Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dziś zjadłaś II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2737 odpowiedzi w tym temacie

#1621 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 21:49

2 kanapki
ciastko
kotlet schabowy z brokulami

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#1622 miness

miness
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 15:11

Owsiankę z bananem, ciasto czekoladowe polane jogurtem.

#1623 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 20:26

paczek ,chrupki czekoladowe, zupa ziemniaczana, zapiekanka serowa
tost z serem.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1624 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 22:13

omlet (platki owsiane,2jajka,cynamon,oliwa z oliwek,starte jablko)
kotlet mielony + brokuly gotowane z ziolami
brokuly + szynka

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#1625 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 22:19

obwarzanek z serem
precelek na słodko,
kebab,
makaron z pomidorami i kurczakiem,

#1626 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 22:24

pół drożdżówki z twarogiem
2 kromki chleba razowego z twarogiem
gotowana brukselka
kromka chleba razowego+papryka konserwowa
kostka gorzkiej czekolady

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#1627 Modnisia

Modnisia
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 stycznia 2013 - 14:49

Makaron pene z kurczakiem carry i oczywiście serem i popite musem truskawkowym :D Wszystko produkcji mojego faceta !!

#1628 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 stycznia 2013 - 16:36

:arrow: Bułeczka z szyneczką, pomidorkiem i cebulką czosnkową (ostatnio bardzo mi smakują takie kanapeczki)
:arrow: makaron z sosem i gotowanym mięskiem z piersi pokrojone w kosteczkę :)
:arrow: 2 sucharki

a na kolacje będzie kanapeczka i koniec :)

#1629 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 stycznia 2013 - 20:01

:arrow: slomka ptysiowa
:arrow: 2 cukierki snickers
:arrow: bulka pszenna
:arrow: zupa pieczarkowa z selerem naciowym
:arrow: gotowana soczewica

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1630 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 16:21

To już zjadłam:
:arrow: śniadanie: grahamkę z serem żółtym i kawa,
:arrow: II śniadanie: 4 mandarynki,
:arrow: obiad: ryż z warzywami i kurczakiem,
:arrow: jogurt naturalny z suszonymi jabłkami,

To jeszcze przede mną:
:arrow: grahamka z szynką i pomidorem lub ogórkiem :)

Każdy z nas urodził się ateistą


#1631 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 20:54

:arrow: 2 bułki z pastą z łososia
:arrow: jogurt z musli
:arrow: ziemniaki z jajkiem sadzonym i korniszonem
:arrow: mandarynki

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#1632 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 20:58

kanapki z serkiem topionym
barszcz biały z białą kiełbaską
serek wiejski

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1633 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 21:07

rogalik
slomka ptysiowa
krupnik
suszone sliwki

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1634 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 21:27

krupnik

Moja tesciówka też mi zrobiła, palce lizać <mniami2></span>
duży jogurt truskawkowy
grahamka z polędwicą łososiową
czarny kawior

#1635 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 21:51

Rosół ale był słaby
frytki - tak wiem, nie zdrowo, tłusto i w ogóle na nie
pyszne wielokolorowe kanapki!
a teraz szklanka piwa
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#1636 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 stycznia 2013 - 22:03

jogurt naturalny z gruszką i banankiem ( sama wkroiłam i polecam)
:arrow: 2 bułeczki z szyneczką i pomidorkiem
:arrow: kisiel :)

#1637 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 16 stycznia 2013 - 22:20

jogurt duży malinowy ♥
krokieta z mięsem i surówke z marchewki
kanapke z szynką
i właśnie jem kiwi :)
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#1638 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 stycznia 2013 - 22:27

pasztecik drozdzowy z grzybami i kapusta
jednak krowka
danio smietankowe
grzybowa z lazankami
kurczak , buraczki i ziemniaki
tost
kasza jaglana

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1639 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 17:15

:arrow: grahamka z szynką i ogórkiem,
:arrow: 2 jabłka,
:arrow: zupę pomidorową z makaronem,
:arrow: kanapkę z żółtym serem,
:arrow: 2 marchewki i szklanka mleka

Każdy z nas urodził się ateistą


#1640 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 17:44

makaron z serem białym i cukrem,
precla ze słonecznikiem,
pół pomarańczy





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych