Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dziś zjadłaś II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2737 odpowiedzi w tym temacie

#1641 Desire

Desire
  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 22:37

jajecznicę na śniadanie, ale zostawiłam pół, bo mnie boli ząb
obiadu nie miałam, bo byłam na uczelni do 18:10, za to zjadłam cheesburgera ze szkolnego bufetu (nie smakował, jak te z budki, był dobry i chyba mało kaloryczny), ale po nim znowu byłam głodna, więc zjadłam również białego Kitketa
na kolację dwie małe porcje lecza z 2 kromkami chleba
22.01.2012 ;*

#1642 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 22:45

tost razowy z serem
paczek
kromka razowego chleba
zupa z parowkami

pol gorzkiej czekolady

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1643 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 18 stycznia 2013 - 19:30

:arrow: 2 kanapki z żółtym serem i keczupem,
:arrow: 3 mandarynki,
:arrow: zupa pomidorowa z makaronem,
:arrow: kawa z mlekiem,
:arrow: 2 marchewki,
:arrow: kanapka z chrzanem, wędzoną makrelą oraz szczypiorkiem

Każdy z nas urodził się ateistą


#1644 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 stycznia 2013 - 22:37

dzis poplynelam.... :-?
:arrow: drozdowka z serem
:arrow: slomka ptysiowa
:arrow: sok grejfrutowy
:arrow: lazanki z kapusta
:arrow: barszcz ukrainski
:arrow: kilka lyzek kukurydzy konserwowej
:arrow: 2 kanapki z kilebasa
:arrow: kilka uszek z kapusta i grzybami
:arrow: kilka zabków gorzkiej czekolady

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1645 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 18 stycznia 2013 - 22:43

:arrow: 2 kanapki z serem żółtym + kakao
:arrow: rosół i mięsko
:arrow: paczkę chipsów

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1646 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 00:10

kinder bueno na śniadanie :P
kromke z dżemem jabłkowym mamusinej roboty :)
pierś z kurczaka w ziołach z warzywkami
jogurt malinowy
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#1647 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 19:32

bulka z kilebasa
jogurt grecki
kilka zabków gorzkiej czekolady
barszcz ukrainski
kisiel malinowy

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1648 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 21:35

mały kawałek szarlotki u babki
smootie ze szpinaku, banana, kiwi i kiełków

nie jestem głodna <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1649 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 00:25

pierś z kurczaka z warzywami
2 miseczki mleka z płatkami
3 kubki kawy
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#1650 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 19:00

manna na mleku
kurczak kapucha ziemniaki
rosól
tost z serem

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1651 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 20:17

:arrow: dwie kanapki z serem żółtym,
:arrow: kawa z mlekiem,
:arrow: 2 mielone z surówką (marchew, kukurydza, majonez),
:arrow: pół wędzonej ryby,
:arrow: grejpfrut

Każdy z nas urodził się ateistą


#1652 gregorianka

gregorianka
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 15:03

2 kromki chleba żytniego z żurawiną z masłem i wędzonką surową.
zupa porowa
tortellini z tofu z Polsoi
zjem: 2 jabłka
2 kromki chleba z żółtym serem

#1653 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 15:12

:arrow: 2 kanapki i 2 parówki,
:arrow: garść orzechow,
:arrow: frytki + 2 szklanki mleka

i na dzisiaj wystarczy

Każdy z nas urodził się ateistą


#1654 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 18:56

bulka
2 paczki chrupek
pomidorowka
makaron z serem

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1655 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 19:10

2 kanapki

makaron z serem

----- też :lol:
ryz na cieplo z musem jablkowym

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#1656 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 17:27

jogurt naturalny z lekkim musli,
herbata aromatyzowana,
makaron z mieskiem mielonym i pomidorami,
2 czekoladki,
herbata malinowa,

#1657 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 17:39

jogurt
ryba w sosie, ziemniaki , buraczki
frytki z majonezem
kiełbasa z ogniska :mrgreen:

#1658 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 17:43

:arrow: 2 kanapki z jajkiem i majonezem,
:arrow: gruszka,
:arrow: 3 naleśniki z dżemem i śmietaną,
:arrow: grejpfrut

Każdy z nas urodził się ateistą


#1659 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 18:03

kanapki z powidłami śliwkowymi
jajecznica na kiełbasie

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1660 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 22:54

:arrow: 2 pszennne bulki
:arrow: tost z serem
:arrow: 2 pomarancze
:arrow: paczek

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych