Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[25.12.2009] Boże Narodzenie -piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 00:15

Witam.
I zaraz się żegnam bo spać idę.
Wigilia spędzona sympatycznie w moim przypadku.
Z kochaną rodzinką, a później z Misiem spotkanie.
:-P
Mam nadzieję że każda z Was milo spędziła ten dzień ;)
I miło spędzi dzisiejszy - Boże Narodzenie ;-)

#2 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 01:04

Ja też wigilie spędziłam bardzo fajnie :) było trochę łez ( ja płakałam) :D dobre jedzonko , fajne prezenty :)
brat pograł kolędy na saksofonie :) do domku zajechałam z rodzicami równo o 24... tata mnie bardzo zaskoczył... wyjął bukiet róż z auta i złożył mi takie życzenia z okazji 18nastych urodzin że znów płakałam ale już nie sama :D tak więc święta święta i po świętach :P

#3 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 07:20

Ciao Dziewczynki <hellooo1></span>

rytualnie z kubkiem kawy witam się z pracy bladym (jeszcze w sumie ciemnym) świtem, kiedy całe miasto jeszcze śpi :-D jak jechałam dziś do pracy to byłam całkiem sama w tramwaju, życzyłam motorniczemu wesołych świat, bo też taki biedak musi pracować kiedy reszta swiętuje :-D

u mnie wigiljowanie w normie, w sume w porządku, ale nie ma się czym zachwycać. Najbardziej nie znosze teog uczucia patologicznego obżarstwa, ale to pewnie dlatego że na codzień jem jak wróbel :-P muszę jakoś do sylwestra unikać słodyczy, bo sie w kieckę nie wciskę :-> :->

a ogolnie samopoczucie ok, choć kiedy tak czytam o Waszych Chłopach, to mi się smutno robi nie tylko dlatego że sie z nim nie zobacze przez cale święta, ale dlatego że nawet nie zadzwonił wczoraj nie mówiąco jakichkolwiek prezentach, ech...
Ale nie dzień to nan narzekanie w końcu.

Biorę się za uczenie, bo po zaraz po nowym roku 2 egzaminy do zdania, wiec solidaryzuje sie z nie(d)ocenioną i zaraz zaczynam działać ;-)

miłego dnia Wszystkim kochane :*:*
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#4 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 08:06

Witam z rana :-)
Ja juz kawke wypilam, teraz gawędzę sobie z koelga z poprzedniej pracy na gg, niedługo wybieram sie do kosciolka :-)
Potem obiadek a po obiadku przyjezdza Ł., jedziemy do niego i idziemy na imprezke do jego cioci. Oj tam to bedzie sie dzialo, az normalnie mam stracha o żołądek mojego Ł. :-D
A jutro obiadek u mnie i z rodzicami jedziemy do tesciow :-D
Tak wiec swieta beda mile :-)
Zycze Wam abyscie radosnie spędziły ten wyjątkowy czas :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 09:54

LadyNefretete, jak Ci współczuję że musisz pracować dziś... święta to święta... nie czas pracy...bidulka <pocieszacz></span>

ja już wstałam ale coś nie czuję się za dobrze... jestem wciąż śpiąca...
możliwe że dzisiaj do mnie M. zajedzie ale nie nastawiam się na to w 100% bo nie wiem jak to z autem u niego będzie...
pogoda beznadziejna , chlapa na dworzu , brudno no i do tego pada...

#6 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 09:54

Witam :)
niedawno wstałam, troszkę poczytam i trzeba bedzie mamie pomóc z obiadem bo mają do nas wpaśc Artur i chłopak mojej siostry :)
potem jestesmy do wójka zaproszeni ale my z Arturem chyba w domu zostaniemy :)
miłego dnia :)

#7 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 10:07

Witam
Wstałam już po 9 umyłam się ubrałam umalowałam.
Teraz czekam bo na 11 do kościoła.
Nie chcę iść bo źle się czuję ale to jednak ważny dzień i może wytrzymam ...
Na dziś planów nie mam.
Na pewno spędzę ten dzień z Misiem ale gdzie i jak to nie wiem...
Jeśli jego rodzice pojadą gdzieś to wiem że będziemy się w wannie byczyć u niego haha :)
No ale nie wiadomo co zaplanują jego rodzice.
Ogólnie to moja rodzinka idzie do mojej ciotki dziś chyba ale ja nie idę bo w sumie nikt W nie zapraszał a sama nie chcę iść <bezradny></span>

#8 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 10:47

A ja jeszcze sobie leze w cieplutkim lozeczku i jakos mi sie nie spieszy do wstawania. Wigilia byla dla mnie baardzo udan. Objadlam sie jak nigdy. Pod koniec to ja te wszystkie potrawy meczylam ale jakos zjadlam :mrgreen: dzisiaj caly dzien leniuchowania. Mam nadzieje, ze graja jakies przyzwoite filmy w tv, zeby bylo co ogladnac. Potem moze pojedziemy do ciotki na swieta :-D
Milego dnia ;-)

201407101662.png


#9 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 11:21

Aaaaaaaaaaleee mi się dobrze spaaaało :-D śniadanko0 wchłonięte, zaraz jedziemy do mojego brata, dzisiaj impreza u nich ;-) lubię świętować u kogoś, nie trzeba potem zmywać :-P czuję, że od wczoraj przybyło mi z 10 kg, dzisiaj przybędzie drugie tyle.... masakra :-D
Świętujcie kobietki moje drogie i nie przejmujcie się kaloriami, potem będziemy się o to martwić :mrgreen:

Buziaki ;*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 11:32

Witam ;)

Wstalam, a D. daniel lezy w lozku ;) Zaraz zjemy cos, ogarne sie i jedziemy do niego. a wieczorem imprezka u kolegi ;)

Milego Dnia ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#11 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 12:36

Hej dziewuchy!
Wesołych Świąt :mrgreen:
Nie mam na nic czasu zaraz jadę do rodzinki, masakra, wieczorem jak nie zasnę to może w końcu ponadrabiam zaległośći ;-)
Pozdrawiam was świątecznie :*
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#12 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:01

Dzien dobry swiatecznie <hello></span>

Ja sobie dzisiaj pospalam do 10-ej <zanudza2></span>
Pogoda dalej okropna... ani wyjsc na spacer, ani nic <deszcz></span> Tylko spac mi sie chce :->

Przy sniadaniu mialam male spiecie z mama dotyczace kogos i mojego zycia.... :roll:
Zrobilo sie raczej nieprzyjemnie :-/
Teraz udaje, ze jest w porzadku, ale ma focha na mnie <jezorek1></span>
Jutro albo w niedziele wydrze sie na mnie porzadnie <cenzurka></span>

Poza tym brat szaleje, bo popsul mu sie samochod. Chodzi i krzyczy na wszystkich ;>
Poklocil sie z dziewczyna, ta placze... ehh <bezradny></span>
Tak wygladaja swieta u mnie w domu <bezradny></span>

Mam nadzieje, ze u Was jest o wiele lepiej ;-)

Buziaczki <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

#13 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:10

noo dziś urodziny a ja pół dnia prześpię :D M. jednak przyjedzie :) idę teraz na obiadek bo takie zapachy że heja :P

Madzik :), współczuj ci i przykro mi że masz takie święta... ale głowa do góry :* ważne że najedzona ,prezenty i na swój sposób sZczęśliwa :*
masz nas :mrgreen: :*

doczytuję się że wiele z was dzisiaj imprezuje :P też bym gdzieś skoczyła chętnie... 18nastke w końcu mam :P

#14 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:21

krowka17, a spij, spij jak Ci sie chce ;-) fajnie, ze M przyjedzie :-)

a co do mnie.... 8-)
mozna bylo przewidziec, ze nie bedzie wesolo :-P
tutaj zawsze cos, ktos wymysli ;-)
mamcia juz zaczela wywody jaka to ona nieszczesliwa jest :-> czyli standard... jestem w domu :-P

ale sie trzymam ;-)
pojadlam i zaraz ide po ciacho :-)
teskni mi sie troche za kims :roll:
moze nie juz tak bardzo bardzo bardzo, ale jednak :-?
a telefon sie nie odzywa... ale to lepiej ;-)

martwie sie o chomisia :-P
bo biedactwo moje samo do niedzieli zostalo ;>

Nudno troche... nie wiem co robic juz :roll:

#15 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:25

Witam!!
Ja także napchana niesamowicie. Już po obiadku, a jeszcze w pidżamach :-P Ale zaraz to zmienię. D. już w drodze do domu. Wieczorkiem będziemy się w końcu widzieć. Ale humorek mam troszkę nie za ciekawy, sama nie wiem czemu. Wczoraj spotkałamn się też ze znajomymi wieczokiem jak co roku, była sympatycznie. Z prezentów tez jestem zadowolona. :->

#16 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:36

na codzień jem jak wróbel

czyli 2 razy tyle co sama ważysz :P nieźle <umieraam></span>

Ja sobie dzisiaj pospalam do 10-ej <zanudza2></span>

ja ... wstyd się przyznać ... zostałam brutalnie obudzona przed 12 ... :oops: ale nie moja wina że poszłam spać przed 3 ... czekałam aż młoda z "pasterki" wróci ... no więc poczekałam trochę, a później nie mogłam usnąć :roll:

teskni mi sie troche za kims :roll:

oj, tego klapsa z wczoraj chyba muszę wcielić w czyn ;-) uśmiechnij się ;-) znajdź coś do roboty, mysli pójdą na bok ;-) przynajmniej mam nadzieję że to podziała ;-)

no więc jak już się pochwaliłam wstałam przed południem ... niewyspana jak diabli :roll: aleee ... humor jednak dość dobry ;-) mam nadzieję że dzisiaj nikt nie wpadnie na pomysł żeby rodzinkę odwiedzić bo mam ambitny plan siedzenia do oporu przy pracy ... mam nadzieję że na planach się nie skończy :roll:

katti wczoraj narzekała na katar, a ja rano wstaję, nos cały zapakowany, i czuję że mam zatoki ... tzn, nie dość że zatkane to jeszcze bolą ... bossssko :roll: muszę je przynajmniej odrobinkę podleczyć, bo będzie kiepsko :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#17 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:47

LadyNefretete napisał/a:
na codzień jem jak wróbel
czyli 2 razy tyle co sama ważysz nieźle

ok, ornitolog ze mnie żaden <worfac1></span> <bing1></span> <bing1></span>

próbuje się uczyć, ale brakuje mi weny totalnie... Nie wiem czy to tylo lenistwo, czy wściekłość że nie mogę w cieplutko (o dziwo ostatnio) domku posiedzieć i pospać do południa :mrgreen:

zmontowałam nastepną kawę, ale średnio działa :-? i jeszcze mi sie karmazynowy przypływ @ rozpoczął, wiec czuję że niedługo nie pomoże nic prócz nospy, grrrr
koszmarny dzień <placze></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#18 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:52

uśmiechnij się


caly czas sie usmiecham ;-)
tylko tak niekiedy nachodzi, ale jest dobrze ;-)
obejdzie sie bez klapsow :mrgreen:

nie(d)oceniona, LadyNefretete, nie zazdroszcze Wam tego uczenia sie dzisiaj ;-) nie da sie odpuscic na inny termin ? :-) ale ja niedobra :mrgreen:

chyba tez sobie strzele kawke, bo usypiam <kawka1></span>
i mozecie sie smiac, ale.... glodna jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#19 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 13:55

LadyNefretete, zawsze może być gorzej :P a co do ornitologa ... to ja też mam do niego daleko, ale zawsze mój znajomy się śmieje jak ktoś mówi że jak ptaszek, albo jak wróbelek :P no skojarzyło mi się :P

nie da sie odpuscic na inny termin ? :-)

nie da się niestety ... już i tak mam plecy z terminami, a czasu jak na złość zamiast przybywać, to ubywa ... jedna sobota po nowym roku mi wypadnie z kalendarza, bo remanent będziemy mieć, teraz pewnie jutro pół dnia trzeba będzie przeznaczyć na imprezowanie z rodzinką ... do tego chciałąbym jeszcze usiąść z domownikami przynajmniej na chwilę ... no nijak nie mam możliwości żeby to przełożyć ... więc jak to mówią ... cierp ciało jakżeś chciało :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#20 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 25 grudzień 2009 - 14:05

przed chwilą rozsmawiałam z moja siostrą, która na te święta wyjechała do Zakpoca z mężem i chrześniakiem i takimi znajomymi i ich dziecmi. I my tu gady gadu słowo do słowa i ona nas z D. zaprasza tam do nich, mówi żebyśmy sie ieczym nie martwili ;-) spać jest gdzie :-D D. jest na wet za :-D :-D kto wie może jutro już będę z Zakopanem :-) ale by było ekstra <jupi></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych