Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[01.01.2010] Piątek-Nowy Roczek 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 radosna333

radosna333
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 01:13

:-) :-) :-) do siego roku kobitki!!!!! Ja właśnie wróciłam z imprezki na rynku. Było ekstra, padam ze zmęczenia....Ale warto było moknąć w deszczu, sztuczne ognie były ekstra!!!!!!!!! Trzymajcie sie cieplutko. Oby dla Każdej z Was ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego!!!!!!

#2 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 14:15

<hellooo1></span>

Witam Nowo rocznie!

W końcu się wyspałam ;-)
Zaraz coś zjem i lecę do rodzinki w odwiedzimy.

Udanego dnia ;*
Dołączona grafika

#3 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 14:35

szcześliwego Nowego Roku !!! :-D

cały dzień nudzę się okrutnie ale postanowiłam się zrelaksować i lenić do oporu :-)
wypiłam kawke i przed tv,teraz trochę babskiego i pewnie tak miną mi kolejne godziny...

miłego dnia dziewczynki,niech kac Was nie zabija :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#4 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 15:40

witam w Nowym Roku ja wlasnie po obiadku coreczka z tatusiem poszli sie zdrzemnac a ja posprzatalam po obiadku i pije sobie piwko z sokiem wczoraj imprezka udala sie bylo szampansko super mam nadzieje ze bedzie taki caly rok :-D
Dołączona grafika

#5 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 16:12

Witajcie Kochane w Nowym 2010 Roku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja pospałam dziś dość długo, śnieżek sypie co raz no i w życiu się tyle nie ojeździłam co dziś w nocy aj szkoda gadać więc Sylwestra 2009 przemilczę ;-)
Wszystkiego dobrego wam życzę jeszcze raz :*
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#6 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9424 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 16:57

Ja również witam w 2010 roku :-)

Do domu wróciłam o 4 rano.....zabawa była w miarę udana ;-) a dzisiejszy dzień mega leniwy :mrgreen: współlokatorzy kupili sobie psa i poza tym nic ciekawego się nie wydarzyło :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#7 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 18:06

Witam :-)
U mnie imprezka fajna, ale pomieszalismy chyba wszystkie trunki świata i skonczylo sie na tym ze z Danusia dyzurowalysmy w kiblu :-P
W związku z tym dzisiaj nie czuję się najlepiej :-P
Ł. pojechał na nockę a ja posiedzę trochę na necie i spadam do wyrka :->
Buźki ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 18:19

Witam ;)

Wrocilismy z Miskiem do domu o 7 rano :-D P{ospalismy troche, zjedlismy sniadanio-obiad i pprzyjechalismy do Miska. Zaraz na dalsza czesc imprezy ;-)

Milego ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#9 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 19:21

ja dzis dzien lenia, czyli cały dzien w pizamie , moze jak wyleze sie cały dzien to choroba szybciej odpusci. Oczywiscie telewizja nas kusi takimi "nowosciami" ze nie wiedziałam co ogladac <bezradny></span>
Tigra czyli dwa lata temu spedziłaś sylwester w szpitalu ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#10 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 20:18

Witam!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aaaa Sylwester był boskiiii :mrgreen: :mrgreen: zabawa szampańska <tancza3></span> potańczyliśmy, popiliśmy... wszystko się udało :-D dawno się tak nie bawiłam :mrgreen: Wróciliśmy do domku po 5 na lekkiej bańce więc poszliśmy od razu spać... dziś obudziliśmy się ok 12 zjedliśmy śniadanie i tak cały dzień się byczymy :mrgreen: troszkę skacowani no ale cóż...

ja lecę do łóżeczka poleżeć przed TV... pospać i w ogóle ;-)
Dołączona grafika

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 20:20

Lolka000 fajnie ze zabawa sie udała ;-) kolejna podobna to studniówka ;-)
ja zmiany w profilku bo jutro juz czerwonego nie bedzie ;-) :P> fotke oliwki z parku zmniejszyłam , jutro wrzuce ;-)
Teraz ide bajke o szczurze oglądac .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#12 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 20:23

Wlasnie przebrałam się w pizamkę i niedlugo idę spac.
Od jutra zaczynam brac się za siebie ;-)
Tak w ogole wczoraj musialam gdzies kopnac bo cały palec u nogi mam spuchnięty :-?
Zaszalałam chyba az za bardzo :-P
Miłego wieczoru życzę :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 20:35

witam :-D :-D ja dzisiaj przespałam pól dnia... zaraz obejrze film i dalej spac :-P mam nadzieje ze jutro bede juz zywa milego wieczorku :-D
szczęście ma smak truskawek :D :D

#14 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 21:18

Dzień dobry :-)

Wstałam dziś w okolicach 12, zjedliśmy z P. śniadanie, a potem zwlekłam się o 18 i teraz podczytuję sobie książkę, a P. ogląda film ;-) Dzień niezwykle leniwy. Bardzo dobrze, że ten sylwestrowy weekend aż tak długi jest, jeszcze 2 dni słodkiego lenistwa :-) Tymczasem idę kolację zjeść ;-)

Miłego wieczoru życzę Wszystkim :*

#15 CukierkowaDama

CukierkowaDama
  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 21:29

Witam w 2010 roku :))

Impreza była udana. Zrezygnowaliśmy z Krakowa oraz spiża, udaliśmy się do funcity. Udało nam sie nawet z miejscami, dostaliśmu obok znajomych K. Było z kim rozmawiać i pić. Oczywiście minimalne kłotnie były ale K od razu mnie przytulał i mówił, że mam się nie kłócić. Dowiedziałam sie również pewnej rzeczy ^^ która bardzo mnie zaskoczyła mimo że nie wypaliła ale mam nadzieję, że w tym roku właśnie K to zrobi :))
Imprezę zakończyliśmy o 7 rano. Końca już nie pamiętam .. haha za dużo alkoholu. Ale wiem, że rano było strasznie zimno jak czekałam pod drzwiami, że tato nam otworzył. Zgubiłam trebkę, i to jeszcze nie moją ale od mamy K. na szczęście w niej nic nie było oprocz kremu, klucza, błyszczyka i żelu antybakteryjnego. Od razu kąpiel i do wyrka. Wstaliśmy po 13. Do 18 leżeliśmy w łóżku, w OGROMNYM kacu ;| do tej pory mam mdłości, bolą mnie wszystkie mięsnie i nic mi sie nie chce. A o głowie to już nie wspominam.

Udało na się z tym sylwestrem, mimo że zaplanowaliśmy go 31.12.2009 20,40 :D

Szczęśliwego Nowe Roku :)
Bo ta kobieta wiele przeszła jednak po tym wszystkim od Ciebie nie odeszła : *

#16 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 23:07

witam już późnym wieczorkiem :) miałam wcześniej napisać ale jakoś tak nie miałam czasu... imprezka była taka nawet nawet... wiem że mogło być lepiej no ale trudno... :) w domu byliśmy o 4... od razu poszliśmy spać :) kaca nie mamy bo prawie w ogóle nie piliśmy...wierzę że sylwester 2010/2011 będzie o niebo lepszy :) a teraz zmykam bo jestem u M. :) jakiś filmik obejrzymy :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych