - 22:33

:arrow: czarninke
:arrow: krokiecika
:arrow: rosołek u teściowej (nie mogłam odmówić)
:arrow: winogrona
:arrow: sajgonki, ryż smażony i surówka

#1510 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 13 września 2012 - 21:05

3 jajeczka na miękko
pomidorówka
bułka z szynka
kukurydza gotowana

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1511 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 14 września 2012 - 19:07

jagodzianka,
bułka z makrelą wędzoną,
10 herbatników.

#1512 KasiaKaa

KasiaKaa
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 18 września 2012 - 16:43

-sałatka owocowa
-surówka, polana dressingiem francuskim
-kebab duży w bułce.

Zastanawia mnie, czy Wy tak jecie mało, czy notujecie tylko wybrane posiłki?

#1513 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 września 2012 - 21:27

Zastanawia mnie, czy Wy tak jecie mało, czy notujecie tylko wybrane posiłki?

jemy mało :P

Płatki z mlekiem,
kilka krakersów,
kawałek piernika wylewanego,
herbata zielona,

#1514 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 21 września 2012 - 17:55

:arrow: jogurt
:arrow: łosoś wędzony
:arrow: 5 kromek chlebka graham
:arrow: 3 plastry ananasa
:arrow: jabłko

#1515 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 21 września 2012 - 19:32

bułka z serkiem wiejskim,
ziemniaczki z kefirem,
bułka z serkiem z ziołami,
piernik z dżemem truskawkowym,
mleko z płatkami,

#1516 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 września 2012 - 19:00

2 kromki z serkiem topionym
slomka ptysiowa
mielony i ziemniaki
koperkowa zupa
winogron
salatka z fasoli i kukurydzy.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1517 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 22 września 2012 - 20:42

bułka z szynką,
rosół z makaronem,
mięsko z ziemniaczkami i mizerią,
płatki z mlekiem,
duzo herbaty zielonej,

#1518 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 22 września 2012 - 21:44

2 kabanoski
spaghetti
bułkę z nutellą
barszcz biały

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1519 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 23 września 2012 - 18:12

oprócz normalniego pożywienia - 4 gałki przepysznych lodów, to było niesamowite 8-)

<ookk>


#1520 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 23 września 2012 - 20:16

rosół z makaronem
schaboszak, ziemniaki, mizeria,
gałka lodów czekoladowych,
zapiekanka,





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych