Dzisiejsze 16 latki
#1
Napisano 01 lutego 2010 - 12:07
http://wroclaw.nasze... ... ,id,t.html
A dopiero pozniej filmik, ktory jest powiazany z artykulem
http://patrz.pl/film...gomskie-kurewki
Dla mnie brak slow..
#2
Napisano 01 lutego 2010 - 12:30
Ja nawet nie chciałam oglądać go do końca.
Znaleziono dziewczynę na NK,jej mamę,znajomych i przesłano im linki. Oczywiście większość wykopowiczów pisała do nich anonimowo i chwaliła się tym w komentarzach.
To co ta dziewczyna mówiła to jedno i szkoda słów,żeby to komentować,ale to co zrobili ludzie jest dla mnie czymś gorszym. I to właśnie mnie chyba najbardziej szokuje.
EDIT:widzę,że link o tej tragedii też już jest na wykopie. Ciekawe gdzie są teraz Ci "bohaterzy"
Zauważyłam,że w internecie ludzie są specjalistami w zbiorowym linczu.
Nie popieram tego co robiła,mówiła ta dziewczyna(i to jeszcze wtedy gimnazjalistka!),ale też nie wiadomo czy to w ogóle prawda czy jedynie wymysł jej fantazji,byle popisać się przed koleżankami.
#3
Napisano 01 lutego 2010 - 13:15
ale to co zrobili ludzie jest dla mnie czymś gorszym. I to właśnie mnie chyba najbardziej szokuje.
dokładnie... teraz w erze komórek z nagrywarkami video, internetu nigdy nie wiadomo, gdzie sie ujrzy swoja twarz..
ale nie rozumiem tego zachowania, kiedy się wrzuca upokarzający kogoś film do internetu.. przecież w ten sposób mozna komuś życie zniszczyć
teksty tego dziecka(bo to nie jest jeszcze kobiet a dziecko) szokuje mnie... jej slownictwo itd... ohyda
i gdzie są rodzice tego dziecka
#4
Napisano 01 lutego 2010 - 13:16
A nawet jeśli to co?? Zachowała się... nawet trudno to określić i powiem Ci, że w ogóle nie jest mi żal takich gówniar!! Może wreszcie jej szare komórki zaczęły pracować i będzie myślała nad tym co robi, bo po tym filmiku trudno stwierdzić by kiedykolwiek o czymkolwiek myślała.ale też nie wiadomo czy to w ogóle prawda czy jedynie wymysł jej fantazji,byle popisać się przed koleżankami.
Rodzice?? Wychowali (lub też nie co jest bardziej prawdopodobne) takiego małego potworka, więc dla nich również współczucia nie mam. W końcu do 18 roku życia to oni odpowiadają za czyny swojej córeczki...
gdy widzę dzisiejsze nastolatki chce mi się krzyczeć...
ja może też nie byłam za mądra, może też jak każdy popełniałam błędy, ale na litość boską rodzice potrafili mi wpoić pewne zasady i wartości, których ta dziewczyna nie posiada!! Potrafiłam chociażby odróżnić sferę intymną o której nie powinno opowiadać się na forum publicznym, a dla dzisiejszej młodzieży nie ma granicy między tym co osobiste a tym o czym można powiedzieć każdemu. Tylko ofiar tego zbiorowego debilizmu żal...
#5
Napisano 01 lutego 2010 - 16:56
Dowiedziałam się tyle:
ten chłopak spotykał się z siostrą tej 16 latki, one się pokłóciły i ta młodsza nagrała taki filmik by zrobić siostrze na złość...
podobno wszystko sobie wymyśliła
Wypowiadali sie jej rodzice.. twierdzili że ten chłopak był u nich i zapewniał ze nic takiego nie miało miejsca.
Koledzy ze szkoły mówili że ta dziewczyna była normalna ale zaniedbana przez rodziców, piła, paliła itd.
Ona teraz podobno czuje sie winna tego co sie stało.
jestem w stanie zrozumieć, że małolata wpadła na głupi pomysł i nagrała filmik ale nie jestem w stanie pojąc jak w tym wieku można mówić o takich intymnych sprawach i to w taki sposób
ja mając prawie 22 lata nie umiałabym. takie słowa by mi przez gardło nie przeszły
szok po prostu
#6
Napisano 01 lutego 2010 - 17:05
jak w tym wieku można mówić o takich intymnych sprawach i to w taki sposób
ja mając prawie 22 lata nie umiałabym. takie słowa by mi przez gardło nie przeszły
dokładnie to też i ja miałam na myśli, jej wulgarny język i żadnego skrępowania...
ja mam romantyczne podejście to spraw intymnych, tak więc tym bardziej mnie szokuje podejście ówczesnych nastolatek, które się często się sprzedają, a sex z przygodnym chłopakiem (mężczyzną) to jest nic
#7
Napisano 01 lutego 2010 - 17:07
Od razu przypomina mi się film "Galerianki"
mi tez... od razu jak zobaczylam ten filmik skojarzylo mi sie z galeriankami.. po ktorym to filmie bylam w szoku a teraz jak widac takie osoby naprawde istnieją albo i gorsze... to co mowila ta dziewczyna bylo po prostu żałosne
#8
Napisano 01 lutego 2010 - 17:52
To,że np chłopak popełnił samobójstwo,a takie rzeczy nie miały wcale miejsca i nikt nie chciał mu wierzyć(oczywiście gdybam)A nawet jeśli to co??
Ależ mi nie jest jej żal!ja tylko chciałam zwrócić uwagę na fakt,że oprócz tego jaka jest dzisiejsza młodzież w tej całej sytuacji jest jeszcze jedna rzecz-zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza....ale to chyba temat na odrębny wątek.Zachowała się... nawet trudno to określić i powiem Ci, że w ogóle nie jest mi żal takich gówniar!!
#9
Napisano 01 lutego 2010 - 18:10
chciałam zwrócić uwagę na fakt,że oprócz tego jaka jest dzisiejsza młodzież w tej całej sytuacji jest jeszcze jedna rzecz-zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza....ale to chyba temat na odrębny wątek.
ja bym cie tu właśnie poparła. zastanawiałabym sie czy większego wpływy na to co zrobił ten chłopak nie miało zachowanie ludzi niż sam filmik. ... ich komentarze, to że dla nich to była sensacja i mogli bezkarnie wyśmiewać i obrażać.
pewnie chłopak nie miał życia w swojej miejscowości
#10
Napisano 01 lutego 2010 - 19:50
to się totalnie chyba nie zrozumiałyśmy. Chodzi mi o to, że czy to prawda czy nie, nie powinna była nagrywać tego kretyńskiego filmiku.To,że np chłopak popełnił samobójstwo,a takie rzeczy nie miały wcale miejsca i nikt nie chciał mu wierzyć(oczywiście gdybam)
zachowanie ludzi,którzy mieli jakąś dziką satysfakcje pisząc na profilu tej dziewczyny przeróżne epitety i to tylko dlatego,że mogli schować się za maską anonimowego komentarza
generalnie jeśli masz na myśli osoby, które najpierw, wyżywały się na tym chłopaku, a teraz to samo robią względem tej dziewczyny, to masz rację. Reszta-anonimowo czy nie- jakoś mnie nie rusza... i nawet sama miałabym ochotę coś od siebie tej dziewczynie dodać.
#11
Napisano 01 lutego 2010 - 19:58
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#12
Napisano 01 lutego 2010 - 19:59
Nawet mamy tego przykład.ale nie rozumiem tego zachowania, kiedy się wrzuca upokarzający kogoś film do internetu.. przecież w ten sposób mozna komuś życie zniszczyć
Naprawdę to co ona mówi jest szokujące, wydawało jej się, że zrobią głupi żart i nie zdawały sobie sprawy z konsekwencji jakie nastąpiły, nie wiadomo nawet jak to skomentować, ale żeby być tak pustym ? Poza tym wystarczy zwrócić uwagę na zachowanie jej rodziców, spakowali się i uciekli z miasta- ponoć.
Tam jest też fragment, w którym znajomi mówią, że ona to pewnie zmyśliła, ciekawa jestem czy twierdzą tak po śmierci kolegi czy przed tym również tak sądzili, bo gdyby wiedzieli, że ta tępa dziewczyna ściemnia to chłopak na pewno miałby jakieś wsparcie od niektórych ludzi i można by było zrobić coś z tą sytuacją, chyba, że chłopak rzeczywiście tak postąpił, ale ona okazuje wyraźne zadowolenie sytuacją, a chłopak zginął.
Poza tym tytuł artykułu jest dziwny, jakby ''Ring'' stał się rzeczywistością.
Dziewczyna wyparła się intymnego spotkania, chociaż na filmiku takie rzeczy mówiła. lepiej zamknąć to w jakimś zakładzie. Ona jest idealnym przykładem tego, że ciemnota to jedna z gorszych rzeczy na świecie.
#13
Napisano 02 lutego 2010 - 18:36
Straszne jest to ze wielu mlodych ludzi nie ma jakichkolwiek zasad moralnych.
No i jak pisałyscie o intymnych sprawach nie opowiada sie całemu swiatu i to jescze wulgarnym jezykiem.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#14
Napisano 02 lutego 2010 - 21:18
Co do osób, ktore podobno wypisywały epitety na jej profilu społecznościowym - no cóż to juz chyba jest jakś kara dla niej i upokorzenie, na które sobie zasłużyła. Glupota nie popłaca.
#15
Napisano 02 lutego 2010 - 23:21
okropnosc poprostu co ta dziewczyna wygadywala, az zal sciska jak sie slyszy te dzisiejsze malolaty. Wstydu w ogole nie maja wygadywac takie rzeczy
Najbardziej w tym wszystkim to mi zal tego biednego chlopaka. Ta cala sytuacja go przerosla i stalo sie
Jak taka 16 latka siedzi na jakis sex czatach albo oglada jakies pornuchy to ja sie nie dziwie, ze potem przesiaka takim slownictwem. Okrooopnosc
#16
Napisano 03 lutego 2010 - 01:14
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#17
Napisano 03 lutego 2010 - 09:48
i każdego dnia ta głupota zaskakuje mnie coraz bardziej... zastanawiam się tylko gdzie jest jakaś granica?
dziewczynę powinna spotkać należyta kara, bo skoro poczuła się taka dorosła żeby rozpowiadać publicznie o swoim akcie seksualnym (pomijam fakt w jaki sposób - bo na to aż szkoda mi słów) i w ogóle go odbyć - to powinna być traktowana jak dorosła osoba, która jest gotowa ponieść konsekwencje za złe czyny...
ale jak czytam to co napisałyście - że dziewczyna z rodzicami najprawdopodobniej gdzieś się przeprowadziła - czyt. po prostu uciekła od kary - to aż mi ręce opadają
skoro tak ją rodzice wychowują to nie ma się co dziwić, że dziewczyna ma takie siano w głowie..
tylko dlaczego zawsze przez takich nieodpowiedzialnych ludzi cierpią lub co gorsza (tak jak w tym przypadku) giną niewinni i porządni ludzie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#18
Napisano 03 lutego 2010 - 12:55
zgadzam sie z amoramor ze ta dziewczyna powinna odpowiedziec przed sadem za to. Takie zachowanie jest po prostu karygodne. Sad dla nieletnich po tym co zrobila. Fakt faktem, ze mamy w polsce troche fatalne to prawo. Ale to nie jest dyskusja na ten watek, ale w tej kwesti popieram amoramor w 100%dziewczynę powinna spotkać należyta kara, bo skoro poczuła się taka dorosła żeby rozpowiadać publicznie o swoim akcie seksualnym (pomijam fakt w jaki sposób - bo na to aż szkoda mi słów) i w ogóle go odbyć - to powinna być traktowana jak dorosła osoba, która jest gotowa ponieść konsekwencje za złe czyny...
bo swiat byl i zawsze bedzie niesprawiedliwy. Zawsze ktos musi zostac tym kozlem ofiarnym po ktorym inni beda jezdzic z gory na dol. W tym przypadku padlo na tego biednego chlopaka. Chlopak tez byl baaardzo wrazliwy nie wytrzymal tego wszytskiego i stalo sietylko dlaczego zawsze przez takich nieodpowiedzialnych ludzi cierpią lub co gorsza (tak jak w tym przypadku) giną niewinni i porządni ludzie
#19
Napisano 03 lutego 2010 - 13:18
dokładnie, ten chłopak musiał być niesamowicie wrażliwym człowiekiem...Chlopak tez byl baaardzo wrazliwy nie wytrzymal tego wszytskiego i stalo sie
może jakby ta gówniara (przepraszam, ale moim zdaniem zasługuje ona na takie miano) trafiła na człowieka o innym - silniejszym charakterze to najprawdopodobniej sprawa zakończyłaby się zupełnie inaczej.. i to ona wtedy byłaby ofiarą a nie chłopak...
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#20
Napisano 03 lutego 2010 - 13:48
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Co na kaszel dla 5latki? |
|
|
|
Podkład dla nastolatki |
|
|
|
Farbowanie włosów u TRZYNASTOLATKI? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















