mam wykutą na blachę po wykładach teoretycznych
Długo musiałaś kuć ! Bo identyczna definicja jest na różnych stronach w necie, co do przecinka, nawiasu i kropeczki
źródło :wikipedia.org
Napisano 20 listopada 2011 - 13:39
mam wykutą na blachę po wykładach teoretycznych
Napisano 20 listopada 2011 - 14:29
identyczna definicja jest na różnych stronach w necie
Napisano 19 marca 2012 - 20:34
Napisano 19 marca 2012 - 20:36
Napisano 22 marca 2012 - 21:15
Napisano 23 marca 2012 - 18:18
Napisano 23 marca 2012 - 18:48
Napisano 23 marca 2012 - 20:51
Napisano 24 marca 2012 - 10:27
Napisano 25 marca 2012 - 15:12
Napisano 25 marca 2012 - 20:47
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 26 marca 2012 - 19:35
Napisano 26 marca 2012 - 19:37
Napisano 26 marca 2012 - 19:43
najlepiej, jeśli jedna ręka jest obciążona http://www.youtube.com/watch?v=gRjfwA_W1y0skłony boczne dają dobre efekty na brzuszek- potwierdzi ktoś?
Napisano 26 marca 2012 - 20:13
Napisano 28 marca 2012 - 18:29
Ja wczoraj je wyprobowałam i dla mnie są średnie, bo sa tam chyba 3 takie same ćwiczenia tylko, że z inaczej ułożonymi rękoma (na ramionach, na udach i pomiedzy udami).Póki co korzystam z ćwiczeń wrzuconych ostatnio przez Natalkę
Napisano 28 marca 2012 - 18:37
Ułożenie rąk dużo daje i ja czuję zawsze pracę różnych mięśni w zależności właśnie od tego, w jaki sposób trzymam ręce.3 takie same ćwiczenia tylko, że z inaczej ułożonymi rękoma (na ramionach, na udach i pomiedzy udami).
Też niedługo chyba do tego wrócęABS 8 min
Napisano 28 marca 2012 - 18:44
No to chyba, żeUłożenie rąk dużo daje i ja czuję zawsze pracę różnych mięśni w zależności właśnie od tego, w jaki sposób trzymam ręce.
Napisano 28 marca 2012 - 19:02
czyli robisz źlesa tam chyba 3 takie same ćwiczenia tylko, że z inaczej ułożonymi rękoma (na ramionach, na udach i pomiedzy udami).
Napisano 28 marca 2012 - 22:14
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych