Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dzisiejsze 16 latki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 12:07

Na poczatek polecam artykul..
http://wroclaw.nasze... ... ,id,t.html

A dopiero pozniej filmik, ktory jest powiazany z artykulem
http://patrz.pl/film...gomskie-kurewki

Dla mnie brak slow..

#2 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 12:30

Nie wierze......ten link był na wykopie.......ludzie w komentarzach pisali,że ktoś przez ten filmik się powiesi,ale sądzili,że główna bohaterka........obejrzało go przez 1 dzień 30tysięcy ludzi. Potem filmik skasowano z YT. Oczywiście zrobiono kopie. Na wykopie też późno moderator usunął link.
Ja nawet nie chciałam oglądać go do końca.
Znaleziono dziewczynę na NK,jej mamę,znajomych i przesłano im linki. Oczywiście większość wykopowiczów pisała do nich anonimowo i chwaliła się tym w komentarzach.

To co ta dziewczyna mówiła to jedno i szkoda słów,żeby to komentować,ale to co zrobili ludzie jest dla mnie czymś gorszym. I to właśnie mnie chyba najbardziej szokuje.

EDIT:widzę,że link o tej tragedii też już jest na wykopie. Ciekawe gdzie są teraz Ci "bohaterzy"
Zauważyłam,że w internecie ludzie są specjalistami w zbiorowym linczu.
Nie popieram tego co robiła,mówiła ta dziewczyna(i to jeszcze wtedy gimnazjalistka!),ale też nie wiadomo czy to w ogóle prawda czy jedynie wymysł jej fantazji,byle popisać się przed koleżankami.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 13:15

ale to co zrobili ludzie jest dla mnie czymś gorszym. I to właśnie mnie chyba najbardziej szokuje.


dokładnie... teraz w erze komórek z nagrywarkami video, internetu nigdy nie wiadomo, gdzie sie ujrzy swoja twarz..
ale nie rozumiem tego zachowania, kiedy się wrzuca upokarzający kogoś film do internetu.. przecież w ten sposób mozna komuś życie zniszczyć :shock:

teksty tego dziecka(bo to nie jest jeszcze kobiet a dziecko) szokuje mnie... jej slownictwo itd... ohyda :-/

i gdzie są rodzice tego dziecka ??? <bezradny></span>

#4 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 13:16

Od razu przypomina mi się film "Galerianki" w którym doszło do podobnej sytuacji, a którą ktoś skomentował jako niemożliwą z psychologicznego punktu widzenia... no to teraz ma dowód...

ale też nie wiadomo czy to w ogóle prawda czy jedynie wymysł jej fantazji,byle popisać się przed koleżankami.

A nawet jeśli to co?? Zachowała się... nawet trudno to określić i powiem Ci, że w ogóle nie jest mi żal takich gówniar!! Może wreszcie jej szare komórki zaczęły pracować i będzie myślała nad tym co robi, bo po tym filmiku trudno stwierdzić by kiedykolwiek o czymkolwiek myślała.
Rodzice?? Wychowali (lub też nie co jest bardziej prawdopodobne) takiego małego potworka, więc dla nich również współczucia nie mam. W końcu do 18 roku życia to oni odpowiadają za czyny swojej córeczki...
gdy widzę dzisiejsze nastolatki chce mi się krzyczeć...
ja może też nie byłam za mądra, może też jak każdy popełniałam błędy, ale na litość boską rodzice potrafili mi wpoić pewne zasady i wartości, których ta dziewczyna nie posiada!! Potrafiłam chociażby odróżnić sferę intymną o której nie powinno opowiadać się na forum publicznym, a dla dzisiejszej młodzieży nie ma granicy między tym co osobiste a tym o czym można powiedzieć każdemu. Tylko ofiar tego zbiorowego debilizmu żal...
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#5 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 16:56

dziś o 16.15 mówili o tym w interwencji
Dowiedziałam się tyle:
ten chłopak spotykał się z siostrą tej 16 latki, one się pokłóciły i ta młodsza nagrała taki filmik by zrobić siostrze na złość...
podobno wszystko sobie wymyśliła :roll:
Wypowiadali sie jej rodzice.. twierdzili że ten chłopak był u nich i zapewniał ze nic takiego nie miało miejsca.
Koledzy ze szkoły mówili że ta dziewczyna była normalna ale zaniedbana przez rodziców, piła, paliła itd.
Ona teraz podobno czuje sie winna tego co sie stało.

jestem w stanie zrozumieć, że małolata wpadła na głupi pomysł i nagrała filmik ale nie jestem w stanie pojąc jak w tym wieku można mówić o takich intymnych sprawach i to w taki sposób :roll:
ja mając prawie 22 lata nie umiałabym. takie słowa by mi przez gardło nie przeszły :oops:

szok po prostu <bezradny></span>

#6 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 17:05

jak w tym wieku można mówić o takich intymnych sprawach i to w taki sposób :roll:
ja mając prawie 22 lata nie umiałabym. takie słowa by mi przez gardło nie przeszły :oops:


dokładnie to też i ja miałam na myśli, jej wulgarny język i żadnego skrępowania...
ja mam romantyczne podejście to spraw intymnych, tak więc tym bardziej mnie szokuje podejście ówczesnych nastolatek, które się często się sprzedają, a sex z przygodnym chłopakiem (mężczyzną) to jest nic :roll:

#7 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 17:07

Od razu przypomina mi się film "Galerianki"


mi tez... od razu jak zobaczylam ten filmik skojarzylo mi sie z galeriankami.. po ktorym to filmie bylam w szoku a teraz jak widac takie osoby naprawde istnieją albo i gorsze... to co mowila ta dziewczyna bylo po prostu żałosne :-/ bardzo możliwe tak jak pisano wyzej ze wymyslone i dla popisu...tylko czym tu sie popisywac??!! :shock: :shock: ktos stracił zycie i to w tak glupi sposob.... przez jakas tlenioną idiotke z gimnazjum.....
szczęście ma smak truskawek :D :D

#8 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 17:52

A nawet jeśli to co??

To,że np chłopak popełnił samobójstwo,a takie rzeczy nie miały wcale miejsca i nikt nie chciał mu wierzyć(oczywiście gdybam)

Zachowała się... nawet trudno to określić i powiem Ci, że w ogóle nie jest mi żal takich gówniar!!

Ależ mi nie jest jej żal!ja tylko chciałam zwrócić uwagę na fakt,że oprócz tego jaka jest dzisiejsza młodzież w tej całej sytuacji jest jeszcze jedna rzecz-zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza....ale to chyba temat na odrębny wątek.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#9 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 18:10

chciałam zwrócić uwagę na fakt,że oprócz tego jaka jest dzisiejsza młodzież w tej całej sytuacji jest jeszcze jedna rzecz-zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza....ale to chyba temat na odrębny wątek.


ja bym cie tu właśnie poparła. zastanawiałabym sie czy większego wpływy na to co zrobił ten chłopak nie miało zachowanie ludzi niż sam filmik. ... ich komentarze, to że dla nich to była sensacja i mogli bezkarnie wyśmiewać i obrażać.
pewnie chłopak nie miał życia w swojej miejscowości

#10 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 19:50

To,że np chłopak popełnił samobójstwo,a takie rzeczy nie miały wcale miejsca i nikt nie chciał mu wierzyć(oczywiście gdybam)

to się totalnie chyba nie zrozumiałyśmy. Chodzi mi o to, że czy to prawda czy nie, nie powinna była nagrywać tego kretyńskiego filmiku.

zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza


generalnie jeśli masz na myśli osoby, które najpierw, wyżywały się na tym chłopaku, a teraz to samo robią względem tej dziewczyny, to masz rację. Reszta-anonimowo czy nie- jakoś mnie nie rusza... i nawet sama miałabym ochotę coś od siebie tej dziewczynie dodać.
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#11 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 19:58

Widzialam juz ten filmik w sieci :shock: Po prostu przez gardlo nie moze mi przejsc okreslenie na tak glupie malolaty. Jak wogole mozna takie rzeczy wygadywac? To jest dla mnie niezrozumiale.... Ogolnie dziewczyna jest zalosna, nawet mi jej teraz nie szkoda
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#12 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 01 lutego 2010 - 19:59

ale nie rozumiem tego zachowania, kiedy się wrzuca upokarzający kogoś film do internetu.. przecież w ten sposób mozna komuś życie zniszczyć :shock:

Nawet mamy tego przykład.
Naprawdę to co ona mówi jest szokujące, wydawało jej się, że zrobią głupi żart i nie zdawały sobie sprawy z konsekwencji jakie nastąpiły, nie wiadomo nawet jak to skomentować, ale żeby być tak pustym ? Poza tym wystarczy zwrócić uwagę na zachowanie jej rodziców, spakowali się i uciekli z miasta- ponoć.
Tam jest też fragment, w którym znajomi mówią, że ona to pewnie zmyśliła, ciekawa jestem czy twierdzą tak po śmierci kolegi czy przed tym również tak sądzili, bo gdyby wiedzieli, że ta tępa dziewczyna ściemnia to chłopak na pewno miałby jakieś wsparcie od niektórych ludzi i można by było zrobić coś z tą sytuacją, chyba, że chłopak rzeczywiście tak postąpił, ale ona okazuje wyraźne zadowolenie sytuacją, a chłopak zginął.
Poza tym tytuł artykułu jest dziwny, jakby ''Ring'' stał się rzeczywistością.
Dziewczyna wyparła się intymnego spotkania, chociaż na filmiku takie rzeczy mówiła. lepiej zamknąć to w jakimś zakładzie. Ona jest idealnym przykładem tego, że ciemnota to jedna z gorszych rzeczy na świecie.

#13 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 18:36

Słyszałam o tym w tv , na ogladanie filmiku nie mam ochoty , ale faktem jest ze chlopka popelnił samobójstwo , bo jakims gówniarom sie nudziło. Zastanawima sie po co takie pierdoły nagryac na telefon , skoro nie miały w planach umieszczac go w sieci <hmm></span> .
Straszne jest to ze wielu mlodych ludzi nie ma jakichkolwiek zasad moralnych.
No i jak pisałyscie o intymnych sprawach nie opowiada sie całemu swiatu i to jescze wulgarnym jezykiem. :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#14 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 21:18

Obejrzalam filmik - głupie nastolatki o wybujałej fantazji. Pewnie połowy z tego co mówiła w życiu nie robiła, a określenia wzięła z jakiś sexczatów itp. Problem tylko, że nie wiadomo czemu mialo to służyć... Głupi wybryk. Szkoda, że trafiło na słabego chłopaka i spawa ma tak drastyczny finisz.
Co do osób, ktore podobno wypisywały epitety na jej profilu społecznościowym - no cóż to juz chyba jest jakś kara dla niej i upokorzenie, na które sobie zasłużyła. Glupota nie popłaca.
lilian

#15 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 23:21

ehhhh

okropnosc poprostu co ta dziewczyna wygadywala, az zal sciska jak sie slyszy te dzisiejsze malolaty. Wstydu w ogole nie maja wygadywac takie rzeczy :-x
Najbardziej w tym wszystkim to mi zal tego biednego chlopaka. Ta cala sytuacja go przerosla i stalo sie <bezradny></span> te dzisiejsze malolaty ... cos nieslychanego. Przynajmniej za mojego pokolenia jak ja mialam 16 lat to to wszystko wygladalo inaczej. A dzisiaj kto by pomyslal,ze te dzieci nie krepuja sie mowic o takich rzeczach. A z drugiej strony trudno sie dziwic.
Jak taka 16 latka siedzi na jakis sex czatach albo oglada jakies pornuchy to ja sie nie dziwie, ze potem przesiaka takim slownictwem. Okrooopnosc

201407101662.png


#16 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 01:14

Wiecie jak to jest "Jaki rozum, taka mowa", tylko chłopaka szkoda. Wiadomo YTB itd są miejscem publiczny itd., każdy tam może wejśc zobaczyć itd., a nie każdy ma tyle wewnetrznej siły by to przez jakiś czas przetrzymać do momentu aż sprawa ucichła. "ludzie ludzią gotują los..." :roll:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#17 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 09:48

po prostu głupota ludzka nie zna granic :-?
i każdego dnia ta głupota zaskakuje mnie coraz bardziej... zastanawiam się tylko gdzie jest jakaś granica? <bezradny></span> a może jej nie ma? bo ile ludzi na świecie tyle pomysłów na zrobienie czegoś idiotycznego?... :-|
dziewczynę powinna spotkać należyta kara, bo skoro poczuła się taka dorosła żeby rozpowiadać publicznie o swoim akcie seksualnym (pomijam fakt w jaki sposób - bo na to aż szkoda mi słów) i w ogóle go odbyć - to powinna być traktowana jak dorosła osoba, która jest gotowa ponieść konsekwencje za złe czyny... :-/
ale jak czytam to co napisałyście - że dziewczyna z rodzicami najprawdopodobniej gdzieś się przeprowadziła - czyt. po prostu uciekła od kary - to aż mi ręce opadają <bezradny></span>
skoro tak ją rodzice wychowują to nie ma się co dziwić, że dziewczyna ma takie siano w głowie..

tylko dlaczego zawsze przez takich nieodpowiedzialnych ludzi cierpią lub co gorsza (tak jak w tym przypadku) giną niewinni i porządni ludzie <bezradny></span> ...?

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#18 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 12:55

dziewczynę powinna spotkać należyta kara, bo skoro poczuła się taka dorosła żeby rozpowiadać publicznie o swoim akcie seksualnym (pomijam fakt w jaki sposób - bo na to aż szkoda mi słów) i w ogóle go odbyć - to powinna być traktowana jak dorosła osoba, która jest gotowa ponieść konsekwencje za złe czyny...

zgadzam sie z amoramor ze ta dziewczyna powinna odpowiedziec przed sadem za to. Takie zachowanie jest po prostu karygodne. Sad dla nieletnich po tym co zrobila. Fakt faktem, ze mamy w polsce troche fatalne to prawo. Ale to nie jest dyskusja na ten watek, ale w tej kwesti popieram amoramor w 100%

tylko dlaczego zawsze przez takich nieodpowiedzialnych ludzi cierpią lub co gorsza (tak jak w tym przypadku) giną niewinni i porządni ludzie

bo swiat byl i zawsze bedzie niesprawiedliwy. Zawsze ktos musi zostac tym kozlem ofiarnym po ktorym inni beda jezdzic z gory na dol. W tym przypadku padlo na tego biednego chlopaka. Chlopak tez byl baaardzo wrazliwy nie wytrzymal tego wszytskiego i stalo sie <bezradny></span>

201407101662.png


#19 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 13:18

Chlopak tez byl baaardzo wrazliwy nie wytrzymal tego wszytskiego i stalo sie

dokładnie, ten chłopak musiał być niesamowicie wrażliwym człowiekiem...

może jakby ta gówniara (przepraszam, ale moim zdaniem zasługuje ona na takie miano) trafiła na człowieka o innym - silniejszym charakterze to najprawdopodobniej sprawa zakończyłaby się zupełnie inaczej.. i to ona wtedy byłaby ofiarą a nie chłopak... :-?

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#20 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 13:48

ale pomijajac juz smutny finał tej sprawy... czy tej dziewczynie nie bylo wstyd wrzucac takiego filmiku :?: jak dla mnie zrobila z siebie dziw** .... masakra...
szczęście ma smak truskawek :D :D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych