Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

weekendowe wypady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 13:39

jak w temacie :)
macie jakies doświadczenia? gdy nastaje piatek pakujecie torbe i w droge?
ja strasznie bym tak chciała ale jakoś brak mi inwencji co i gdzie...
macie jakies miejsca godne poleceni? podzielcie się :D
Dołączona grafika

#2 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 13:55

my czasami wyjeżdżamy, ale nie w piątek, tylko na całą niedziele np. do Wisły czy Ustronia, bo mamy stosunkowo blisko, jakieś 1-1,5 autkiem i jesteśmy :)

#3 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 15:28

A my mamy morze blisko, jakies 45 min autkiem więc tam wybywamy. Już mi się to morze przejadło.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#4 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 15:42

Już mi się to morze przejadło.

a ja jeszcze nigdy nad morzem nie byłam :(
może sia zamienimy, hihi, ja pojade nad morze a Ty w górki :)

#5 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 17:02

tak na weekend to w górki - Karpacz, Szklarska Poręba. zdarzają się też wypady do Czech - niedawno byliśmy w Safari Zoo i w skalnym miasteczku - mamy bliziutko, godzinkę i jesteśmy za granicą :)

Już mi się to morze przejadło.

oj, a ja to bym tak chciała częściej bywać nad Bałtykiem....ale że mamy daleko, to jesteśmy raz w roku...zdecydowanie za mało :-/

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#6 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 17:57

Magdaru a możemy się zamienić :!: Ale jakby co to zapraszam nad morze :)

#7 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 18:05

strasznie bym chciała nad morze pojechać, tym bardziej, że Mateusz mi strasznie choruje odkąd poszedł do przedszkola i troche jodu by mu się przydało ;-)

#8 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 08:46

No przydałoby się a w dodatku jaką by miał frajdę :mrgreen: Tylko z tą naszą pogodą nigdy nie ma gwarancji :evil:

#9 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:47

oh jak ja bym chciała mieć blisko nad morze... kocham polskie morze, mimo tej obleśnie zmiennej pogody. a teraz właśnie jestem w trakcie wymyslania jakiegoś 5 dniowego wypadu (ten 'przedłużony' weekend w sierpniu) i nie wiem na co się skusić...
Dołączona grafika

#10 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 11:49

No przydałoby się a w dodatku jaką by miał frajdę Tylko z tą naszą pogodą nigdy nie ma gwarancji

oj, frajde miałby niesamowitą, dzieciaki lubią w wodzie siedzieć ;)
narazie czeka nas wycinani migdałków na początku sierpnia :-/ później może do jaskini solnej się z nim wybiore, dobre i to ;-)

#11 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 14:48

Albo i nad morze. Pakujesz rodzinę i wpadasz na pare dni.

#12 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 14:57

a teraz właśnie jestem w trakcie wymyslania jakiegoś 5 dniowego wypadu

5dniowy wypad to już dłuższa wyprawa :) a takie weekendowe wypady...trzeba poszukać, zawsze można znaleźć gdzieś w okolicy jakieś spokojne miejsce na odpoczynek w czasie weekendu, czy to w górach, nad morzem czy też nad jeziorkiem :) można też poszukać na necie na jakichś stronach :) na pewno coś się znajdzie :)

#13 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 15:55

a teraz właśnie jestem w trakcie wymyslania jakiegoś 5 dniowego wypadu (ten 'przedłużony' weekend w sierpniu) i nie wiem na co się skusić...

to może Praga? my planowaliśmy z Marcinem, coprawda jeszcze się nie udało, ale na pewno ciekawe miejsce :)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#14 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 17:44

a zdarzaja sie weekendowe wypady, głownie nad pobliskie jeziorka i do Czech na jedzonko. chociaz coraz trudniej nam sie zgrac, zebysmy oboje mieli czas.

no a jeszcze w liceum to byl stały repertuar moj i kumpeli- mapa w reke i jazda "stopem". teraz bym juz takiego srodka transportu nie wybrała, ale miło mi sie wspomina

#15 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 18:23

Mnie niestety praca nie pozwala na wekeendowe wypady, dwa dni pracuje dzien wolny i tak w kolko łacznie z wekeendami :/

#16 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 18:38

Ile wy macie do Czech, że to jest dla was wypad ?

#17 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2007 - 22:18

a co Ci sie nie podoba w Czechach? bo nie bardzo rozumiem. wypad taki jak kazdy inny.co do Francji czy gdzie indziej mam jezdzic i wtedy weekend bedzie spoko?

#18 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 18:36

spokojnie dziewczynki spokojnie :P z wałbrzycha bliżej niż ze szczecina, takie drobne nieporozumienie chyba sie wkradło :)

a ja w efekcie podobno spędzam dłuższy weekend na działce u znajomych. dobre i to ;) a koszta niewielkie :)
Dołączona grafika

#19 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 20:30

Jewel chyba chodziło o odległosc jaka Ciebie niki, dzieli od Czech :) Wydaje mi sie ze nie chodziło , iz to cos złego tylko, ze pozytywnie , bo blisko.
Ja do Czech mam jakies 2 h drogi :)

#20 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 20:45

a co Ci sie nie podoba w Czechach? bo nie bardzo rozumiem. wypad taki jak kazdy inny.co do Francji czy gdzie indziej mam jezdzic i wtedy weekend bedzie spoko?

Nie oburzaj się tak kobieto. Zapytałam tylko bo nie wiem ile macie do Czech a fajnie tak wyskoczyć na piwko. Dla mnie np do Niemiec to nie wypad tylko wyprawa, bo Berlin jest 150 km ode mnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych